Bertcan'ın katili: 'Türkan ortadan kaldır dedi' ANNENİN İFADESİ; AYRILDIĞIM İÇİN BENDEN İNTİKAM ALDI

ben kadının kocasına da ayrıca şaşırdım
karımın arkasındayım, ona iftira atıyorlar
lafa bak..!

Ama tek bu adam değilmiş ki.3 tane sevgilisi varmış.
Yani kadında çok masum değil.

Kocası inkar etti, kadın da çıkacakmış canlı yayına. 6 sene ilişki falan da yalan dedi, bu katil, kocayı zaman zaman arayıp karını bırak seni aldatıyor falan diyormuş, rahatsız ediyormuş onları. Bu adamdan haberi var yani kocanın. 16 yaşında bir çocuk daha var ortada, onun vebalini üzerime almak istemem. Anne şöyledir böyledir diyemiyorum ben, aksi ortaya çıkmadıkça.

Diyelim ki masum değil kocasını aldattı, yine de cani yapmaz ki bu onu.

ben kadının kocasına da ayrıca şaşırdım
karımın arkasındayım, ona iftira atıyorlar
lafa bak..!

Ayrıca bir insan birini seviyor ona güveniyorsa kimin ne dediğinin umrunda olmaması sevdiğinin arkasında olması onur verici bir davranış bence. Tüm ithamları kabul edip arkasındayım deseydi o zaman şaşırabilirdik bence...

Altından mı kaplamasın be mübarek,bir de 3 sevgilisi varmış,Allah seni kahretsin.Böyle haberleri gördükçe midem bulanıyor,üzülüyorum,kahroluyorum.

İnsanda hiçmi annelik duygusu,vicdan olmaz,hadi bunları geçtim biraz insanlık duygusu...Yazıklar olsun...O çocuk ahirette senin yakanda,sen nasıl anasın ya.

Kocası inkar etti, kadın da çıkacakmış canlı yayına. 6 sene ilişki falan da yalan dedi, bu katil, kocayı zaman zaman arayıp karını bırak seni aldatıyor falan diyormuş, rahatsız ediyormuş onları. Bu adamdan haberi var yani kocanın. 16 yaşında bir çocuk daha var ortada, onun vebalini üzerime almak istemem. Anne şöyledir böyledir diyemiyorum ben, aksi ortaya çıkmadıkça.

Ayrıca bir insan birini seviyor ona güveniyorsa kimin ne dediğinin umrunda olmaması sevdiğinin arkasında olması onur verici bir davranış bence. Tüm ithamları kabul edip arkasındayım deseydi o zaman şaşırabilirdik bence...
adam karısının tüm ilişkilerini biliyor bence
ortalığa saçılsın istemiyor
bir kadının 6 yıl boyunca 3 farklı adamla ilişkisi olacak, kocası da bunu öğrenmeyecek
adam bir de diyor ki' bana söylüyorlardı da ben inanmıyordum' hadi ordan be, haysiyetsiz gurursuz adam

Düşüncenizde haklısınız zira bugün gazetede katille çekilmiş fotosu vardı annenin bilmem gördünüz mü ?

Anne suçlu yada değil.Giden gittikten sonra çokta önemli değil açıkcası...

Düşüncenizde haklısınız zira bugün gazetede katille çekilmiş fotosu vardı annenin bilmem gördünüz mü ?

Ben gördüm nameaver,basbaya yanak yanağa,sarmaş dolaş selfie fotoğrafları vardı.Kocana saygın yok,kendine saygın yok madem zavallı çocuktan ne istiyorsun be kadın,git ayrıl kocandan kiminle ne yaparsan yap değil mi.Kendi pisliğini örtmek için birde çocuğunu öldürtüyor.Böyle haberleri gördükçe deliriyorum gırtlaklayasım geliyor.

insanlar neden böyle saçma sapan ilişkiler kurarlar anlamlandıramıyorum. evliysen boşan. bekarsan evlen. çoluklu çocuklu kadınsın, senin *oktan hayatın yüzünden çocuk öldü ya.

Nameaver ortada 16 yaşında bir evlat daha var onun açısından düşünmek istiyorum ben. Annenin suçu var yok o çocuk ve hayatı için önemli bence.

Nameaver ortada 16 yaşında bir evlat daha var onun açısından düşünmek istiyorum ben. Annenin suçu var yok o çocuk ve hayatı için önemli bence.
Evet o çocuk belki daha önemli herşeyden tam deli yaşı bir şekilde destek alması lazım..
Ama anne eğer kendi evlatlarını düşünmeden ikisininde hayatlarına mâl olacak hareketlerde bulunmuşsa ben annenin evlatlarını zerre umursadığını düşünemem.
Evet geride kalan da bir çocuk ama bizden önce keşke annesi de bu kadar fütursuzca davranırken onların hayatları için endişelenseydi ...

Evet o çocuk belki daha önemli herşeyden tam deli yaşı bir şekilde destek alması lazım..
Ama anne eğer kendi evlatlarını düşünmeden ikisininde hayatlarına mâl olacak hareketlerde bulunmuşsa ben annenin evlatlarını zerre umursadığını düşünemem.
Evet geride kalan da bir çocuk ama bizden önce keşke annesi de bu kadar fütursuzca davranırken onların hayatları için endişelenseydi ...

Haklısın.

Ne diyeyim bilemedim:KK43: kadının ilişkisi olduğu lafları sonrası evleri taşlanmış, kadın aldattı mı onu kendi vicdanıyla hesaplaşıp itiraf ederse eder, bir çocuk yoktan yere vahşi bir katilin elinde yitip gitti:KK43: kardeşinin ölümü, annesiyle ilgili laflar, evlerinin taşlanması sebebiyle de diğer çocuğun durumu kimbilir ne halde:KK43:

Kadın erkek ilişkilerinde ne oluyorsa çocuklara oluyor:KK43:

Aksam haberlerde fikir değiştirdi. Yanıma yanasmasin bosanacagim vs.

kadın zaten ilişkisi olduğunu itiraf etmiş
Çıkarıldığı mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Beratcan’ın annesi Türkan K. ise suçsuz olduğunu iddia ederek kendini şöyle savundu:
“Haftada 1 buluşup ilişkiye giriyorduk. Beratcan’ı o eve hiç götürmedim. Evde ilişki yaşarken bizi hiç görmedi.
Ben Ersin Kaşıkçı ile servis aracında da ilişkiye girdim ancak Beratcan yoktu. Ersin Kaşıkçı’nın elinde benim çıplak resimlerim ve videom varmış. Bu resimler çekilirken haberim vardı.

şimdi bu koca illede karım der ,bir zamanlar dilber vardı oğlunu sevgilisine öldürtüp kocası da illede karım dediği

Allah böyle kadinlara evlat, masumlara da boyle anne nasip etmesin.. Ahlaksiz kadin

Allah'ım ne acılar var insan nasıl kendi canından olana nasıl bunu yapar kendi canını geçtim insan oğlu nasıl Allah'ın verdiği bir cana kıyar. Yüce Rabbim iyi ki öbür dünya'yı yaratmış bu kadar kötülük bu dünyada bir şekilde örtbas ediliyor.

Okudum haberi kadının 3 kişiyle ilişkisi varmış bu adamlara 6 yıllık ilişkisi varmış ne kadar iğrençlik ya ne sadakat kalmış ne namus birde başına örtü takmış Allahın belası
Başına örtü takmış demissiniz ortu takmasaydi ayy acikmis yapar böyleleri mi demek lazım di örtüyle ne ilgisi var nsmussuzlugun sonuçta bir bez parçası
di mi ama!!!

Başına örtü takmış demissiniz ortu takmasaydi ayy acikmis yapar böyleleri mi demek lazım di örtüyle ne ilgisi var nsmussuzlugun sonuçta bir bez parçası
di mi ama!!!
Bende onu diyorum zaten başında örtüyle dinimizi kirletme benim açık yapar kapalı yapar derdim yok aksine başörtüyü takan çok kişi başka iş peşinde çok çok üzülüyorum bu duruma baş örtü İslamiyeti temsil ediyor hiç değilse ona leke gelmesin

X