Gelinlik Modelleri Bergüzar Korel'in Gelinliği

kadın çirkin....
makyaj berbat..,
gelinlik iğrenç...
duvak saçma ötesi....
hayatımda gördüğüm en normal halinden değişerek çirkinleşmiş gelin...

Duvak çok komik ya!!
Kafasına tavus kuşu konmuş gibi!! Çok mu aramış aceba??

Ha bi de belirtmeden geçemiycem:
Nikah günü kendisiyle röpörtaj yapan gazetecilere sanki çok matah bişey yapmış gibi sırıta sırıta 3 aylık hamileyim demedi mi, parçalayasım geldi valla... :eek:klava:
Türk aile yapısı die bişey vardı bi zamanlar...

bürgüzar aslında güzelkız ama nasıl bir makyaj yapmışlarsa daha doğrusu takma kirpikleri nasıl takmışlarsa acaip görünöüş gözleri.
duvak zaten ayrı bir kabus zira adam yanında küçük hüsamettin gibi kalmış.
gelinliğin bel kısmının ipini çekmişlerde büzülmüş gibi duruyor.
Zaten hamile olması da cabası olaydan hoşlaşmamam için.
Dikkat ediyorum da artık bizim ünlüler önce çocuğu yerkelştiriyorlar sonra kendileri yerleşiyorlar.
Türk aile yapısı da dejenere olmaya başladı bunlar saklanırdı eskiden şimdi herkes yurt dışındakiler gibi bangır bangır bağırıyor.

neyse tek cümle ile olayı özetleyecek olursak baştan sona fiyasko:nazar:

ben çok beğendim zemuszemus
sade gelinlikleri daha çoks eviyorum ama omuzundakini anlayamadım kafamçokkarıştı
duvağı da çok hoş ama aşağıda olsaymış azcık daha güzel olurdu zemuszemus

Valla benim tek gözüme batan duvağı. Çok daha güzel bir duvak tercih edebilirdi.

Kız güzel şimdi Allah var, esmer güzeli hemide, al benisi var yani. Fekat ne buldu o Halitte anlayabilmiş değilim.:umursamaz:

Gelinlide sade desen sade degil,güzel desen hic güzel degill hatta igrencc.duvaga ne demeli ne öyle oo ayy cok güldümm kaydirigubbakcemile3 ama hakkini yemiyeyim kadin cok güzel esmer güzelidee kendini ne hale sokmuss böleee sasirdimm

Omuz askısını beğendim bende öyle tek omuzda askı istiyorum:1closedeyes: Ama genel olarak hiç olmamış bende aynı görüşteyim beğenmedim:umursamaz: 10 üzerinden CADIARZU 3 sengözlerimebaksanab

Gelinlik dediğin de bu kadar sade olmamalı..

Biraz taşı, pulu, bilmem nesi olmalı yani..

Çok sıradan bir elbise, gelinlik gibi değil..

Duvağı da 30 sn de hazırlarım ben..Tülleri buruştur tak..

Allah tan kadın güzel de, durumu kurtarmış..

ben de beğenmedim paranla rezil olmak dediklerinden..
makyaj sade hoş ama güzel yüzünü şiş gibi göstermiş bir tuhaflık var suratında..
gelinlik desen hiçbir albenisi yok sadelilikte bile bir şıklık asillik olur bunda o hava da yok bence..
duvak desen onun hakkında konuşmaya değmez..babanemden kalma tülün kafaya iliştirilmiş hali..

ben de beğenmedim paranla rezil olmak dediklerinden..
makyaj sade hoş ama güzel yüzünü şiş gibi göstermiş bir tuhaflık var suratında..
gelinlik desen hiçbir albenisi yok sadelilikte bile bir şıklık asillik olur bunda o hava da yok bence..
duvak desen onun hakkında konuşmaya değmez..babanemden kalma tülün kafaya iliştirilmiş hali..

Hamile ya ondandır, surat falan şişmeye başladı tabii şimdi hafif kilo alma durumları, hormonlar derken..kaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek::emir_bebek:

sanki evde otururlarken hadi evlenelim dediler ,bi günde özensiz bir gelinlik seçtiler ,adam traş bile olmadı öylece çıkmışlar gibi olmuş..gerçekten güzel değil ,duvak içler acısı ,gelinlik desen ha keza ..

bu kadından açıkçası gösterişli bişey beklerdim ki sanırım kendine yakıştıramadı ,dedi heralde ben bu adamı daha 1 yıllık karısından ayırdım ,sevgilimi bunla boynuzladım ,bide hamile kaldım ,öyle şaaşaalı bişey giyersem ayıp olur dedi heralde ..:kedi:

X