Bebek Beslenmesi Biberon seçimi Nasıl olmalı????????

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Basak83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
24
0
Bebeğim 13 aylık.ben iki aydır cam biberon kullanıyorum.piyasada bulunan ve ooo bu mutlaka iyidir bunu kullanın denilen bütün biberonları denedim diyebilirim.Ama en son aldıgım cam bıberondan oldukca memnunum.en azından bulasık makınasına koyabılıyorum.içim rahat.o neydi öle yaaa.diğer biberonları yıka allah yıka.içim cok huzursuzdu.bu biberon birde hıc gaz yapmıyor.keşke daha önce kesfetmiş olsaydım.bütün annelere tavsiye ederim mutlaka cam biberon kullanalım içimiz rahat olsunnnn

ben en basta aventi setini almistim
bir ay kullanamadim
sonra nuk aldim cam sise..
cok memnunun istedigim kadar kaynatiyorum
ama bulasik mak koymuyorum daha
benimki 4 aylik :)
bende kesinlikle cam diyorum..

benim oğlum 11 aylık doğduğundan beri aynı biberonu kullanıyorum bebedorun ısıya dayanıklı cam biberonu memnunum plastik kullanan var çok sağlıksız bence plastik kesinlikle satılmamalı

Bence de cam biberon daha sağlıklı ama oğlum 1 yaşında ve kendi tutup içiyo suyunu sütünü.DOğal olarak arada da bi yerlere vuruyo atıyo cam tehlikeli oluyo mecburen avent kullanıyorum.Bulaşık makinesinde yıkıyorum sonra tekrar durulayıp steril ediyorum zaten bulaşık makinesi tabletlerini de ekolojik olanlardan alıyorum.

kesinlikle dr.brown un cam biberonunu öneriyorum.okadar memnunum ki arkadaşlar anlatamam iyiki aventden vazgeçmişim dedirten tek biberon.hemen hemen her markayı denedim ama bunu tek geçerim.biraz ince yıkama sorunu yaşatabilir ama ben bulasık makınasına atıyorum.tertemiz çıkıyor.zaten alırken içinde temizleme fırçası da veriyorlar.biberon ucunu da onunla rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz.Piyasadan kesinlikle plastik biberonlar kaldırılmalı herşeyden önce sağlıkkkkkk

Bence de cam biberon daha sağlıklı ama oğlum 1 yaşında ve kendi tutup içiyo suyunu sütünü.DOğal olarak arada da bi yerlere vuruyo atıyo cam tehlikeli oluyo mecburen avent kullanıyorum.Bulaşık makinesinde yıkıyorum sonra tekrar durulayıp steril ediyorum zaten bulaşık makinesi tabletlerini de ekolojik olanlardan alıyorum.
bende bunu yazacaktım.benden önce davranmışsın.
bulaşık makinesinde deterjan kalıntıları kalıyor,sonradan durulamak gerekiyor

X