Beynim error verdi kızlar bi bakın

PaNickYok

Avare üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
971
30.425
Az evvel kızım, "anne sakız burnuma girdi" diye yanıma geldi..
Bakıyorum birşey yok, dokunuyorum sertlik filan yok, elimi sokuyorum birşey gelmiyor..
Heralde düşürdü biyerlere oynarken burnuna girdi sandı dedim..
Yinede mendili aldım bi fış yap bakim dedim, yaptıkça yaptıkca bi tuhaflık sezdim.
Yatırdım burnuna oksijenli su damlattım baya bi, tekrar fış yaptırınca kocaman bi sakız çıktı :KK57:

Allahım, hala şoktayım..
Hayır nekadar ileri gitmiştiki okadar zor çıkardım?
Ya farketmeseydim, damla filan damlatmasaydım ne olabilirdi? Sakız bu sonuçta, nereye kadar ileri gidebilirdi, sonucu ne olurdu?
Kendiliğinden kayar gelirmiydi aşağı yoksa daha kötüsümü olurdu?

3 yaşında, sakız delisi..Enazından çocuklarınıza sakız verirken bu olay aklınızda bulunsun..

Ben bundan sonra vermemeye gayret göstercem, verincede çok dikkatli olcam..

Buarada olayın kahramanı sakızda bu aşağıda gördüğünüz..

20170306_113735-747x1328.jpg

Geçmiş olsun.
Benim kuzenim de nohut sokmuştu burnuna, kimseye söylememişti de, nemli ortam olunca nohut şişmiş içinde anca öyle farketmişlerdi.
Çocukların ne yapacağı belli olmuyor malesef.

Geçmiş olsun. Çok dikkat etmek gerek. Oldu bitti sakız çiğnemekten de çiğneyenden de irrite olurum. Vermeyin çocuklara alışmasınlar. Hem çocuklara faydalı bir şey de değil ki.

benim de 2 yaşında oğlum var o da sakızı çok seviyor ama böyle bir şeyi tahmin ettiğim için muhakkak yanında ben varken veriyorum. verip başka yere gitmiyorum. zira oğlum da gayet muzur bir çocuk..

Geçmiş olsun. Çok dikkat etmek gerek. Oldu bitti sakız çiğnemekten de çiğneyenden de irrite olurum. Vermeyin çocuklara alışmasınlar. Hem çocuklara faydalı bir şey de değil ki.

ahaha varmış faydası bizde yeni öğrendik:)
oğlum orta kulak iltihabı 2 gündür ilaç kullanıyoruz tabi ama doktor dolgunluk ağrı hissi olduğunda 15 dk sakız çiğnemesini önerdi ve gerçekten rahatlatıyor..

Ahaha sıpa yaa :KK48:

Ben de küçükken leblebi sokmuştum burnuma. Korkudan kimseye de söylememiştim. Bir hafta on gün kadar sonra bir hapşurukla kendini dışarı atmıştı boyutunun üç katı falan şeklinde. O burundan o nasıl çıktı hala hayret ederim.
Benim yeğenimde düğme sokmuştu, çıkaramadik hastaneye götürdük, alman doktor : "sadece türkler'de bu tür olaylara rastlıyorum" demişti :KK53:

Bende "türk çocukları farkındalıklı çocuklar,uzuvlarını böyle böyle öğreniyorlar" demiştim, gülmüştü adam :KK70:

Nasıl vermeyelim, burnundan çıkanı tekrar ağzına atıyordu, zor engel oldum :KK48:

Yenisini almadanda susmadı :işsiz:

Öncelikle çok geçmiş olsun
Benimde 3 yaşında oğlum var asla sakızsız durmuyor krizlere giriyooo sakız sakızz ama bende çok korkuyorum

Doktor verdi oğluma

Ne sakız çiğnemiyor mu diye çığlık atmıştı

Çiğnesin geniz akıntısı için iyidir östaki borusu vs hava alır demişti

Prof dr kbb uzmanı

Biz de öğretmiştik mecburen sakız çiğnemeyi 3 yaşında yoktu daha

X