Bıktım artık napicam??

Blackworld_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2018
226
50
25
4 aylık evliyim 4 görümcem 1 kayınvalidem var. Altli üstlü oturuyoruz. Kayınvalidem sürekli kendilerini över ve ben bu durumdan çok sıkıldım. Evlendigim ilk zamanlar bir tane gorumcemle beraber benim ailem hakkında demedigi laf kalmadı cahil insan musfettelerinin. Ne laftan anlamaz birşeyler size anlatamam. Benim ailemse tam tersi ayıp günah diye ağızlarını açıp dedikodu yapmayan tiplerdir . Kısacası hergun kaynanamın 4 4 Luk aile eş buldun yetimsin diye Allah yüzüne baktı laflarindan yıldım. Sanki ben kör topal evde kalmış biriydim. 22 yasindayim ve hergun taliplim çıkardı kabul etmezdim. Gel gör ki nasıl insanlarin eline düştüm. Adımla vs hitap etme yok sürekli gelin gelin bıktım artık. Birdaha 4 4luk aileye gelin geldin oğluma bisuru kız gösterdik ama kader sen oldun vs gibisinden bir laf derlerse (kendileri beni almak için ne kadar çabaladı) ne diyeyim bilmiyorum eşime birşey derlerde aramız bozulur diye de çekiniyorum.

Eşine anlattınmı bu durumu ne diyor
Ordan taşının ve aranıza mesafe koyun cevabınızı da verin ağızlarını kapatın gerekirse tartışmaktan çekinmeyin
Kendinizi övün sizde onlar gibi

Eşine anlattınmı bu durumu ne diyor
Ordan taşının ve aranıza mesafe koyun cevabınızı da verin ağızlarını kapatın gerekirse tartışmaktan çekinmeyin
Kendinizi övün sizde onlar gibi
Bende bidahakine sizde 4 4luk ailenin kimsenin alamadığı 4 4luk kızını aldınız demeyi düşünüyorum.Eşime göre herkes en ufak şeye kırılır eder lafima ben dikkat etmeliyim fakat benim kırılmam suç neymiş alinganmisim oyle demek istememisler falanda filanda. Birdaha gorumcelerim vsde gelin melin derlerse benim adım gelin değil dicem bu ne böyle ya

Bende senin gibi altli üstlü oturuyorum insan kendini baskı altında hissediyorum çok zor bi durum yeni evlisin ben buraları çok okudum ve 6 aydır savaş veriyorum kensi sınırlarımla alakalı bazen benden hoşlanmadıklarını hissediyorum yüzüme söylemiyorlar ama iyikide yapıyorum anahtarımı vermem kendime laf söyletmem hesap vermem ne yapıcağımı sormam kendi annemle geldiğindede istemezsem çağırmam bana kalkıpta beni çağırmadın diyemez çağırmam mi gerekiyordu derim herkesin kendi özel alanı var burunlarını sokmak zorunda değiller sana eğer öyle laf sokuyorlarsa sakın tartışma saygısızlık etme ama gülerek şöyle de oğlun halinden gayet memnun anne de iyikide kaderi ben olmuşum oğlunuzun valla yoksa işiniz vardı başka gelinle de gül takıl espiri babında kavgada çıkmaz bu arada sana gelip annenin dedikodusunu yapamazlar onlar kim oluyor yanınızdada yaparsa size hiç yakıştıramıyorum herkes farklıdır de sakın kendini ezdirme

Hayattaki tek derdiniz bu olsun. İşe girin ya da kendinize bir meşguliyet yaratın ki sizi daha az görsünler! Baktınız olmuyor, “Yav He He” deyin içinizden geçin

Yetim ?
Gelin?
4 4 lük aileye geldin şükret ??
Ve oğluna çok kız göstermişler..?
GÖTÜMLER..

Ağzın mı yok dilin mi yok ?? Kendini bu kadar ezdirmek neyin nesi hepsini bir kenara at yetim nedir ya Allah aşkına nasıl bu kadar sessiz sakin kalabiliyorsun ağızlarının payını neden vermiyosun ???

Çıldırıyorum şöyle şeyler okudukça kendi dünyasında ego tatminini senin üzerinden yapıyor allahın yobazları..
Aman bak oraya gelin gittin diye şükür namazı kılmayı unutma mazallah ben böyle mükemmel öküz görmedim.

4 aylık evliyim 4 görümcem 1 kayınvalidem var. Altli üstlü oturuyoruz. Kayınvalidem sürekli kendilerini över ve ben bu durumdan çok sıkıldım. Evlendigim ilk zamanlar bir tane gorumcemle beraber benim ailem hakkında demedigi laf kalmadı cahil insan musfettelerinin. Ne laftan anlamaz birşeyler size anlatamam. Benim ailemse tam tersi ayıp günah diye ağızlarını açıp dedikodu yapmayan tiplerdir . Kısacası hergun kaynanamın 4 4 Luk aile eş buldun yetimsin diye Allah yüzüne baktı laflarindan yıldım. Sanki ben kör topal evde kalmış biriydim. 22 yasindayim ve hergun taliplim çıkardı kabul etmezdim. Gel gör ki nasıl insanlarin eline düştüm. Adımla vs hitap etme yok sürekli gelin gelin bıktım artık. Birdaha 4 4luk aileye gelin geldin oğluma bisuru kız gösterdik ama kader sen oldun vs gibisinden bir laf derlerse (kendileri beni almak için ne kadar çabaladı) ne diyeyim bilmiyorum eşime birşey derlerde aramız bozulur diye de çekiniyorum.
Evladım kocan olacak zat nerede burada.

bence işe girin ancak bu şekilde sürekli muhattao olmakta kurtulursunuz. Bende işe girdim sonrasında evimi uzaklaştırdım.Emin olun sadece işe girmeniz bile sizi 10 kat rahatlatıcak

Kendini bu kadar yıpratma onların yaptıklarını duymazdan gel canını sıkma böyle kötü insanlar için.

bence işe girin ancak bu şekilde sürekli muhattao olmakta kurtulursunuz. Bende işe girdim sonrasında evimi uzaklaştırdım.Emin olun sadece işe girmeniz bile sizi 10 kat rahatlatıcak
Evet ise gitsem anca akşamları kısa süre görmüş olucam yaza doğru düşünüyorum kesin . Zaten ben ise girdigimde birikim yapicam tasinicaz evimiz çok küçük olduğu icin

Yetim ?
Gelin?
4 4 lük aileye geldin şükret ??
Ve oğluna çok kız göstermişler..?
GÖTÜMLER..

Ağzın mı yok dilin mi yok ?? Kendini bu kadar ezdirmek neyin nesi hepsini bir kenara at yetim nedir ya Allah aşkına nasıl bu kadar sessiz sakin kalabiliyorsun ağızlarının payını neden vermiyosun ???

Çıldırıyorum şöyle şeyler okudukça kendi dünyasında ego tatminini senin üzerinden yapıyor allahın yobazları..
Aman bak oraya gelin gittin diye şükür namazı kılmayı unutma mazallah ben böyle mükemmel öküz görmedim.
Laftan anlamayan tipler sen bunları bir tanısan . Dünyanın tek mükemmelleri kendileri. Söylediğim zamanda inan sanki boş duvara anlatıyorum.

Bende bidahakine sizde 4 4luk ailenin kimsenin alamadığı 4 4luk kızını aldınız demeyi düşünüyorum.Eşime göre herkes en ufak şeye kırılır eder lafima ben dikkat etmeliyim fakat benim kırılmam suç neymiş alinganmisim oyle demek istememisler falanda filanda. Birdaha gorumcelerim vsde gelin melin derlerse benim adım gelin değil dicem bu ne böyle ya
Cevaplarını ver ya kimsenin hakkı değil sana öyle demek lafını söyle çekil aradan eşinde derse ben öyle demek istemedim fazla alınganlar bence diye cevap ver nasıl oluyomuş bakalım

Allah öyle büyüktür ki laf ettiği sizin elinize düsürür rabbim, ozaman o utanc da onlara yeter kimseniz yoksada aslan gibi kendiniz varsınız kendinize yetersiniz. Hic üzülmeyin sıkılmayın

X