Beta hcg 32 çıktı

kirazcicegi01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
73
43
24
Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim

Eklentiler

• F463AFA2-633C-4DE8-8D74-86D6300B89F8.png
    F463AFA2-633C-4DE8-8D74-86D6300B89F8.png
    169,6 KB · Görüntüleme: 114

Smyrra

(💙MiNiK MuCizEm💙 )
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
1.098
1.392
daha çok yeni ama var canım sağlıkla ilerlesin inşallah :dua::dua:
dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol bol

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 26 gün geçti.

Buralardutluuugdu

Sandalye değildik ama bizde çok göt gördük 💩
Pro Üye
16 Aralık 2019
7.406
31.341
28
Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim
Var hayırlı olsun 🤗 2 gün sonra tekrar kan verin düzenli artışı takip edin 😍

kirazcicegi01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
73
43
24
dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol
dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol bol
Çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.603
2.122
Benim de ilk testim 33 çıkmıştı . İki günde iki katından fazla arttı. Ama benim normal gebelik değildi tüp bebek. Sizin içinde 2 gün sonra 2 kat artması önemli

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mutlu1isi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2021
24
9
Aynı durumda sayılırız benim de regli günümde yani pazartesi günü 30çıktı yarın tekrar kan vereceğim inşaallah yükselir ikimizinki de.

Smktp

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
210
84
Aynı durumdayim 17 Eylül aşılama oldum. Bugün 12. Gün beta HCG 31 çıktı cuma tekrar kan testi vericem

TemelinSafinazi

👉Her bildiğini söyleme, her söylediğini bil 👈
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2017
3.467
12.427
Selam kızlar benim de sat 28 Ağustos bugün beta 37 çıktı oğlumda da 32 ile öğrenmiştim 2 gün sonra katlanıyor mu ona bakın inşallah sağlıklıdır 🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-06-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın