Bı durum değerlendirmesi yapalım kizlar bana el atın haydi !!

Siz asaletinizi korumaya devam edin..

Fakat, bu sefer eşiniz sizi ve bebeğinizi düşünsün gitmesin..

Yok bu, karşılıklı depreşen aşkı durdurmuyorlarsa . Gerekli önlemlerinizi alın. Birakin eşiniz bir iki günlüğüne gidip gelsin..
Ben de aynı nedenden ses çıkarmadım bakalım napacak diye. Çok şükür gitmemesi gerektiği sacmaladigini anladı🙂 sorunu hallettik✌🏻 tesekkurler🥰

Ben bu haldeyken gitmeni istemiyorum deyin . Önemli bir şey olsa git derim ama zaten 5-6 hafta sonra gelecekler vs deyin . İlla diretirse de ben gelmiyorum sen git deyin . Daha fazla lafı uzatmayın . Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.
Akli olan düşünür zaten diye açıkçası pek ağzımı açıp kendimi yormadim eşime karşı. Neyse ki sacmaladigini anladı gitmedi bir yere daha da gitmez hallettik sorunu çok şükür ✌🏻

Bukadar kisa sure icinde neden cagiriyorlarki dogumda geliceklermis zaten cok sacma. Sen son haftalarindayken esinin gitmek istemeside sacmaydi ama neyseki kendisi dogru karari vermis

Akli olan düşünür zaten diye açıkçası pek ağzımı açıp kendimi yormadim eşime karşı. Neyse ki sacmaladigini anladı gitmedi bir yere daha da gitmez hallettik sorunu çok şükür ✌🏻
:KK50: Aklı olan düşünür de , bazı erkekler dümdüz beyinli oluyor . Açık açık söylemeden anlamıyor . Benim eşim eskiden hediye almaz , bana kredi kartını verirdi . Ben bilmem neye ihtiyacın varsa al derdi . Sanki benim param yokmuş gibi 😡 neyse dedim böyle böyle hiç hoş değil . Artık yılda bir kere parfüm alıyor tüm kutlanacak günler için .

:KK50: Aklı olan düşünür de , bazı erkekler dümdüz beyinli oluyor . Açık açık söylemeden anlamıyor . Benim eşim eskiden hediye almaz , bana kredi kartını verirdi . Ben bilmem neye ihtiyacın varsa al derdi . Sanki benim param yokmuş gibi 😡 neyse dedim böyle böyle hiç hoş değil . Artık yılda bir kere parfüm alıyor tüm kutlanacak günler için .
Ben her zaman savunurum zaten kadın erkeğin bir üst sürümüdür diye 😁 kapasiteleri kısıtlı evet ona göre davranmak lazm😁

X