Beta artisi ne olur yorum yapin cok korkuyorum 😪

Sanırım 4.5.6 haftada kese oluşuyor tabii ki beta önemli her kadının yapısı farklı kese bazılarında gec görünüyor önemli olan düzenli artış inşallah kaygıların yerini huzura mutluluğa sağlığa bırakır canim
Benim kese göründü ama beta degeri ilk 2testte 2den fazla katladı 3.de bı problem oldu katlamada sonrasında 2gun sonra tekrar ettim 2ye katladı gittik kese göründü beta verdim birgün sonra daha istedi Dr orda artış iyi değildi tüp Dr ilacı kes sağlıksız dedi hep bı kafam karışık az dahami bekleseydim diye

Benim kese göründü ama beta degeri ilk 2testte 2den fazla katladı 3.de bı problem oldu katlamada sonrasında 2gun sonra tekrar ettim 2ye katladı gittik kese göründü beta verdim birgün sonra daha istedi Dr orda artış iyi değildi tüp Dr ilacı kes sağlıksız dedi hep bı kafam karışık az dahami bekleseydim diye
Bilmiyorum canim ama bu dunyada rizki varsa gelecek o bebek üzülme veren de Allah alan da Allah
Dilerim Rabbim saglik sıhhat verir bebeğine hayırlısını versin

Farklı laboratuvarlarda ölçülen değerler güvenilir olmuyor aynı laboratuvarda devam etmeye çalışın

X