Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

ben sabak ve akşam şeklinde kullanıyorum.
biraz kullanayım on gün kadar ara vereceğim...
bu şekilde daha sağlıklı...

Bu sabah başladım bu meşhur çaya.

Allahım o ne iğrenç bir tatdır öyle yarebbimkafamçokkarıştı, midem altüst oldu, hala öyleyim. Düşünün sabah 8 de içtim 3 saat oldu midem çok fena. Kekik kokusu geliyor burnuma sanki, imdaaat.akannehir

Öğlen nasıl içicemeyvahedigeldismile, bde bunun akşamı var. Öfff. vermem gereken 4-5 kilo var, biran önce veriyim de kurtuliyim şu iğrenç tatdan.:sinifsinif:

hee, bide her içimde tazemi hazırlamak lazım.CADIARZU

Ben sabah evden çıkmadan suyu kaynattım, içine 1 tatlı kaşığı bu karışımdan koyup 5 dk beklettim ve sonra içtim. (hatırlamak istemiyorum o anıkafamçokkarıştı) 1 tatlı kaşığı 1 su bardağına sanırım fazla geldi. Ondan midem altüst oldu.

1 su bardağına 1 çay kaşığı yeterli olurmuki.bilmiyorumkismile

ben 1 su bardağına bir tatlı kaşığı katıyorum...

her öğün hazırlıyorum...

ama ben tok karna içiyorum orda bir yanlışlıkmı var bilemiyorum...

yemeklerden yarım saat önce alınması lazım diye biliyorum ben karalahana.bilmiyorumkismile, yani ben öyle yapıyorum.

bu çay beni mahf etti üniversitedeyken yapmıştım 66 kilodan 58 kiloya düştüm çayı bıraktıktan sonra 1 ayı geçmişti hastalandım doktora gittim ve idrar yollarımdan iltihap kapmışım ondan sonra indim 50 kiloya tedavi boynca boyumda 1.75 .doktorumada söyledim bu çayı içtim zayıflamak için bilmediğiniz şeyleri içmeyin o çay herkese yaramayabilir görüyosun halini dedi bana bidaha zayıflama çayımı asla içememlmaz:

Bir arkadaşım tadının ve kokusunun çok kötü olduğunu aldığı halde içemediğini söyledi. Kullanan arkadaşlar tadı nasıl acaba gerçekten o kadar kötümü bende almak istiyordum ama şimdi kararsız kaldım bana yardımcı olurmusunuz alayım mi içebilirmiyim acaba

ben tadını beğeniyorum kekik tadı sanki ağırlıkta

2 haftadır içiyorum bu 5 li çayı. yani aslında arada es geçtiğim de oldu, ama kiloda hiç oynama yok:sm_confused:

kızlar merhaba ben bu çayı 1 haftadır kullanıyorum harika bi ilerleme var maşallah :)
daha da devam edicem tam 73 kilodan 69,2 ye düştüm .. tabi yediklerime de dikkat ediyorum ama istesemde yiyemiorum zaten acaip tok tutuyo 60 kilo olayım ya başka bişey istemiorum :) herkese kolay gelsin

buarada ilk hafta kiloda bayağı düşme oldu ama suan durdu kilo vermem sanırsam yavaş yavaş veriyorum kilolarımı :)

arkadaşlar bende kına renginde,toz kalinde zayıflama tozu adı altında aldığım bi çay var.ayrıca poşet çay değil(aktar önermişti)ama ishal yapıyor gecenin bir yarısı uyandırıyor insanı.Aktar bi yorumdayapmadı 5 i bi yerde diye acaba o mu bilemiyorum.Ya da bu tarz bir çay kullandınız mı zayıfladınız mı?

arkadaslar bunlar nasil satiliyor yaprak seklinde mi ? toz halinde mi ? yapraksa 1 cay kasigi nasi koycaZ:))

yaprak gibi değil canım baya küçük parçalar çay kaşığı ile alabiliyosun

Selam arkadaşlar
Ben aktardan her bitkiyi ayrı ayrı poşetlerde aldım çalıştığım için işyerinde her sabah 1 litre suya yeşil çaydan 2 diğer bitkilerden 1 tatlı kaşığı atıp hazırlıyorum ve gün içinde tüketiyorum 2 gündür kullanıyorum umarım işe yarar ..... İlk bardak fena değil ılık oluyor ama diğer bardaklarda çay soğuyor ne yazık ki ve soğuk içiyorum
Yanlış birşey yapmıyorum değil mi bu şekilde kullanımda da etkisini gösterir... Kullanımı ve hazırlanışı doğru yapıp yapmadığım yada bana bu konuda başka önerileriniz varmı acaba

ben kullandım ama çay yeterli degil spor yapmaya çalıştım çocugum müsade ettiği kadar işe yaradı diyebilirim metebolizmayı hızlandırıyor bence deneyin ben aktardan aldım internettekiler daha pahalıya geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…