Cilt Bakımı Ürünleri BEPANTHENE mucizesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Öneriler üzerine o kadar şampuan, yüz kremi, diş macunu, fondöten denemişliğim var ki, ve bir o kadar da hayal kırıklığı. Tecrübeyle sabit olan tek şey, ürünlerin herkeste farklı etki meydana getirmesi... Misal sana iyi gelen şampuanın benim saçlarımı berbat bir hale sokabileceği gibi...

Ben denemedim yüzüme yahu cesaret edemedim. Ama sıyrık, çizik gibi durumlarda alışkanlık olmuş (yüzümde değilse) hemen sürüyorum. Ondan mıdır bilmem, genelde de iz kalmıyor Ben bıyık işini kendim yapıyorum, hazır weet ağda bantlarıyla yapıyorum 1 ay götürüyor. Dilerim en yakın zamanda sende kurtulursun bu kıl tüy sıkıntılarından zira bende biraz farklı şekilde yaşıyorum bu sorunu bu dönem

Zaten yüzüme hiçbirşey kullanmayan ben artık kılı kırk yarıyorum birşey sürerken. Şimdilik nemlendirme adına tümüyle yağsız, vıcık his yapmadan nemlendiren bir krem kullanıyorum sadece, o da sadece çok kuruyunca.. Sanırım 2 yılı geçti, çok memnunum (Merak edene: Neutrogena visibly clear Pink Grapefruit yağsız krem) Ve iyi dilekler için çok teşekkürler, umarım kurtulacağım. Hatta kılın/tüyün her şeklinden umarım beraber kurtuluruz : )) Öpücükler

Kadının derdi her daim dert, bunu bilir bunu söylerim... Kılı, tüyü, saçı, başı, kıyafeti... Yok yahu! Ben gece ve gündüz kremi kullanıyorum, ikisi de Loreal Paris Mucizevi yağ, ama cildin yağ dengesini müthiş oturttuğunu itiraf etmem gerekir.Yüzüme sabun kullanmıyorum Diadermine yüksek performans 110 damla yüz yıkama jeli yada loreal'in kil özlü yıkama jelini tercih ediyorum. Geçinip gidiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…