Bi türlü düzelmiyor

Evet %100 haklı bulmuyorum kendimi bana şunu diyor siz evde iki kişisiniz orda 100 kişi sıkıntı yaşıyor. Orada olmalıyım. Tabiki bulunması gerekebilir ama gerektiğinde yanımızda da olabilsin istiyorum çok mu istiyorum bilmiyorum. Genelde de ilgisiz olduğundan bunalmış olabilir bu durum beni. Özellikle insan bebeği olunca ve takati olmayıp ona yetemeyip sıkıntı yaşayınca daha çok istiyor yanında. Aslında sadece ona ve desteğine ihtiyacım var
Yani 2 dk arayıp yogunum hayatım sen nasıl oldun bile dese size yetecek. Ben size hak veriyorum. Dısarıda olduğu saatlerde surekli mesgul mu ? Ne bıleym en kotu isim bitti geliyorum birsey lazım mı ihtiyac var mı gibi soruyor arıyor mu ?

Eğer olay bundan ibaretse biraz abartmışsınız sanki. Eşinizi haklı buldum ben. Fazla bencil geldiniz bana

Ahh pirensess doğru çatılar uçarken, insanlar ikiye ayrılırken eşin seni arayıp ‘ hanimiş benim minnoşum’ dememiş. Valla kocana ödül vermek lazım ki buna katlanıyor.
Ama çay iç bekle demekte ayrı bi kapris. Tencere kapak geldiniz bana.

Benim aslında için rahatladi bu konuyla ilgili.

Afet durumlarında "karım premsesim hasta" demeden özveriyle çalışan insanlar var çok şükür.

Adam eve geldiği an bile dışarda zor durumda kalabilecek insanları düşünüp geriliyor. Konu sahibi de diyor bizimle ilgilensin ya havale gecirseydim. Havale geçiren yetişkin hiç duymadim.

Malından canından olanlar oldu haberiniz var mı?

X