Bikini bölgesi için makine?

pembiss123

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2018
715
1.329
ben ilk başlarda tüy dökücü krem kullanırdım acıdan korktuğum için sonra baktım olacak gibi değil jiletten farkı yok. ağdaya başladım ilk zamanalr canım çok yandı e malum tüy dökücü kalınlaştırdı kökleri ama sonra öyle alıştımki 5 dakikada bitiyordu acısını bile hissetmiyordum. sonra kuaföre verdiğim paraya acıdım bir bikini bölgesini 25e alıyordu karar verdim kendim yapmaya başladım1 senedir 25 tlye bir ağda alıyorum 4 kere belkide 5 kere alıyorum onunla bikini bölgemi

Nenyop

Batarken güneş ardında tepelerin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
418
433
27
Küçükken annem zorla ağda yapardı bana birkaç kez acıdan bayıldım. Pes etmedi hafifleyecek dedi ama hiç hafiflemedi. Kendi paramı kazandığımdan beri jilet kullanıyorum. Acısız🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-07-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zenith saati

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
136
126
42
Küçükken annem zorla ağda yapardı bana birkaç kez acıdan bayıldım. Pes etmedi hafifleyecek dedi ama hiç hafiflemedi. Kendi paramı kazandığımdan beri jilet kullanıyorum. Acısız🤭
Annen niye zorla yapıyor anlamadım madem jiletle alacaktın niye kendi paranı kazanana kadar ağdaya katlandın jilet pahalı bir şey değilki harçlığınlada alabilirdin

Nenyop

Batarken güneş ardında tepelerin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
418
433
27
Annen niye zorla yapıyor anlamadım madem jiletle alacaktın niye kendi paranı kazanana kadar ağdaya katlandın jilet pahalı bir şey değilki harçlığınlada alabilirdin
Küçükken bilmiyorduk ki jileti. tek seçenek ağdaymış gibi öğretti annem ona zorladı nedenini ben de bilemiyorum 😔 ben üniversitede ögrendim diger arkadaslarımdan jileti.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-07-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zenith saati

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
136
126
42
Küçükken bilmiyorduk ki jileti. tek seçenek ağdaymış gibi öğretti annem ona zorladı nedenini ben de bilemiyorum 😔 ben üniversitede ögrendim diger arkadaslarımdan jileti.
Bu acıyla ben olsam int kitaplardan araştırdım heralde

stelyum2

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2014
1.198
1.081
ben ilk başlarda tüy dökücü krem kullanırdım acıdan korktuğum için sonra baktım olacak gibi değil jiletten farkı yok. ağdaya başladım ilk zamanalr canım çok yandı e malum tüy dökücü kalınlaştırdı kökleri ama sonra öyle alıştımki 5 dakikada bitiyordu acısını bile hissetmiyordum. sonra kuaföre verdiğim paraya acıdım bir bikini bölgesini 25e alıyordu karar verdim kendim yapmaya başladım1 senedir 25 tlye bir ağda alıyorum 4 kere belkide 5 kere alıyorum onunla bikini bölgemi
Merhaba güzel övmüşsünüz. Ağdanın markasını rengini vs bana da söyler misiniz?😁 Doğum sonrası tekrar ağdaya geri dönmek istiyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 187 gün geçti.

Papatyaa_35

Seni tanıdıktan sonra şiirler anlamlı geldi.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
265
144
Ben kendim alamıyorum nasıl alıştınız ? Özellikle de bikini bölgesinin alt tarafları dudak kısmını