Berenli Saatler :)

hoşbuldum canım.bugün ders çalışcaktım çalışamadım,evi temizliyecektim temizleyemedim.ablam güne çağırdı planlarım güme gitti.:KK53:

sanırım kaderimiz aynı bende ders çalışcaktım canım istemedi sabahtan beri evi toplıcam ama hala pc deyim bide bu konuyu açtım artık ben hiç kalkamam pc den sohbet süper:KK52:

merhaba canımhayırlı olsun topikin:)))

arapsabunu, beren91, ecetuba84, FatmaOzkan, deveninbalepabucu, merve02, ndd, polyanan
sizler nasılsınız kızlar:KK3: kız o ne biçim isim devenin bale pabucu diye isim olurmuymuş:))

nasılsın canısıkılanlar prensesi:)

çok sağol canım hoşgeldin aramıza:KK49:

sanırım kaderimiz aynı bende ders çalışcaktım canım istemedi sabahtan beri evi toplıcam ama hala pc deyim bide bu konuyu açtım artık ben hiç kalkamam pc den sohbet süper:KK52:

evet aynı kaderi paylaşmışız bugün.ben kpssye hazırlanıyorum sen de mi kpss yoksa:)evi gördükçe içim boğuldu valla pazartesi de deneme var nasıl çıkacağım işin içinden :18::KK9:

evet aynı kaderi paylaşmışız bugün.ben kpssye hazırlanıyorum sen de mi kpss yoksa:)evi gördükçe içim boğuldu valla pazartesi de deneme var nasıl çıkacağım işin içinden :18::KK9:

yok canım ben kpss değil pmyo sınavı polislik sınavı yaniEn Büyük TÜRKİYE
hele benim evi gör çok fena durum ama toplıcam ya kesin geceye kalır toplamam:KK52:

$cikolatali-pasta.jpg
kızlar buda benim size ikramım:KK56:

merhaba canımhayırlı olsun topikin:)))

arapsabunu, beren91, ecetuba84, FatmaOzkan, deveninbalepabucu, merve02, ndd, polyanan
sizler nasılsınız kızlar:KK3: kız o ne biçim isim devenin bale pabucu diye isim olurmuymuş:))

nasılsın canısıkılanlar prensesi:)

iyiyim canım ders çalışmamanın vicdan azabını çekiyorum:)sen nasılsın??
yok canım ben kpss değil pmyo sınavı polislik sınavı yaniEn Büyük TÜRKİYE
hele benim evi gör çok fena durum ama toplıcam ya kesin geceye kalır toplamam:KK52:
anladım canım hayırlısı artık.evin benimkinden fena olamaz:)kızım şu an heryeri dağıttı.yerler ekmek kırıntısı.tabiri caizse evi b..k götürüyor:)ben de oturmuşum ne güzel dimi.gece mutlaka temizlemeliyiz:KK52:

X