Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

• evet

OY: 11 19,0%
  • hayır

OY: 47 81,0%

• Ankete Katılan
    58
Böyle bir aşk aklımdan bile geçmezdi:1no2:...Atnan'ın genç karısı zemuszemusolaraktan çatır çatır paralarını yerdimcokacimcoook:icecream::içelim:..Ne gerek var adrenaline..Adrenalin isteyen bungijumping yapsın amaaann.:umursamaz:..

yaşamadan bilemem...büyük konuşmak istemiyorum..ama değişik bişey yaa..cesaret edemezdim herhalde..ama yaşamadan bilemem tamam onda karar kıldım :)

onlarınki aşk filan değil.

sadece birbirlerine yasak oldukları için aşk gibi geliyor.

bihter bekar olsaydı behlül onuda eskitip atardı.

birsis kendisini çok seven kocasını , diğerine kendisine emek veren amcasını aldatıyor.

AŞK değil sadece ıHANET....

ooohhhh...hemde ne fingirderdim..:zemuszemus:
sadık oldukda ne oldu madalya mı taktılar boynumuzaakannehir

birine ihanet ederek böyle bişey yaşamayı göze almazdım..fakat birilerinin onaylamadığı ama iki tarafında bekar oldugu durumlarda;aşık olursam diger insanları umursamam.yani yasak aşkın türüne baglı bişey bu:hulya:

ama soru bihter veya behlül olsaydı olduguna göre..cevabım tabiki hayır olurdu..bihterin durumunda olamazdım çünkü sırf hırslarım ugruna aşık olmadığım biriyle evlenmem..

hayır :sinifsinif:
başka birinden etkilenebilmem için eşime karşı duygularımın bitmiş olması lazım
sevmediğim biriyle de evli kalamayacağıma göre bihterin yerinde olsam önce eşimden boşanır sonra ne halt edersem ederdim

behlülün yerinde olsaydım da ölsem yengeme yan gözle bakamazdım çünkü amcasının onda emeği çok büyük...böyle bir ihanet adiliğinde ötesinde bişey
aslında bihtere oranla behlül daha suçlu çünkü bihter aileye sonradan katılmış ve kimseyle arasında eskiye dönük bir duygusal bağ yok
hadi onu bi yere kadar anlarım eşiyle yaş farkıdır falandır derken behlüle kapılmış, ihanet etmiş olabilir ama behlülün çocukluğundan beri onu koruyan, kollayan amcasını arkadan vurması kötülüğün en büyüğü :eek:lmaz:

bu dunyada en son olmak ısteyecegım ınsan bıhter..

evlıysen asıkda olduysan once bosan sonra askını doya doya yasa..
hem zengın adamla evlı kal hemde adamı kendı evınde boynuzla..bu nasıl bır ınsan kısılıgı...

hayatta hiç bir zaman büyük konuşmam am böyle bişeyi asla yapmazdım....
bihter kocasının gözünün içine bakarak onu aldatıyor...behlülde hayatta behlül olma lüksünü
tanıyan amcasını resmen arkasından vuruyor ..amcası olmasa behlül bir hiç..
bence ilişkileri aşk felan değil..sadece tutku...
bihter yaşayamadığı heyecanı behlülde aradı...behlülde her güzel kadına sahip olmak istediği için
bihteri elde etti..
ee tabi ikiside rahat para dertleride yok başka sıkıntılarıda heyecen olarak bu ilişkiyi seçtiler...

almazdım çünkü aynı evin içinde ne kadar aşık olursam olayım beni deli gibi seven eşime bunu yapamazdım herşeyden önce gönlüm el vermezdi eşimin bunca sevgisine bu kadar kötü bi şekilde ihanet edemezdim sanırım..bihter içinde böyle olmalıydı,hele behlül bence en büyük ihaneti o yapıyor bütün imkanları önüne seren amcası bile olmayan adnana bunu yapmamalıydı

ednanın parasını yemekten aşk yaşamaya vaktim olmazdı
diyelim ki vaktim oldu behlülde çok yakışıklı uyardım şeytana :jeyyar::jeyyar:

almazdım çünkü aynı evin içinde ne kadar aşık olursam olayım beni deli gibi seven eşime bunu yapamazdım herşeyden önce gönlüm el vermezdi eşimin bunca sevgisine bu kadar kötü bi şekilde ihanet edemezdim sanırım..bihter içinde böyle olmalıydı,hele behlül bence en büyük ihaneti o yapıyor bütün imkanları önüne seren amcası bile olmayan adnana bunu yapmamalıydı

ednanda babasına bile güvenmemeyi öğrensin yakışıklı yeğenle genç karısı aynı evde olmazz:eek:lmaz:

evliysem eşimi seviyorumdur sevdiğime bunu asla yapmam..
eğer eşimi artık sevmiyorsam evli kalmam, boşanmak isterim ama boşandığım eşimin yeğeniyle yine olmam
ki zaten ben onların birbirlerine aşık olduklarınıda düşünmüyorum sadece tutku heralde bu çünkü bir araya geldiklerinde yaptıkları bitek şey var :)) aşk tamamen bumudur yani

X