beta hcg 6.69 bakar mısınız ?

cok guzel yukselmiş masallah darısı keseye kalp atısına 🙏🏻 bende yarn keseyi görmeye gidicem dua edin lütfen 🙏🏻🙏🏻 korku heyecan btmıyorki değer artıyormu kese gozukcekmi kalbi atcakmı saglıklımı... yok yok btmiyor bide daha önce 8 haftalık kalp durması ile kaybettiiğim bi bebeğim oldugu icin saglıklıda olsa bu korku doguma kadar bitmyicek...
İnşallah kese görünür bizede haber ver mutlaka :) benimde pazartesi 392,57 çıktı yarın gitsem görünür mü acaba

İnşallah kese görünür bizede haber ver mutlaka :) benimde pazartesi 392,57 çıktı yarın gitsem görünür mü acaba
Maşallah canım. Benimde adet günüm dündü ama olmadım. Test yaptım dün, negatif. Hala bekliyorum bir umut belki vardır diye. Bazen sulu akıntı oluyor, gidip bakıyorum yok. Normalde adetim pek gecikmez. Adetten 1 gün öncesi ağrılarım çok olur ama hiçbiri yok. Yumurtlamamın üzerinden 14 gün geçmiş oldu bugün. Olsa çıkardı heralde değil mi?

Maşallah canım. Benimde adet günüm dündü ama olmadım. Test yaptım dün, negatif. Hala bekliyorum bir umut belki vardır diye. Bazen sulu akıntı oluyor, gidip bakıyorum yok. Normalde adetim pek gecikmez. Adetten 1 gün öncesi ağrılarım çok olur ama hiçbiri yok. Yumurtlamamın üzerinden 14 gün geçmiş oldu bugün. Olsa çıkardı heralde değil mi?
bende gecikince test yaptım 8 gün boyunca negatif çıktı 9.cu gün kanda çıktı sonra tekrar test yaptım orda da pozitif çıktı umarım sizinde öyle olur :)

merhaba arkadaşlar ,
9 günlük gecikmemin ardından kan testi yaptırdım ve beta hcg değerim 6.69. dr a gösterdiğimde iki gün beklememi kesin bişey olmadığını söyledi fakat ben çok heyecanlıyım. o iki gün bana geçmek bilmez. bat den 5 gün sonra evde test yaptım negatif çıktı. sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? benim gibi düşük değerde beta öğrenen var mı? kan testini dün yaptırdım bugün sonucu öğrendikten sonra tekrar evde test yaptım ve belli belirsiz bir çizgi çıktı. bu belirsizlik kafamı çok karıştırdı. lütfen yardımcı olunnn
Bana umut oldun şu an canım İnanki benimde dün 8.84 çıktı ama adet olacak gibi çok sancım var seninde öyle oldumu

Geç döllenmedir korkmayın hiç benim ilk oğlumda 6.4 de öğrenmiştim doktor olabilir de olmayabilir de demişti .
İkinci bebeğimi kaybettim malesef kalbi durmuştu onda 47 ile öğrendim şuan tekrar hamileyim bunu da 16.9 la öğrendim iki güne bir test verin yükselişi takip edin
Bende adetim 6 gün önce 6.99 Du sali günü bakti bugunde 96.64 cıktı nasıl değerim

merhaba arkadaşlar ,
9 günlük gecikmemin ardından kan testi yaptırdım ve beta hcg değerim 6.69. dr a gösterdiğimde iki gün beklememi kesin bişey olmadığını söyledi fakat ben çok heyecanlıyım. o iki gün bana geçmek bilmez. bat den 5 gün sonra evde test yaptım negatif çıktı. sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? benim gibi düşük değerde beta öğrenen var mı? kan testini dün yaptırdım bugün sonucu öğrendikten sonra tekrar evde test yaptım ve belli belirsiz bir çizgi çıktı. bu belirsizlik kafamı çok karıştırdı. lütfen yardımcı olunnn
Canim adetten 5 gun once beta <2 cikti . Sanirim hamilesin :) umudumu kaybetmeyeyim mi ya :))

Canim adetten 5 gun once beta <2 cikti . Sanirim hamilesin :) umudumu kaybetmeyeyim mi ya :))
Benimde adetim 3 gün gecikti, idrar testinde silik çıkmıştı, bugün kan verdim 6.69 çıktı. Sol kasigimda ağrı var sadece gebelik devam eder inşallah 😔

Benimde adetim 3 gün gecikti, idrar testinde silik çıkmıştı, bugün kan verdim 6.69 çıktı. Sol kasigimda ağrı var sadece gebelik devam eder inşallah 😔
Canım 3 ay olmuş en son mesaj yazalı. Gebeliğin devam etmiştir inşallah sağlıkla diye umud ediyorum 🤲

merhaba arkadaşlar ,
merhaba il önce sakin sanki hamile değilmiş gibi bekleyin çünkü ben ilk gebeliğim kimyasal gebelikti daha sonraki ay bende sizin gibi oldum adetimin 5 gününde test yapınca hayalet çizgi çıktı 7 gün geçtikten sonra tekrar yaptım daha koyuydu belli oluyodu çizgi 8. gün de kan testi verince beta 28 çıktı tabiki korktum 28 çıkmasından 8 gün gecikmeye 1000 lerde olması gerekti doktor bana haftaya bu değerin 3 5 katı artması lazım dedi kanaman olmazsa gel dedi kanamam olmadı ve 924 de çıktı 2 3 gün sonra hastaneye gittim 2840 çıktı ve kesem görünmedi doktor kesenin görünmesi lazım dedi yarın yine gel betanı kontrol edelim dedi ve yarın olunca 4220 çıktı ve kesem göründü cuma günü kalp atışı için gidicem inşallah bi sıkıntı yoktur bu kadar beklemeli süreç insanı sabırsızlaştırıyo fakat sanki hamile değilmişim gibi davranıyorum ki bu süreç biraz daha rahat geçsin o yüzden sende öyle yapmaya çalış canım sakin ve sabırlı ol betan günden güne artması lazım çok az olduğu için kanaman olmazsa bi 5 gün 1 hafta beklemeni tavsiye ederim

X