Bi motivasyon depolaması bacılar

maralxy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2024
70
18
23
Günaydııın

Öncelikle imkanınız var ise 2 konumu okumanız. Özet geçmem gerekirse Eşimle uzun zamandır iletişimsizlik yaşıyorduk. İlgisiz olmasından, Kayınvalidemin türlü dedikodularından ve Borç muhabbeti yüzünden.

Ben kafa dinlemek üzere aile evine gittim, 1 haftadır buradayım ve kendime gelmiş durumdayım. Eşim aramıyor, aradığında genellikle birbirimize imada bulunup kavga büyümeden kapatıyorum. İş yerime ev yakın olduğu için bazen üst baş almak için gidiyorum veya molamda yemek yemek için. Evde oluyor, konuşmuyoruz. Ailem şuan şehir dışında olduğu için henüz karşı taraf ve biz yan yana gelip konuşamadık. Annem konuşmuş ama eşimle. Eşim aramış ne yapıyorsun anne diye. Her neyse, Konuşmada Benim Kayınpederi ve Kayınvalidemi engellediğimi söylemiş. 1 saat olmamıştı engelleyeli, beni mi sürekli takip ediyorlar anlamadım. (Toxix insanlardan bunaldım) İnanın canım o kadar bunaldı ki, dedikodulardan, ilgisizlikten, laf taşımalardan, iletişimsizlikten. Yani Kayınvalidem onu kontrol edeceğine arasa kızım ne oldu size diye. Bilmiyorum aramamaları bir yandan da iyi. Of niye benim ailem topluyor mesela sanki zorla beni veriyormuşuz gibi. Ben anlamıyorum. Karşı taraf hiç bir atılımda bulunmadı sonuç olarak. Eşim Ailemle görüşme diyor sonrasında anneme engellediklerimi söylüyor. Ben cidden görüşmek istemiyordum ilk etapta mesafeliydik zaten de, artık bayramdan bayramada görüşmeyi istemiyordum. Ciddi manada sıkıyor bu durum. Eşimden de herhangi bir atılımda yok. Onu görünce bir şey hissetmiyorum. Ailemin yanında evimde hissediyorum, kalkıyorum, şıkır şıkır hazırlanıyorum misss, kahve içip çıkıyorum işe. Orada sürekli bir uyku moodu, ağlama, ev işi. Aileler bir görüşecek ama ben pek barışma taraftarı değilim. Hayallerimi sıralıyorum bir bir. Çok mutlu oluyorum. Hayat devam edecek o türlüde. Canımı şuan sıkan bir şeyde yok. Hiçbirşey hissetmiyorum. Normalde görünce bir bacak sızlaması felan olur ya :KK70: oda yok. Bana güzel mesajlarınızı iletebilir misiniz? Tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim. Öptüüüm!!!

Amaaan üç günlük dünyada kayınvalide kayınpeder ile mi uğraşacaksınız?

Bir an önce boşanıp yeni hayatınızı kurun.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah.

X