Beraber zayıflayalım

Aslında ben nasıl kilo alıyorum bilmiyorum tatlı şeyler yemem şeker asla hayatımda kullanmış değilim ekmek yemem hamur işleri ayda bir defa Yerim
Üç çocuktan sonra zor veriliyor galiba 😂😂

Çok seviniyorum eski tişört lerim rahatlıkla oluyor bana 🏃‍♀️🏃‍♀️Ama hedefim 5kilo daha vermek
Benim vermem gereken 20 kilom var ve kendime 5 ay verdim.kızım tam 2 aylık oldu ve 1 ay sonra normal diyete başlayabilecek tabii ağır olmayan.İnşallah Eylül'e kadar 75 olursam bu şekilde dikkat ederek gerisi kolay olcak gibi geliyo 🙈

Ayyy benim hamile kaldığım kilom 😍
siz rahatlıkla kilo verirsiniz emzirme dönemi olduğu için akşam 6dan sonra çay su bitki çatları içerseniz ekmek keserseniz ayda rahatlıkla 7,8kilo verirsiniz
Benceee

Benim vermem gereken 20 kilom var ve kendime 5 ay verdim.kızım tam 2 aylık oldu ve 1 ay sonra normal diyete başlayabilecek tabii ağır olmayan.İnşallah Eylül'e kadar 75 olursam bu şekilde dikkat ederek gerisi kolay olcak gibi geliyo 🙈
Ben ikinci hamileliğimde 2aylıktı bebeğim bir ayda10kilo vermiştim
Aslında geç verilen kilo koruyucu oluyor erken verilen kilo tekrar geliyor

siz rahatlıkla kilo verirsiniz emzirme dönemi olduğu için akşam 6dan sonra çay su bitki çatları içerseniz ekmek keserseniz ayda rahatlıkla 7,8kilo verirsiniz
Benceee
İnşallah, akşam yemeği 5 -6 gibi yemeye çalışıyorum , sonrasında 1 bardak süt meyve filan mümkün olduğunca sağlıklı ve ölçülü beslenmeye çalışıyorum ☺️

Sadece dikkat ederek mi , ben 2 aydır 15 kilo gitti doğum kilosu ama bu ay başladım dikkat etmeye
Evet dikkat ettim hamur işi ekmek asla yemedim akşam ları su çay içtim ama
Emzirme döneminde fazlasıyla kilo verilir dikkat edilirse ve okilolar geri alınmıyor
Bebeğiniz daha küçük 6ay sonra daha içten emer ve kilo kaybın olur ama şu anda çorba sebze yeşillik bok yiyin ekmek yemeyin sütünüz bebeğinize yetsin mesela 5,6kaşık pilav pirinç yiyin çok süt yapar

Emzirme döneminde fazlasıyla kilo verilir dikkat edilirse ve okilolar geri alınmıyor
Bebeğiniz daha küçük 6ay sonra daha içten emer ve kilo kaybın olur ama şu anda çorba sebze yeşillik bol yiyin ekmek yemeyin sütünüz bebeğinize yetsin mesela 5,6kaşık bulgur pirinç pilavı yiyin çok süt yapar

Bebeğiniz daha küçük 6ay sonra daha içten emer ve kilo kaybın olur ama şu anda çorba sebze yeşillik bok yiyin ekmek yemeyin sütünüz bebeğinize yetsin mesela 5,6kaşık pilav pirinç yiyin çok süt yapar
Pilav ,keepkli makarna ve ne yemek yaptıysam yiyorum.aralarda gün kurusu , kuruyemiş , meyve ekliyorum.Bende ıvır zıvır börek kek gibi şeyler buay başladım böylede devam etcem

Bulgur pilavı 6kaşık yanına bol salata acayıp süt yapar akşamları yatmadan bir bardak pekmez li su yapıp için bebeğinize ve size çok faydası olur doğumda sonra demir eksikliği çok oluyor pekmez kan yapar ve iyi gelir

Bu ay sonu dikkat edip emzirerek belli olcak kaç kg gittiği 🙈 ama şuana kadar spor yapmamama rağmen iyi gidiyor 🧿

Pilav ,keepkli makarna ve ne yemek yaptıysam yiyorum.aralarda gün kurusu , kuruyemiş , meyve ekliyorum.Bende ıvır zıvır börek kek gibi şeyler buay başladım böylede devam etcem
Normal pilav yiyebilirsin bebeğin çok küçük kepekli onuda zayıflatır diye düşünüyorum

Bulgur pilavı 6kaşık yanına bol salata acayıp süt yapar akşamları yatmadan bir bardak pekmez li su yapıp için bebeğinize ve size çok faydası olur doğumda sonra demir eksikliği çok oluyor pekmez kan yapar ve iyi gelir
Aynen çokta severim ama pekmezli suyu yapmıyodum denerim.Yeşilçay icebilirmiyim onu bilmiyorum

X