Saç Rengi ve Saç Boyama bilgi istiyorum

ArMeSu

KıZıM & OğLuM
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
283
6
meraba kk nın güzel hatunları uzun bir düşünmeden sonra artık karar verdim saçımı açacağım ama bana tam nasıl acacağımı tarif edecek bayanlar yardım ederlerse sevinirim kendim açacağım evde nasıl olacak bilmiyorum ama açacağım yardım ederseniz sevinirim bu arada saçım siyah boya opuyorumnanaktan

bu konuda pek bilgim yok :KK43: ama acıcılarda açma işleminin nasıl yapılacagı hakkında bilgi vardır sanırım :S

canım önce açıcıyla aç açtıktan sonra küllü renklere boya ama saçın yıpranır bence

normal boya yapar gibi ama kendin tek başına zor olur başkası yapmalı hızlı olmak gerek birde çünki her yerin aynı renkte açılması gerek yoksa alacalı oluyor hızlı çabuçak boyanacak.

ben anlatiim nasıl yağtığımı ama, ben 3 kere açtım hiç yıpranmadı fakat herkeste farklı olursa bilemem.

eğer diplerin daha açıksa, açık yerler dışındakilere sür, en son zamanlarda diplere de sür renk farkı olmasın diye.

ben paletteninkini kullanmıştım, içindekileri karıştırıyosun, sürdükten sonra sürekli kontrol et, istediğin kadar açılınca yıka derim. çok uzun tutmamaya çalış, ne kadar az yıpranırsa o kadar iyi

teşekkürler arkadaşlar palettenin açıcısın aldım üstünede çikolata karemel aldım bakalım nasıl olacak opuyorumnanaktan

ben ne yaptım biliyomusunuz bugün saçımı palettenin saç açıcısıyla açtım yanmadı kırılmadı yani onda bir problem yok ama akannehir üstüne çikolata karemel boyadım ve saçım şu anda iki renk ben nasıl yaptım bu hatayı ya :sinifsinif: yarın gidip başka bi boya alacağım kaparsın diye bakalım nolacak mafoldumben

ben saçımı evde kendim en az yüz kere boyadım siyahtan kızıldan rengini açtım sarı bile oldu baya tecrübem var herhangi bi marka boyanın açıcısını ya da en açık rengini alıp baya bekleticeksin sonra da istdiğin rengi üzerine boyıcaksın bu kadaaaar ma diplere en son sürmek lazım bi arkadaş da yazmıştı sonra bembeyaz kalıyolarsırnaşık şeysırnaşık şey

bembeyaz kalmadım ben şükür ama üstüne vurduğum saç renginin açık tonu oldu şimdi gene boyuyacağım bakalım kapanacakmı bu arada boyayı aldığım yer hepsini sür dedi :eek:klava: bende öle yaptım sonuç ortada :sinifsinif: saçım iki renk

çok mutluyum hem istediğim rengi elde ettim hemde bayram bayram iki renk dolaşmaktan kurtuldum çok mutluyum opuyorumnanaktan

tekrardanmı boyadın ? boyadan sonra 2 renk nasıl oldu ki? bende evde açıp üstüne boyamak istiyorum. şimdi kahve köpüğü sözde ama sanki kızılımsı

tekrardanmı boyadın ? boyadan sonra 2 renk nasıl oldu ki? bende evde açıp üstüne boyamak istiyorum. şimdi kahve köpüğü sözde ama sanki kızılımsı

evet canım tekrardan bi daha boyadım ilk önce saçımı açtım sonra üstüne boya yaptım saçımın dipleri çok açık uçlar çok koyu olmuştu
sana tavsiyem saçını açarken uçlardan başla ve diplere sürme ben diplerede sürdüm kendi saçım çıktığında çok açıldı
saçım öyle iki renk olunca bende yeniden boyadım sonuç güzel oldu mutluyum

nasıl oldu canım bir resim filan koysan iyi olurdu merak ettim şimdi:kedi:

resim koymayı pek beceremiyorum ama deneyeceğim sonuçtan memnun kaldım en çokta 2 gün içinde açmak ve iki kere boyamak saçlarıma zarar vermedi ben çok korkuyordum

SELAM CANIM SAÇINI BİRKAÇ AY ARAYLA KIZILDAN VE SİYAHTAN KAHVEYE DÖNDÜRMÜŞ BİRİ OLARAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ BEN 2 HAFTADIR KIZILI AÇMAK İÇİN UĞRAŞIYORUM AMA BEN AÇIK Bİ RENK İSTİYORUM KAHVE KÖPÜĞÜ GİBİ SABIRLI OLMALISIN KEŞKE AÇTIKTAN SONRA AÇIK KAHVEYE YADA FINDIK KABUĞUNA BOYASAYDIN ÇİKOLATA KAHVE ÇOK KOYU BEN AÇIK KAHVE YAPTIĞIM HALDE KOYU OLDU AMA AÇICININ TURUNCU RENGİNİ ANCAK KAPATTI DÜN DE PALETTE DELUX 10.01 KÜLLÜ SARI ALDIM BOYADIM KUMRALA DÖNDÜ SAÇIM.KAHVE KÖPÜĞÜDE YANIMDA ALDIM AMA HENÜZ BOYAMADIM SAÇIMIN AZ Bİ YERİNDE DENEDİM AMA RENGİNİ DEĞİŞTİRMEDİ 3 HAFTA DİNLENDİRİP TEKRAR KOLESTON 12.01 ALIP BOYAYACAĞIM.(ÜSTÜSTE AÇICI YAPMA YANAR VALLA)AÇICI DEĞİLDE GOLDWELL SAÇTAN BOYA ÇIKARICI ALIRSAN O HİÇ YIPRATMIYORMUŞ NETTEN ARAŞTIRDIM.DENEMEDİM AMA.BOYAYINCA NASIL OLDUĞUNU YAZARIM BEN LOREAL İN EFASOR AÇICISINI KULLANDIM HİÇ YIPRATMADI ÜSTÜNE 10 GÜN İÇİNDE 3 KERE BOYADIM:) SANADA KOLAY GELSİN.......
kaydirigubbakcemile5

benım de sacım sıyahtı.Kuafore gıttım Once actı sonra da cıkolata kahveye boyadı.Bır hafta sonra farkettımkı şakaklarım tepe kısmım sıyah kalmıs ve dıplerden kendı olan sac rengım gıt gıde acılıyor.Cok pısman olmustum.Dırekt yıne bı kutu daha boyadım ama pek bısıye benzemedı.Kızıla boyadım daha da acayıp oldum en sonunda bırkac ay boyamadan dayandım ve arefe gunu koyu kullu kumrala boyadım oh be :)

X