Bıktım artık

Mlscm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
1.341
547
Kızlar az önce evli kaynım için karakoldan aradılar. Ona ulaşamamışlar eşimi aradılar bizi arasın diye eşimde ben onun ile görüşmüyorum dedi kaynımın yaptığı haksızlıktan dolayı konuşmuyorlar neyse bana biri ulaşsın demiş polis bende eşim gececi uykulu olduğu için kv yi aradım böyle böyle diye biz başka yerde oturuyoruz onlar aile apartmanında altlı üstlü oturuyor bu arada müthiş ayrımcı kv bize bir ise ona on yapar kaynımlara ama ona kalsa herşey aynı neyse aradım söyledim eltim ilede tam konuşmuyoruz yeni barıştık gibi bu arada kaynanamı aradım oda polisi aramış sonra beni aradı öyle bişey yokmuş abin aramış dedi eee dedim biz yalan mı söylüyoruz dedim baya sinirimi aldım niye bağırır gibi konuşuyorsun dedim oda yok yavrum falan dedi bende zaten millet keyfinde mutluluğunda bize gelince bişey bağırasımn geliyor herhalde dedim eltimde oradaydı sanırım sesini duydum bilmiyordum olduğunu.. sesim hopörler de ise duydu.. eşim aradı sonra anne ne diyorsun aradı böyle böyle dedi dedi falan yani sanki biz Bi yerlerden uydurduk gibi öyle bişey yokmuş demesi sinir etki yanlış tepkimi verdim sizce

Sakin olun böyle bişeyin uydurması mı olur aramış söylemişsiniz üzerinize düşeni yapmışsınız gerisi onlara kalmış.

Sakin olun böyle bişeyin uydurması mı olur aramış söylemişsiniz üzerinize düşeni yapmışsınız gerisi onlara kalmış.
Hayır tekrar arayıp kv diyor ki polisler aramamıl diyor sanki biz uydurduk sonuçta noyu verdim arayım diye

Ay keşke demeseymişsiniz belli ki kaynınızın sakladığı bişey var kv den. Siz niye uydurasınız böyle bişeyi saçmalamışlar yani. Bide polis sizi nerden bulmuş onu anlamadım bu işleri bilmiyorum o yüzden merak ettim

Niye ısrarla kv görümce elti kayın kurcalıyorsunuz? Neden? Polise kvnin telini verseydiniz onlar arasaydı. Neden olay çıkartmak için yer arıyorsunuz🙄 Her konumuz aynı, eş ailesiyle ilgili üfürükten teyyare dertler.
Çok haklısınız gerçekten.. Sadece hani arayıp öyle bir şey yok demesi sanki eşim ve ben uyduruyorum

Ay keşke demeseymişsiniz belli ki kaynınızın sakladığı bişey var kv den. Siz niye uydurasınız böyle bişeyi saçmalamışlar yani. Bide polis sizi nerden bulmuş onu anlamadım bu işleri bilmiyorum o yüzden merak ettim
Eşimi aradılar ona ulaşamamışlar eşim nksunu buldular demekki sistemden ve zaten kaynım alavereci güvenilmez biri ailesinde farkında toz kondurmaz kaç kere düştü karakollara

Ya önemsediğim için değil banane ne hali varsa görsün arayıp polis yok demiş ve bunlarda aramamış diyor ona sinir oldum biz uyduruyoruz sanki
E bu karakolun bir adresi var, değil mi? Verin, bi gidip baksınlar.

Gerçekten öyle bir şey yok demesi sinirime gitti eşim zaten gece çalışıyor ve polis bizzat ardı yani bana biri ulaşsın diye

Aramayın o zaman, bulaşmayın? Kardeş kocanızın kardeşi zaten kendi arasın. KVyi madem sevmiyorsunuz, niye bulaşıp boşuna başınıza dert açıyorsunuz? Kendi oğluyla halletsin siz karışmayın

Aramayın o zaman, bulaşmayın? Kardeş kocanızın kardeşi zaten kendi arasın. KVyi madem sevmiyorsunuz, niye bulaşıp boşuna başınıza dert açıyorsunuz? Kendi oğluyla halletsin siz karışmayın
Bi münakaşa olmayınca aralarında böyle eline bi çubuk alıp dürtesi geliyor 😂

İyide kadın demiş zaten yok yavrum diye. Uzatmanın manası yoktu bence, belki o an farkında degildi

X