Beraber zayıflayalım

Umarım ben de başarabilirim. Yarından itibaren aralıklı oruca başlayayım diyorum. Ama şimdi tatildeyiz. Eşimin ailesinin yanına geldik. Yemezsem de gönül koyarlar diye çekiniyorum.
Başarırsınız ben gündüz yemezdim akşam olunca ne bulursam yerdim sonrada üzülürdüm akşama kadar kendimi aç bıraktım şimdi yiyorum ama bırakmadım ertesi gün tekrar aynıydı iki kilo verirdim beş kilo alırdım ama şimdi aralıklı oruç yapıyorum bazen 2bazen 4sonra sadece su ve bitki çayları
acıkırsanız su için
Ama hayatım boyunca çay kahve şekersiz içerim meyve suyu kola asla içmem çikolata severdim şimdi çanım istemiyor
Sizede başarılar dilerim ama kendi evinizde yapa bilirsiniz misafirlikte yapamazsınız

Başarırsınız ben gündüz yemezdim akşam olunca ne bulursam yerdim sonrada üzülürdüm akşama kadar kendimi aç bıraktım şimdi yiyorum ama bırakmadım ertesi gün tekrar aynıydı iki kilo verirdim beş kilo alırdım ama şimdi aralıklı oruç yapıyorum bazen 2bazen 4sonra sadece su ve bitki çayları
acıkırsanız su için
Ama hayatım boyunca çay kahve şekersiz içerim meyve suyu kola asla içmem çikolata severdim şimdi çanım istemiyor
Sizede başarılar dilerim ama kendi evinizde yapa bilirsiniz misafirlikte yapamazsınız
O zaman da yaz bitmiş olacak. Ben elimden geldiğince başlayayım ufak ufak ☺️

Ben de çok istiyorum ama epey sancılı geçiyormuş galiba 55 yaşındaki halam yaptırınca tabi blr gaza geldim ama hamilelik işlerini tamamen bitirdiyseniz ve çocuklarınız biraz büyüdüyse size bağımlı değillerse yaptırabilirsiniz bence
Bi kızım var 7 yaş ikiz doğum yaptım 7 ay önce teki bir hafta yaşadı sonra kaybettim şimdi küçük bebeğim var ama 30 kilodan fazla aldım doğumda bebeklerim de iri doğdu ikiz olmalarına rağmen karın kaslarım birbirinden ayrılmış sarkma fazla oldu o yüzden kafama çok takıyorum piskoloji alt üst 🤦‍♀️

Merhaba kızlar. Ben de size katılmak istiyorum. Kilo vermeye ihtiyacım var. Boyum 1.70 ve bu sabah tartıda 78 kg gördüm. Maalesef ki duygusal yeme bozukluğum var. Canım sıkıldı mı direkt yemeğe gidiyor elim. Aç olmadığım halde neden yiyorum anlamıyorum. Burada birbirimizle aktif olarak yazılıp motive olabiliriz diye düşünüyorum. ☺️
Sürekli yemek yeme isteği bende de var aç olmadığım halde genelde abur cubur isteği 😊

slm kızlar bende size katılıyorum . 2 gündür aralıklı oruç ve yemeği azaltıım .
su diyetini yaşı olanlara tavsiye etmiyorum . kaslarda erime yapıyor .

163 boy 76 kilo

slm kızlar bende size katılıyorum . 2 gündür aralıklı oruç ve yemeği azaltıım .
su diyetini yaşı olanlara tavsiye etmiyorum . kaslarda erime yapıyor .

163 boy 76 kilo
Hoşgeldin birbirimizi motive etmek buradan herkes kendine uygun diyetler yapmaya çalışıyor ama ben su diyetini yapamam diye düşünüyorum çok kişiden duydum ama kendime güvenemiyorum ☺️

Bi kızım var 7 yaş ikiz doğum yaptım 7 ay önce teki bir hafta yaşadı sonra kaybettim şimdi küçük bebeğim var ama 30 kilodan fazla aldım doğumda bebeklerim de iri doğdu ikiz olmalarına rağmen karın kaslarım birbirinden ayrılmış sarkma fazla oldu o yüzden kafama çok takıyorum piskoloji alt üst 🤦‍♀️
Kafanıza takmayın bende öyleydim ama benim karnım çok büyümezdi 20,25kilo alıyordum hamileliklerimde ikinci hamileliğimde 7kilo almıştım üçüncüde 25kilo şimdi kızım 10aylık ve 20kilo gitti
Şunu unutmayalım karnımızda bebeğimiz Yuva kuruyor ve 9ay orda yaşıyor
Ancak bir yılda toparlanır

Şu an bence hiç düşünme canım biraz kendine süre ver hem o kadar küçük bebekle aşırı zor olur senin için kilolarını ver yapabiliyorsan spor yap benim de 50 kilo verince inanılmaz sarkmam oldu normal bunlar

Şu an bence hiç düşünme canım biraz kendine süre ver hem o kadar küçük bebekle aşırı zor olur senin için kilolarını ver yapabiliyorsan spor yap benim de 50 kilo verince inanılmaz sarkmam oldu normal bunlar
Aşırı abur cubur çikolata ve ekmeği seven biriyim bunları çok aza indirerek başladım diyeti 1 hafta oldu şimdilik iyi gidiyo bakalım inşallah hepimiz istediğimiz kiloya geliriz 😍

Kızlar pazartesi gününden itibaren düzenli bir şekilde gün içinde yaptıklarımızı yazalım mı buraya? Hatta hafta da bir de kilo bildirimi yapalım. Tartı günümüz hangi gün olsun?

Kızlar pazartesi gününden itibaren düzenli bir şekilde gün içinde yaptıklarımızı yazalım mı buraya? Hatta hafta da bir de kilo bildirimi yapalım. Tartı günümüz hangi gün olsun?
Bencede iyi fikir Pazartesi tartı günü olsun tabiki hepiniz uygun görürseniz☺️

Bencede iyi fikir Pazartesi tartı günü olsun tabiki hepiniz uygun görürseniz☺️
Pazartesi uygundur haftanın ilk günü gün içi yaptıklarımızı da akşam bi saat belirleyelim 9.10 gibi katılan herkes yazsın en azından aynı anda aktif olmuş oluruz bildirim düş ütü bana uygulamaya girince görüyorum yazılanları benim fikrim bu şekilde uygunsa size de

Pazartesi uygundur haftanın ilk günü gün içi yaptıklarımızı da akşam bi saat belirleyelim 9.10 gibi katılan herkes yazsın en azından aynı anda aktif olmuş oluruz bildirim düş ütü bana uygulamaya girince görüyorum yazılanları benim fikrim bu şekilde uygunsa size de
Bana uyar ☺️

Bende uygulamaya girince görüyorum ama bazılarını görüyorum başa dönüyorum kim yazmış hepsini görmem için

Mutsuz anne
Seni Başkan yapıyorum bizi yönetmen için 😁
👍😄
Günaydın herkese mutlu hafta sonları diliyorum birlikte motive olmak için katıdıgımız diyete bugün gün içinde yaptıklarımızı birbirimizle paylaşalım bize katılan herkes bi 10 dk sını ayırıp akşam 9 ya yoruma yazarsa herkes aktif olur birbirimize cevap veririz fikir almış oluruz 🌸😘

• Beğen
Reactions: fam
X