Beta hcg 32 çıktı

MinikkPandamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2021
41
9
29
Merhaba kızlar pazar günü üç testte silik çizgi görüp bugün hastaneye gittim beta hcg 32 çıktı adetim 4 gün gecikti en son 28 Ağustos’ta oldum 28 günde bir oluyorum sizce gebelik var mı değer güzel mi anlamadığımdan sizlere danışmak istedim
Canım merhaba bende adetime 5 gün kala test yaptım çift çizgi gördüm bat 3 Ekim.29 Eylül'de kan verdim beta 31 çıktı 7 ekime tekrardan kan vermem icin çağırdı doktor..benim sat 4 Eylül ama 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu ben neye göre hesapliycam hangi gün dollendi değer nasıl kafam yanıyor 😄 bakalim Perşembe yi bekliycem

kirazcicegi01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
73
43
24
Canım merhaba bende adetime 5 gün kala test yaptım çift çizgi gördüm bat 3 Ekim.29 Eylül'de kan verdim beta 31 çıktı 7 ekime tekrardan kan vermem icin çağırdı doktor..benim sat 4 Eylül ama 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu ben neye göre hesapliycam hangi gün dollendi değer nasıl kafam yanıyor 😄 bakalim Perşembe yi bekliycem
Benim düşükle sonuçlandı inşallah sizin güzel olur gebeliğiniz 💕🌸

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.603
2.122
Merhaba transferden ne kadar süre sonra keseyi görmüştünüz ayrica kan değeriniz kaçtı kese göründüğünde?
Merhaba 15.gün gördüm. Bir gün önce değerim 2056 idi. Alttan muayene ile görüldü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.603
2.122

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın