beşik mi, yatak mı, park mı almalıyım?

olabiliiirr iyi fikir aslında
bizim burada park yok
oğlumda kaydırağı çok sever bazen alışveriş merkezlerinde çocuk eğlence yeri oluyor oralara getiriyorum bayılıyor.aslında yukarıdaki kaydırak iyi fikir yerimde müsaait.

Arkadaşım evet göründüğü kadar yüksek değil ama yüksek sonuçta..Bizim yatak yerden 136cm yükseklikte...

1,5 yasındaki bir çocuk için asla önermem..Gece kalktığı zaman düşmesi an meselesi..Başında mı bekleyeceksin?..Sen bilirsin..

bence tehlikeli olabilir biz daha yeni baza aldık çocuklara hemde 3 yaşındalar ama geceleri hala yanına yastık koyuyorum düşmesinler diye acele etme derim

arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :Saruboceq:ben bir türlü karar veremedim.
oğlum doğduğunda park yatak almıştım şimdi büyüdü 2 yaşında boyuda uzun baya.yatağa sığmıyor sağ sola çok vuruyor ve uyanıyormirmirmirmir.nasıl yatak almalıyım tek kişilik çocuk yatakları var oda olarak almak istiyorum uygun olurmu acaba.yatabilirmi tek kişilik yataktaCADIARZU
sizin yatağınız nasıl.elinizde varsa fotoda ekleyebilirmisiniz:CüvCüv:.TEŞEKKÜRLERa.s.

arkadaşımben 16haftalık hamileyim ve daha önce hiç çocuğum olmadı bu ilk bebeğim olacak nasip olursa. ben ne kadar faydalı olurum bilmem ama bence tek kişilik yatak alabilirsin. bunun ne gibi sakıncası olabilirki çocuk yatsın işte rahat rahat. ha kenarlarına korumalık yaptırıla bilir. yada varsa hazır kenarları korumalıklı alına bilir. düşmemesi için. eğer çok hareketli yatıyorsa tabi. ama bence senin düşüncen mantıklı. bende olsam öle yapardım..

Benim oglum 3 yasını bitirdi. Bizde aynı sebepten kararsız kalmıstık. Gectiğimiz kış bir baza ve yatak aldık. Baza her odaya uyum saglar diye düsündük. Sizde öle yapabilirsiniz..

Sevgiler...a.s.

ST09923BR.JPG

oğlum 1,5 yaşında bu yatakta yatabilirmi acaba
kaydırağı çook seviyor brazda o yüzden almak istiyorum
şuanda park yatağı var
yoksa 3 yaşına kadar beklemelimiyim

tatlım bence 3 yasını beklemelisin daha çok küçük öpüyorum ama 3 yaş için harika bir yatak

arkadaşım ben kızım için park yatak alşmışdım.iyiki almışım.doğduğu günden beri kullanıyoruz çok memnunuz.kızım çabuk hareketlendi.diğer yataklardan düşme ihtimali var ancak park yataklatrın üst katı çıkınca derin oluyor ve çocuk atlayamıyor içinden.etrafı file olduğundan rahatça görebiliyosun.kafasını vurma gibi bi durum falan da yok.çünkü yanlar file.bence park yatak al.bide fiyatlarıda daha uygun.beşik,uyku seti falan olunca çok pahalıya geliyo.uygun park yataklar var...

arkdslar benım eşimde asker lojmalnrda oturuyoruz ev normal ama hıc besik koyacak yerım yok bende park yatak almak ıstıyorum umarım dogru secımdır hem ızıne gderkende cok rahatca katlayıp goturebılırım dıe dusundum ınsalh yanılmam bncede beşikten park yatak daha mantıklı...

X