beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

minik gelin, adetim düzenlidir normalde.Umarım seninde bu gecikmen hamilelikle sonuçlanır:)

minik gelin, adetim düzenlidir normalde.Umarım seninde bu gecikmen hamilelikle sonuçlanır:)

inş cnm aslında çok gecikmedi henuz 4.günüm benim genelde ya iki gün önce olur yada iki gün sonra ..evlenndigimden beri en fazla 5 gün gecikti :)
genelde geç döllenmeyiii düzensiz reglsi olanlar söylüyorda seninde öledir sandımda bu cvbınla dahada umutlandırdın beni:)

Kızlar selam, bu mesajlar açıkçası bana da umut oluyor sanki,
Beklediğim günüm 2 gün kadar geçti kan tesri yaptırdım dün 1,20 çıktı :KK43:
Ama hala regl olmadım, akıntım var, başkada br belirtim yok
Daha gelmezse ne kadar beklemem gerekiyor bilemiyorum
Allah yardımcımız olsun..

slm ben adet olmadan 6 gun once hcg degerım 1.00 cıktı burda yazılanları gorunce belkı bende hamıleyımdır dıe duundum yarın adet olmam gerekıyo ıns olmam :KK43:(( tek umudum buradakı yazılanlar

Kızlar benim de satım 27 eylül, biraz düzensiz adet oldugum icin batımı kesin olarak bilemiyorum ama en geç 31 ekim olmalı diye düşünüyorum. Dün kan tahlili yaptırdım 0.100 çıktı, acaba sonradan yükselir mi diye umutlanmadan edemiyorum :18: Niyeyse hala içimde ufak bi umut var, inşallah gerçek olur hayırlısıyla...

Kızlar benim de satım 27 eylül, biraz düzensiz adet oldugum icin batımı kesin olarak bilemiyorum ama en geç 31 ekim olmalı diye düşünüyorum. Dün kan tahlili yaptırdım 0.100 çıktı, acaba sonradan yükselir mi diye umutlanmadan edemiyorum :18: Niyeyse hala içimde ufak bi umut var, inşallah gerçek olur hayırlısıyla...

canım benımde adetım düzensizidr,yanı hem tarıhı düzensız hemde kanamam çok az olur,civanperçemi içmeye niyetlendım ,ama dedım bı kan tahlılı yapiim neolu neolmaz dıe,benımde 0.100 çıktı yanındada GEBE OLMAYAN yazıyodu,ama adet olmadım hala daha testın ustnden de 3 hafta felan geçtı,yarın ıdrarda bakıcam tekrar,ama burda bu kadar düşük olup sonradan yukselenler war,inşallah bizimde öle olurr,Rabbim nasip etsn,artık zamanı gelmiştr inşallah

canım benımde adetım düzensizidr,yanı hem tarıhı düzensız hemde kanamam çok az olur,civanperçemi içmeye niyetlendım ,ama dedım bı kan tahlılı yapiim neolu neolmaz dıe,benımde 0.100 çıktı yanındada GEBE OLMAYAN yazıyodu,ama adet olmadım hala daha testın ustnden de 3 hafta felan geçtı,yarın ıdrarda bakıcam tekrar,ama burda bu kadar düşük olup sonradan yukselenler war,inşallah bizimde öle olurr,Rabbim nasip etsn,artık zamanı gelmiştr inşallah

3 hafta mıııı? Ayy ben heyecanlandım şimdi senin için baya geçmiş üzerinden, inşallah yükselmiştir inşallah hamilesindir canım haber ver mutlaka merak ederim :KK61:

3 hafta mıııı? Ayy ben heyecanlandım şimdi senin için baya geçmiş üzerinden, inşallah yükselmiştir inşallah hamilesindir canım haber ver mutlaka merak ederim :KK61:
canım hamile değilim :KK43: HAKTAN gelen emire amenna,ümitle sabırla beklıyoruz,soğan kürüne başladım şifa niyetine ,adetlerım bı düzene girse,böyle düzensiz olunca yumurtlama gununu bıle hesaplayamıyorum ki,hayırlısı bakalım,sen ne durumdasın:KK54:

Valla tatlım bende gelen giden yok beklemedeyim :44: Pazartesiye kadar gelmesi lazım normalde ama görücez bakalım. Bi de ben testten sonra biraz fazla hırpaladım kendimi, inşallah iyice gecikmez ya da gecikirse de hamilelikten gecikir inşallaaaahhhh :KK61:

Valla tatlım bende gelen giden yok beklemedeyim :44: Pazartesiye kadar gelmesi lazım normalde ama görücez bakalım. Bi de ben testten sonra biraz fazla hırpaladım kendimi, inşallah iyice gecikmez ya da gecikirse de hamilelikten gecikir inşallaaaahhhh :KK61:

inşallah canım ,inşallah hamilesindir:KK54:

SLM KIZLARR

benimde adetlerim çok düzenlidir

18 Ekimde olmam gereken adetimi hala olamadımmm
adetimden 6 gün geçtikten sonra kan testi verdim büyük bir hevesle çünkü emindim
adetim hiç beni yanıltmazdı sonuç 0,16 :KK50:
ve ben hala adet olamadım pazartesiye kadarda olmazsam dr gitmeyi düşünüyorum

bu yazılarınızıda okuduğumda hiç aklıma gelmeyen şeyi yeniden acabamı diye düşündüm :KK30:
siz ne dersiniz? bugün 10. günüm geç kalan

merhaba kızlar
benim adetim 4 gün geciktş ve ben kantesti yaptırdım sonuc 2.39 cıktı ve bende karın kasık bel ağrısı var birde akıntı geliyor acaba geç döllenme olabilirmi
allahım inşallah gönlümüze göre versin hayırlısıyla

slm kızlar bende perşembe gunu kanda baktrdm ve hcg 88.42 çıktı ptesi tekrar gidicem inş yukselırrr inş bebegim bana sımsıkı tutunur :KK43:( muhtemelen geç döllenme olmş dedi doktor

slm kızlar bende perşembe gunu kanda baktrdm ve hcg 88.42 çıktı ptesi tekrar gidicem inş yukselırrr inş bebegim bana sımsıkı tutunur :KK43:( muhtemelen geç döllenme olmş dedi doktor

Canımm bende beklenen adet gününde yapmıştım 174 çıkmıştı,ertesi günü yaptım kanda 333 çıktı,bi hafta sonra da 13034 çıktı,son adet tarihime göre 5+3 oldum ama dölleneli 2 hafta olmuş,kesem 2 haftalık görünüyormuş,senin değerinde artar tatlım,bende de geç döllenme olmuş,kendine dikkat et,ağır falan kaldırma sakın,bebişin sana tutunma aşamasında şimdi,kendine iyi bak annişim benim:)

Canımm bende beklenen adet gününde yapmıştım 174 çıkmıştı,ertesi günü yaptım kanda 333 çıktı,bi hafta sonra da 13034 çıktı,son adet tarihime göre 5+3 oldum ama dölleneli 2 hafta olmuş,kesem 2 haftalık görünüyormuş,senin değerinde artar tatlım,bende de geç döllenme olmuş,kendine dikkat et,ağır falan kaldırma sakın,bebişin sana tutunma aşamasında şimdi,kendine iyi bak annişim benim:)

benm thmınme göre bnmde gec dollenme oldu bide birşey sorcam sol kasıgım öyle agrıo sızlıo yani bazende sızlama sag kasıgıma gecıo normalmı bu az önce bı yerde okudum dıs gebelıkte kasık agrısı olurmus ve bu beni cok korkutuoo:KK14:

benm thmınme göre bnmde gec dollenme oldu bide birşey sorcam sol kasıgım öyle agrıo sızlıo yani bazende sızlama sag kasıgıma gecıo normalmı bu az önce bı yerde okudum dıs gebelıkte kasık agrısı olurmus ve bu beni cok korkutuoo:KK14:

Canımm aynen benim de sol kasığıma kramplar giriyor ve sancı yapıyor,doktora sordum,dış gebelik falan yok dedi,ultrasonda baktı,kese büyüyor rahme yerleşiyor ya o yüzden o sancılar olurmuş,yani normal tatlım,benim adetime bi hafta kala başladı ve hala da ağrıyor sol tarafım,nadiren de sağ tarafım sızlar.
He bi de derlermiş ki kız çocuğu kasığa,erkek çocuğu bele vururmuş sancısı:)

Canımm aynen benim de sol kasığıma kramplar giriyor ve sancı yapıyor,doktora sordum,dış gebelik falan yok dedi,ultrasonda baktı,kese büyüyor rahme yerleşiyor ya o yüzden o sancılar olurmuş,yani normal tatlım,benim adetime bi hafta kala başladı ve hala da ağrıyor sol tarafım,nadiren de sağ tarafım sızlar.
He bi de derlermiş ki kız çocuğu kasığa,erkek çocuğu bele vururmuş sancısı:)

ayyy inş cnm benimmm inş benmde bebegim büyümüştrde ptesi günü güzel sonucu alıırım sonrada keseyi görürüm geç döllenmede deger düşük cıkabılıomus öle diolarrr raabim saglıcakla bebegini kucagına almayı nasip etsin benmde sol kasıgım agrıo işte arada saga gecioo :)) bende korkuorum dakka bası tuvalete gidip bakıorum bişey varmı diee

ayyy inş cnm benimmm inş benmde bebegim büyümüştrde ptesi günü güzel sonucu alıırım sonrada keseyi görürüm geç döllenmede deger düşük cıkabılıomus öle diolarrr raabim saglıcakla bebegini kucagına almayı nasip etsin benmde sol kasıgım agrıo işte arada saga gecioo :)) bende korkuorum dakka bası tuvalete gidip bakıorum bişey varmı diee

Aminn canımm inş. O bende de var,hala her wc ye gittiğimde kanamam var mı diye bakıyorum:) Tatlım güzel düşün güzel olsun inş... Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş

iyi aksamlar kizlar adetime 4 gun kala kan testim 0.18 cikmisti bugun aadetim 3 gun gecikti 1 gun bile gecikmezdi kafam karisti niye boyle oldu diye acaba gec donlenmemi sabah adet olmasam eczaneden kan testi alicam bakicam 2 cikgi cikaarsa oyle kan baktiririm gogusler agriyo sol kasikta krap var :44: kafam karisti yarin bakalim ne olcak allah hepimizin gonlude olani versin dilerim

kizlar adetime 4 gun kala 0.18 cikan kan testim bugun adetimin uzerinden 4 gun gecince 82.55 cikti sakin kotu dusunmeyin kan tahlilini alana kadar icim gumburdiyodu kotu yine diye allah herkeze nasip etsin

Ayyyyy ne güzel yaaaaa gözün aydın canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK71: Ben de daha olmadım, en geç bugün olmam gerekirdi :18: Olmazsa perşembe cuma günü bi test alıp bakıcam, inşallah hamileyimdirrrr :KK31:

X