Bertcan'ın katili: 'Türkan ortadan kaldır dedi' ANNENİN İFADESİ; AYRILDIĞIM İÇİN BENDEN İNTİKAM ALDI

Zavallı çocuk..
Ne yazıkki bu olayda herkesin aklından geçen sonuç olması da çok yazık..
Anne ile ilişkisi olan adam yada anneye saplantılı sapık adam olması bir şey değiştirmez, çünkü aslında olay genel anlamıyla yine erkek şiddeti..
Anne serbest bırakılmış şimdilik, bakalım daha neler çıkacak..
Eğer kadın başkaları ile ilişkili ise bile, kadından olan hırsını minicik çocuktan çıkaracak kadar gözü dönmüş cinslerden mide bulantısı geldi artık..
Allah rahmet eylesin zavallı yavruya.. İnşallah cezalarını çeksin bunu yapan yada yapanlar.

Yahu anlamıyorum bu adamlarda mı sorun kadına bakıyorum haberlerde daha 2 lafı söyliyemeyen biri 3 kişiyle ilişkisi varmış he bir dilber vakası daha Allah sizi kahretsin

Allah senin gibi anneyi varya yer yuzunden yok etsin nasil bir annesin. Sen allahim sen bunlari olu!rme surum surun surundir inss

Ya çocuğun ağzını falan kapatıp arabanın bagajina atmış, ses çıkmasın diye de müziği açmış. İşine devam etmiş. Allah belanı versin senin. Çocuk nefessizlikten kivraniyormus. Bakmış ki ölmemiş herkesi bıraktıktan sonra almış derede bogmus.
Sana lanet olsun. Ben anlatırken nefes alamıyorum yüreğim yanıyor, siz nasıl kıydıniz bu yavruya nasıl? Ahh ahh

:KK43: Nasıl korkmustur o anda. Çaresizce namussuz , şerefsiz bir adamın elinde cirpinmis.

Sebep kimse günlerce acı çekip sonra gebersin inşaallah. Içim yandı ifadeyi okuyunca. :KK43:

Bir anne annedir her zaman. Boşanmış olsa bile selam verdiği kişileri bile evladına göre seçmeli..

Düşüp canları azıcık yandiginda bile uyku girmiyor insanın gözüne. Bir anne nasıl böyle sorumsuzluk yapabilir ?

Allah seni kahretsin cani adam.

Yahu anlamıyorum bu adamlarda mı sorun kadına bakıyorum haberlerde daha 2 lafı söyliyemeyen biri 3 kişiyle ilişkisi varmış he bir dilber vakası daha Allah sizi kahretsin
Kadin iki lafi bir araya getiremiyo ama fantezide feriştah yengeyi geçmiş..başka yerleriyle konuşuyordu demek ki pislik..evlenmeseymis hic direk takilsaymis oyle adamlarla gonul eyleseymis..yazik cocuga sadece..

Az önce çocuğun babası tv de canlı yayında konuştu. Eşimin olayla ilgisi yok arkasındayım dedi. Katil ankesörlü telefonla adamı arayıp karını bırak seni aldatıyor falan diyormuş, kadını da rahatsız ediyormuş. 16 yaşında bir çocukları daha varmış. Onun psikolojisi de mahvoldu, benim eşim cani olamaz falan dedi. Kadın serbest bırakılmış. Basında yansıtıldığı gibi değilmiş...

Böyle insanların maskeleri çıkınca seviniyorum da olan masuma oluyor.
yazık çocukcağıza, kimse böyle bir ölümü yaşamamalı,
bu anne ile sevgilisinin cezası ise sadece hapiste yatmak olmamalı.

fiziksel bir yaptırımı olmalı,
hırsızın kolunu kes demişler,
bunun gibilerin de kesilecek yeri belli.

Cinayetler icin kisas ..tecavuzvuker icin hadim ve idam gelmedigi surece bu pislikler olmaya devam edecek malesef :KK43: yeter artik yeter bu adami oldurmeden kafasini sokup cikaracaksin o baraja gunde 15 dk o adina ana demek istemiyorum onuda tutuklamayin bize verin

Kadin iki lafi bir araya getiremiyo ama fantezide feriştah yengeyi geçmiş..başka yerleriyle konuşuyordu demek ki pislik..evlenmeseymis hic direk takilsaymis oyle adamlarla gonul eyleseymis..yazik cocuga sadece..

3 sevgili ve kocanın haberi nasıl olmamış ben de ona takıldım..

Şeytana uymanın sonu bu işte Adi kadın Adi Adam ne denilir ki bunlara tüm turkiyenin psikolojisi bozuldu kesinlikle yeni yaptırımlar olmalı adamın şeyini kessinler bir de servis şoförü hapiste beslemesinler adamı.

Şimdi haberi oldu da ne oldu ofişim.
Olan Beratcan A oldu.
Birde 16 yaşında çocukları varmış bunların, ben o çocuğa üzülüyorum . Şu yazılan çizilenler Nasıl etkiler çocuğu...

aklıma hep Muhammet olayı geliyor parkon ya, onda da anne sebep olmuştu. gerçekten yazık oldu çocuğa kıyamam, ötekinin de hayatı kaydı bu ailenin yanında. ne pislikler var yahu insanın aklı duruyor.

aklıma hep Muhammet olayı geliyor parkon ya, onda da anne sebep olmuştu. gerçekten yazık oldu çocuğa kıyamam, ötekinin de hayatı kaydı bu ailenin yanında. ne pislikler var yahu insanın aklı duruyor.
Böyle tipler üreyemese keşke. Kendi pislikleriyle yaşasalar, bide doğurup doğurup o hayata ortak ediyorlar çocukları. Sonrada ne hale geldi toplum diyoruz. Şimdi bu 16 yaşındaki erkek çocuğunun şu yaşantı içinde sağlıklı bir birey olmasını kim bekleyebilir ki?

Kadın azmettirdiyse de , adam intikam için yaptıysa da Rabbim o kadından misli misli çıkarsın. Ulan hayasız k.lt.k !!! Hala benim 6 yıllık ilişkim vardı intikam için yaptı diyebiliyosun. Ne iğrenç ne çirkin ne pislik bişeysin sen sana insan diyenin alnını karışlamak lazım!!!
Allahımm içim yanıyo benim de bi bebeğim var nasıl insanın içini yakan acılar bunlar... biz dışardan böyle yanarken o ana musveddesi nasıl uyuyodur nasıl nefes alıyodur...
offf beratcan da bütün oldurulen o yavrucaklar da unutmuşturlar şimdi o çektiği acıları değil mi...
Rabbim sana havale...

Az önce çocuğun babası tv de canlı yayında konuştu. Eşimin olayla ilgisi yok arkasındayım dedi. Katil ankesörlü telefonla adamı arayıp karını bırak seni aldatıyor falan diyormuş, kadını da rahatsız ediyormuş. 16 yaşında bir çocukları daha varmış. Onun psikolojisi de mahvoldu, benim eşim cani olamaz falan dedi. Kadın serbest bırakılmış. Basında yansıtıldığı gibi değilmiş...

Ama kadin itiraf etti , ayrıldım o da galiba intikam aldı deniyor. Acaba bu ifade mi yalan?

Herşey var bu dünyada, kadının suçu olmayıp adam sapikta olabilir. Denilen gibide .

16 yaşındaki erkek çocukta annesi hakkında denilenlerden çok etkileniyordur. Yazılıp çiziliyor, küfür ediliyor sonuçta.

hırsızın hiç mi suçu yok diyorsun doğru diyorsun sonuçta beratı öldüren o katil, ama çocuğuna karşı sorumlulukları olan anne, bu kadar sevgilisi var ise çocuğuna zarar verebileceklerini hesap etmeliydi "en azından" yani

Nerden hesap edebilirdi. Aynı cinayeti tersten dusunelim kocanın metresi yapsa kimse kocaya bu kadar ağır yüklenmezdi.
Kadın serbest bırakılmış zaten. Adam kadından bir şekil intikam almak için böyle yapıyor sonra onu da bu işe ortak göstermeye çalışıyor.

Bir anne olarak evladının kendi ilişkileri yüzünden öldürüldüğünü bilmek zaten yeterince korkunç.

Allah babaya ve varsa beratcan in kardeşlerine yardım etsin.

Ama kadin itiraf etti , ayrıldım o da galiba intikam aldı deniyor. Acaba bu ifade mi yalan?

Herşey var bu dünyada, kadının suçu olmayıp adam sapikta olabilir. Denilen gibide .

16 yaşındaki erkek çocukta annesi hakkında denilenlerden çok etkileniyordur. Yazılıp çiziliyor, küfür ediliyor sonuçta.

Şayet ki bu adamla ilişkisi vardı 1sen, belki kadının dediği gibi ayrıldığı için adam çocuğunu öldürdü. Aldatmak başka evladına kıymak başka bir şey. Sapla samanı da karıştırmamak lazım. Herkes kadına yükleniyor. Çünkü yine aynı şey yapılıyor; o kadın o anne asla böyle bir şey yapmamalıydı suçun hepsi onda bakış açısı...

Şayet ki bu adamla ilişkisi vardı 1sen, belki kadının dediği gibi ayrıldığı için adam çocuğunu öldürdü. Aldatmak başka evladına kıymak başka bir şey. Sapla samanı da karıştırmamak lazım. Herkes kadına yükleniyor. Çünkü yine aynı şey yapılıyor; o kadın o anne asla böyle bir şey yapmamalıydı suçun hepsi onda bakış açısı...
Ama tek bu adam değilmiş ki.3 tane sevgilisi varmış.
Yani kadında çok masum değil.

X