Beraber zayıflayalım

Ben hiç beyaz ekmek yemem sadece kahvaltıda wasa kuru ekmek yerim
Ama bazen pizza yiyorum
İki dilim yurt dışında yaşıyorum buranın hamuru lastik gibi ayda bi parça yersem oda
Ben ekmeği çok seviyorum benim için zor oluyor biraz bakalım ama kararlıyım zayıflamak istiyorum çünkü 😊

İlk iki bardak ılık su içiyorum
Saat 10kahvaltı 2veya3te yemek yiyorum yatana kadarda su ve bitki çayları

İlk iki bardak ılık su içiyorum
Saat 10kahvaltı 2veya3te yemek yiyorum yatana kadarda su ve bitki çayları
Bende sirkeli su içiyorum aç karnına bi bardak ve günde iki öğün yemek ekmeksiz yemeye çalışıyorum sabah 7.1 arası işe gidiyorum iş çıkışı da çocuklar ve ev işi 😊

Bende sirkeli su içiyorum aç karnına bi bardak ve günde iki öğün yemek ekmeksiz yemeye çalışıyorum sabah 7.1 arası işe gidiyorum iş çıkışı da çocuklar ve ev işi 😊
Sirkeli su mideye zarar vermiyormu öyle duymuştum

Sürekli çalışmıyorum hafta sonları genelde yardım ediyorum ancak çocuklarıma zaman ayırıyorum okullarda kapandı zor oluyor
Üç çocukla

Evet ben görmüştüm bir bayan yaptırmıştı

Merhabalar zayıflama yolculuğunuzda başarıları diliyorum ben de geçtiğimiz sene aralıklı oruç ve Leslie ilerleyen güzel kilolar verdim sayfaları karıştırırken aralıklı oruçta su içilmiyor gibi bir şey okudum ama tam tersi istediğiniz kadar su içebilirsiniz oruç saatlerinde yemek yemek yasak sadece bitki çayı şekersiz sütsüz kahve soda su gibi içecekler içilebiliyor ama belli bir saatten sonra ve önce yemek yenmemesi sütü etkiliyorsa sakıncalı tabi o konuda pek fikir sahibi değilim

Hanımlar çevrenizde karın germe işlemi yaptıran oldu mu veya bildiğiniz 😊
Ben de çok istiyorum ama epey sancılı geçiyormuş galiba 55 yaşındaki halam yaptırınca tabi blr gaza geldim ama hamilelik işlerini tamamen bitirdiyseniz ve çocuklarınız biraz büyüdüyse size bağımlı değillerse yaptırabilirsiniz bence

Merhaba kızlar. Ben de size katılmak istiyorum. Kilo vermeye ihtiyacım var. Boyum 1.70 ve bu sabah tartıda 78 kg gördüm. Maalesef ki duygusal yeme bozukluğum var. Canım sıkıldı mı direkt yemeğe gidiyor elim. Aç olmadığım halde neden yiyorum anlamıyorum. Burada birbirimizle aktif olarak yazılıp motive olabiliriz diye düşünüyorum. ☺️

• Beğen
Reactions: fam
Merhaba kızlar. Ben de size katılmak istiyorum. Kilo vermeye ihtiyacım var. Boyum 1.70 ve bu sabah tartıda 78 kg gördüm. Maalesef ki duygusal yeme bozukluğum var. Canım sıkıldı mı direkt yemeğe gidiyor elim. Aç olmadığım halde neden yiyorum anlamıyorum. Burada birbirimizle aktif olarak yazılıp motive olabiliriz diye düşünüyorum. ☺️
Merhaba ben de önce öyleydim canım sıkılınca bişeyler yemek isterdim tatlı yiyecekler büsküvi gofret ama şimdi azıma almıyorum ve yemeği azalttım azimli olursanız ve bir hafta geçince canınız bişey istemez
Ben başardım be yendim açlığı

Merhaba ben de önce öyleydim canım sıkılınca bişeyler yemek isterdim tatlı yiyecekler büsküvi gofret ama şimdi azıma almıyorum ve yemeği azalttım azimli olursanız ve bir hafta geçince canınız bişey istemez
Ben başardım be yendim açlığı
Umarım ben de başarabilirim. Yarından itibaren aralıklı oruca başlayayım diyorum. Ama şimdi tatildeyiz. Eşimin ailesinin yanına geldik. Yemezsem de gönül koyarlar diye çekiniyorum.

X