Beraber zayıflayalım

Hanımlar , bugün klasik yeşillikli kahvaltı , arada 2 gün kurusu 1 kuru incir ve biraz kuruyemiş.saat 16:00 gibi 1 kase tavuklu kabak borani yedim.Akşam belki 7 gibi kıymalı patlıcan yerim 3-4 kaşık ve pirinç pilavı biraz yanında ayranla.Emzirdiğim için açıklıyorum.Bebişi uyuttum inş 1 saat uyur bende dinlenirim sabah 6'dan beri ayaktayım 🙈

Selam hanımlar nası geçti gününüz bu arada pazartesi tartı günümüz yarında tehlikeli günlerden malum pazar kahvaltısı gezmesi filan 😅

Ben pazartesi 80 olmayı ümit ediyorum, öyle olursa gerçekten emzirirken dikkat ederek kilo vermeye inancam çünkü ilkinde 6. Ay itibariyle diet ve sporla verdim 🙃

Selam , pazartesi günü tartı günümüz , gün içinde fırsat buldukça yazmaya çalışıyoruz.Akşam menüyü paylaşımı yapmaya çalışıyoruz
Anladım çok iyi. Benim bir oğlum var 10 aylık. 65le hamile kalıp 72 ile doğurdum, doğumdan 20 22 gün sonra 61 kilo olmuştum tam ideal kilomdu. Kemikleri iri omuzları geniş biriyim o yüzden 60 iyi duruyor bende . Ama gel gör ki emzirme döneminde her emzirmeden sonra kendimi ödüllendirmekten yemek yemeyi kendime hak görmekten 73 e çıktım. Hedefim 65 öncelikli olarak. Umarım başarabilirim. Hem kaloriye dikkat edip hem 16/8 if yapmayı planlıyorum inşallah.

Anladım çok iyi. Benim bir oğlum var 10 aylık. 65le hamile kalıp 72 ile doğurdum, doğumdan 20 22 gün sonra 61 kilo olmuştum tam ideal kilomdu. Kemikleri iri omuzları geniş biriyim o yüzden 60 iyi duruyor bende . Ama gel gör ki emzirme döneminde her emzirmeden sonra kendimi ödüllendirmekten yemek yemeyi kendime hak görmekten 73 e çıktım. Hedefim 65 öncelikli olarak. Umarım başarabilirim. Hem kaloriye dikkat edip hem 16/8 if yapmayı planlıyorum inşallah.
Allah bağışlasın inşallah , bebeğin 10 aylık oyüzden diet ve spor rahatlıkla yapıp istediğin kiloya rahatça düşersin merak etme , benim henüz 2 aylık olduğu için ve 2 . sezeryan ancak ıvır zıvır börek kek yemeyerek dikkat ederek vermeye çalışıyorum.🙃

Allah bağışlasın inşallah , bebeğin 10 aylık oyüzden diet ve spor rahatlıkla yapıp istediğin kiloya rahatça düşersin merak etme , benim henüz 2 aylık olduğu için ve 2 . sezeryan ancak ıvır zıvır börek kek yemeyerek dikkat ederek vermeye çalışıyorum.🙃
Hii zor senin durum evet. Emzirme engel oluyor ama hamurisi ekmek tatlıyı kesince bile çok farkeder eminim

X