Beta hcg hakkinda yardimlariniza ihtiyacim var!!!

Ertuertu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
185
40
30
Merhabalar benim tahmini yumurtlamam 12 eylul cunku esim asker o gun geldi 27 eylulde kan testinde 9.25 bugun ise 16.81 cikti artis nasil sizce boyle olup yukselen var mi

Ilk ogrenenlere gore dusuk geldi ewet ama arastirmalarima gorede yuzde 60 artmis merak ettigim boyle dusuk degerlere sahip olupta saikli ilerleyen gebelik var mi

Merhabalar benim tahmini yumurtlamam 12 eylul cunku esim asker o gun geldi 27 eylulde kan testinde 9.25 bugun ise 16.81 cikti artis nasil sizce boyle olup yukselen var mi
Çok erken öğrenmişsiniz hamile olduğunuzu. 2 günde bir %60 oranında artması lazım bence değer artmış. Ama doktorlar keseyi görene kadar hamilesin demez. Sen kendine dikkat et ağır işler yapma..

Ya bu dusukluk laboratuara gore cok fark ediyor. Ben 100ile ogrendim, reglim birkac gun gecmisti. 2 gun sonra baska labda 400cikti. Cok artmis diye endiselendim. 2 gun sonra ayni labda 800cikti. Tamam dedim lab farkiymis.

Ya bu dusukluk laboratuara gore cok fark ediyor. Ben 100ile ogrendim, reglim birkac gun gecmisti. 2 gun sonra baska labda 400cikti. Cok artmis diye endiselendim. 2 gun sonra ayni labda 800cikti. Tamam dedim lab farkiymis.
Ayni hastane bnm ki ama insallah cok yeni oldugu icin dusuk ve sagliklidir ilk gebeligim olacak cunku esim asker surekli denk gelemiyoruz tam yine umidi kestim vardir Allahin bir bildigi dedim 15 gun icinde cift cizgi hemen tahlil 9.25 yorumlari okudugumda arastirma yapiyorum cok dusuk degerler yukselmez diyenler cok var insan tedirgin oluyo yorumlariniz icin tsk bu arada

Yumurtlama günündemi esin geldi ..eşinle beraber oldugun icinmi yumurtlama gunum diyorsun onu anlamadim...ama adetin geciktiyse deger düşük evet ..geç döllenme olabilir ilerleyebilir 2 gunde bir kan vermen lazim artislara bakmak icin bana gore bu benim düşüncem yani iki gune bir kan vermek kendine eziyet .....eğer sabırli biriysen 10 gün bekle öle git derim ..neet sonuç alırsın saglikli bir gebelikmi degil mi diye böle acaba acaba strese girmek de eger varsa bebeğe de zarar zaten
Insalahh allah gönlüne göre versin

Yumurtlama günündemi esin geldi ..eşinle beraber oldugun icinmi yumurtlama gunum diyorsun onu anlamadim...ama adetin geciktiyse deger düşük evet ..geç döllenme olabilir ilerleyebilir 2 gunde bir kan vermen lazim artislara bakmak icin bana gore bu benim düşüncem yani iki gune bir kan vermek kendine eziyet .....eğer sabırli biriysen 10 gün bekle öle git derim ..neet sonuç alırsın saglikli bir gebelikmi degil mi diye böle acaba acaba strese girmek de eger varsa bebeğe de zarar zaten
Insalahh allah gönlüne göre versin
Ya ben yumurtlama gunumu benden akan seffaf yumurta aki sünen akintidan anliyorum yani mukustan esim gelmeden birgun once cok yogundu bir gun sonra tam esime denk geldi...ondan oncede iliski olmadigi icin baslangici esimin geldigi gunu hesapliyorum acikcasi

X