Benzetildiginiz/Benzediginiz ünlülerden kendinize yakın bulduklarınız neler ?

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Benzetildiginiz/Benzediginiz ünlülerden kendinize yakın bulduklarınız ? Bazılarını kendinize yakın bulup ayrı bir sempati duyar mısınız ?

kızlar dobra cvplar bekliyorum :)

Son düzenleme:
Livim beni Amy Lee'ye benzettiğiniz için ona karşı bi sempati duyuyorum elimde değil kaydirigubbakcemile3
Zaten severdim iyice sevmeye başladım sırnaşık şey

Beni küçükken arzum onana benzetirlerdi. Tabi o zaman küçüktüm yüzümde daha masum bi ifade vardı :))) Şimdi ise ben kendimi hiç benzetmiyorum küçüktük işte o zamanlar :) Ama yinede sevdiğim bi güzel o :)

beni catherina zeta jones a benzetirler genelde kaydirigubbakcemile2
zaten çok begenirim ama ben jessica albayı giyim konusunda çok begenirim zemuszemus

benide tuba büyüküstüne benzetirler ama hayranlığım benzediğim için değil zaten benzetmelere başlamadan önce beğenim vardı...ama hayranı olduğun birine benzemekte güzel bi duygu :))

yok beni benzettikleri çok fazla kişi olmadı ama olanlara da sempati beslemedim çünkü mutlaka sinir olduğum kişilere benzetildim :p

beni kimseye benzetmedikleri için kimseye sempatim yok :1closedeyes:-tatlicadiarzu-
hiç şuna benziyosun buna benziyosun diye bir benzetme yapılmadı..lisede saclarım düz fönlü ve röfleli oldugu için sinem kobala benzeten olmuştu ama yüz hatlarımız benzemiyor alakam yok..

merak ettim cnm kımler ?

canım Şahsenem diye bi özbek sanatçı vardı eskiden ona benzetirlerdi en çok hiç sevmem o kadını yav

bi de bi ara Silbel Can a benzetmişlerdi aslında hiç alakam yok sanırım suratımın yuvarlaklığını falan benzettiler o kadından da hiç hazetmem bilhassa uyuz olurum :KK70:

lise yıllarında falan eski manken Esin Moralıoğlu na benzetirlerdi o kadını da tesadüf eseri hiç sevmem ve güzel bulmam :KK70:

ben de kimseyi sevmiyom galiba :KK70:

eda taşpınarla çok özdeşleştirir çevrem.ben de ister istemez sempati duyuyorum adımla cok geçtiğinden =)

canım Şahsenem diye bi özbek sanatçı vardı eskiden ona benzetirlerdi en çok hiç sevmem o kadını yav

bi de bi ara Silbel Can a benzetmişlerdi aslında hiç alakam yok sanırım suratımın yuvarlaklığını falan benzettiler o kadından da hiç hazetmem bilhassa uyuz olurum :KK70:

lise yıllarında falan eski manken Esin Moralıoğlu na benzetirlerdi o kadını da tesadüf eseri hiç sevmem ve güzel bulmam :KK70:

ben de kimseyi sevmiyom galiba :KK70:

paylastıgın için cok sagol tatlım zemuszemus

aslında seni benzettikleri insanlar gayet guzel ..belki oncesinde o kısılere karsı sepmati duymadıgın için hosuna gitmemis olabilir cnm

paylastıgın için cok sagol tatlım zemuszemus

aslında seni benzettikleri insanlar gayet guzel ..belki oncesinde o kısılere karsı sepmati duymadıgın için hosuna gitmemis olabilir cnm

evet canım ya baştan gıcık gittiğim tipler olduğu için belki de.

ama ben senin kışın lens topiğinde bi fotoğrafını görmüştüm gerçekten liv e çok benziyosun ve çok güzel bi kızsın maşallah mavi lenslerle de tam liv olmuşsundur eminim öperimŞeniz

evet canım ya baştan gıcık gittiğim tipler olduğu için belki de.

ama ben senin kışın lens topiğinde bi fotoğrafını görmüştüm gerçekten liv e çok benziyosun ve çok güzel bi kızsın maşallah mavi lenslerle de tam liv olmuşsundur eminim öperimŞeniz

sagol tatlım cok incesin yuzumun tamamını gormesende boyle dusunmen cok hos

Bu gune kadar ıllekı her tanıstıgım bı ınsan ya yakın bı tanıdıgına yada unlu bırıne benzetmıstır yanı..
Nasıl oluyorsa anlamıyorum.. benzetılenlerı de bı araya toplayınca hıcbırının bırbırıyle alakası olmuyor en komık taraf bu :)))

yasemin ergene, beren saat, azeri kızı bısey adını unuttum, tuba buyukustun, aslı enver, duygu yetiş, ece gursel ( :bbo: ), miranda kerr, nefise karatay..................... -tatlicadiarzu-

daha kımler vardı unuttum...

Son düzenleme:
Beni küçükken arzum onana benzetirlerdi. Tabi o zaman küçüktüm yüzümde daha masum bi ifade vardı :))) Şimdi ise ben kendimi hiç benzetmiyorum küçüktük işte o zamanlar :) Ama yinede sevdiğim bi güzel o :)

Bana benziyorsundur o zaman..Beni de ona benzetiyorlar bazan kaydirigubbakcemile3

X