Beta hcg 32 çıktı

Papatyakircicegi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
933
647
26
Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim

Eklentiler

• F463AFA2-633C-4DE8-8D74-86D6300B89F8.png
    F463AFA2-633C-4DE8-8D74-86D6300B89F8.png
    169,6 KB · Görüntüleme: 371
daha çok yeni ama var canım sağlıkla ilerlesin inşallah :dua::dua:
dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol bol

Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim
Var hayırlı olsun 🤗 2 gün sonra tekrar kan verin düzenli artışı takip edin 😍

dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol
dikkat et tutunma dönemi şuan ağır iş yapma dinlen bol bol
Çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Benim de ilk testim 33 çıkmıştı . İki günde iki katından fazla arttı. Ama benim normal gebelik değildi tüp bebek. Sizin içinde 2 gün sonra 2 kat artması önemli

Benim de ilk testim 33 çıkmıştı . İki günde iki katından fazla arttı. Ama benim normal gebelik değildi tüp bebek. Sizin içinde 2 gün sonra 2 kat artması önemli
Allah sağa salim kucağınıza almayı nasip etsin 2 gün sonra tekrar test verip buraya sonucunu atarım 🤲🏻🙏🏻

Aynı durumda sayılırız benim de regli günümde yani pazartesi günü 30çıktı yarın tekrar kan vereceğim inşaallah yükselir ikimizinki de.

Aynı durumdayim 17 Eylül aşılama oldum. Bugün 12. Gün beta HCG 31 çıktı cuma tekrar kan testi vericem

Selam kızlar benim de sat 28 Ağustos bugün beta 37 çıktı oğlumda da 32 ile öğrenmiştim 2 gün sonra katlanıyor mu ona bakın inşallah sağlıklıdır 🤲

X