Saç Uzatma Yöntemleri bilinmedik saç uzatma yöntemleri

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
BU KONUYU 4 SENEDİR AÇIYORUM. ARTIK SAÇLARIM UZASIN VE BOYAMAYIM DİYORUM YOK ONUN DUGUNU YOK BUNUN DUGUNU YOK SARI SAÇ YAZA ÇOK YAKISIR FALAN DERKEN HOOOP BOYAT KEDİCİK :KK43: NASIL BIKTIM YAĞLI SAÇLARLA UYUMAKTAN NASIL BIKTIM KAFAMI AŞAĞA EĞİP SAÇ UZATAN ŞAMPUANLAR KULLANMAKTAN BIKTIM MİSAFİRLİĞE YAĞLIR SAÇLARLA GİTMEKTEN. ARTIK BUNUN Bİ SONU OLMALI HER AYNAYA BAKTIĞIMTA ÜZÜLMEKTEN SABAHLARA KADAR SAÇ UZATMA VİDEOLARI BLOGLARI DOLAŞMAKTAN.. UZAMASI LAZIM CUNKU KIVIRCIK VE KABARIK SU ANDA SAÇIM BONUS VE İĞRENÇ BİR KIVIRCIKLIĞI VAR ÇÜNKÜ SAÇIM YANDI.... ŞİMDİ KOCA BİR YAZIM VARDI;
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/sac-uzatma-seruvenim.1053798/

ŞÖYLE AY AY YAZACAKTIM Kİ GERÇEKTENDE ÇOK UZUN OLDUĞUNU FARK ETTİM KESİNLİKLE BURAYA BAŞLAYACAĞIM.. BURASI KADINLAR KLUBU BENİ MUTLU EDEN BLOG VE EMİNİM BENİM GİBİ FİLDİR FİLDİR SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ ARAYAN ŞIP DİYE UZAMAYACAĞINI BİLDİGİ HALDE BU YAZILARI OKUYUP MUTLU OLANLAR VARDIR EN AZINDAN BİR TAKIM BİLGİLER ÖĞRENİYORUZ. BİZDE TAM 2019 BAŞINDA OLDUĞUMUZ İÇİN BENCE EN GÜZEL ZAMAN BU ZAMAN DİYE DÜŞÜNDÜM. EN SEVDİĞİM RESİMLİ BLOGLAR OLDUĞU İÇİN BENDE RESİM EKLEYECEĞİM..
BUNDAN SONRA KULLANDIĞIM YÖNTEMLER ŞUNLAR KULLANACAĞIM YAZDIĞIMA BAKMAYIM BAZI MADDELERİ UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM;

sac-uzatma-arac-gerecleri.1256228

1.BİR DOLU BİR BOŞ YAPARAK BİOTİN KULLANIYORUM.. BİR ARKADASIMA DA SİPARİS VERDİM SUGAR BEAR HAİR GETİRECEK AMERİKADAN ONUNLA İLGİLİDE GÖRÜŞLERİMİ YAZACAĞIM SUGAR BEAR HAİR BİR YUMUŞAK ŞEKER AMA BİOTİN ÖZLÜ SAÇLARINI UZATMAK İSTEYEN YURT DISINDA YASAYAN HANIMLAR KULLANIYOR..

2.KULLANDIĞIM HER SAMPUANA BADEM YAĞ HİNT YAĞ KOYMAK AMA ANA MADDE ÇAM TEREBENTİN 15 DAMLA ÖZELLİKLE ŞU RESTOREX HIZLI SAÇ UZATMA SAMPUANINI KULLANACAĞIM.

3.EN YAKIN ZAMAN DA ISIRGAN OTLU ÇAY BULACAĞIM. BİTKİ ÇAYLARININDA HARİKA İŞE YARADIĞINI DUYDUM

4.İLK 3 AY SAÇLARIMIN AY UCUNDAN KIRPACAĞIM ÇOK MİNİCİK SONRA KENDİ HALİNE SALACAĞIM.

5.HC HAİR CARE,DAX SUPERGRO,HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI,BADEM,ARGAN,HİNT,EVİGEN VİTAMİNİ,BEPATEN VİT KULLANACAĞIM

6.AYDA BİR ŞEMS ARSLANIN VERDİĞİ GIDA JOLESİ SAÇ TARİFİNİN İÇİNE 1 ÇAY KAŞIĞI MAYA ERİTİP OYLE UYGULAYACAĞIM (30,40 DK)

7.ISI HAYATIMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KULLANMADIĞIM BİR MADDE BUNU YAZMAMA GEREK YOK.. FÖN DAHİ KULLANMAM SOBANIN ÖNÜNDE KURUTACAĞIM....

8.SAÇ DİBİ MASAJI İÇİN MASAJ TARAĞI ALDIM ONU KULLANACAĞIM.. BOŞ ZAMANLARIMDA 1 DAKİKA BOYUNCA KAN AKIŞINI ARTTIRMAK İÇİN SAÇ DİBİNE MASAJ YAPACAĞIM.

9.SAÇ UÇLARIM NE KADAR KURUDA OLSA ONLARI İYİCE SERUMLAYACAĞIM..

10. HER AY 1 HAFTA SAÇIMI YIKAMAYACAĞIM İYİCE YAĞLANMASINI BEKLEYECEĞİM
11.SAÇLARIMI ILIK SUDA YIKAYACAĞIM SICAK SUDAN UZAK TUTACAĞIM. TUTUYORUMDA ZATEN :))

12.BANYO ÖNCESİ SAÇ UÇLARINI YUMUŞATMAK İÇİN BAKIM MASKELERİ KULLANACAĞIM..

İNANIYORUM Kİ 5 AYDA HARİKA BİR BAŞARI SAĞLIYACAĞIM SALI GÜNÜ RESİM EKLERIM SU AN SAÇIM ÇOK KABARIK.. PSİKOLOJİNİZİ BOZMAYIN HANIMLAR ARKADAN DAGINIK BİR TOPUZ GÜZEL BİR MAKYAJLA HER SEY DUZELİR ALLAHTAN DİPLERDEN YANMADI.. HER ŞERDE BİR HAYIR VAR SAÇLARIM YİNE YİNE YANMASAYDI BELKİ BURALARA HİÇ YAZAMAZDIM.. SİZİN BİLDİĞİNİZ YÖNTEMLER VARSA LÜTFEN YAZIN MERAKLA OKURUM.. x3
Aklımda ki bir kaç soruda şöyle şampuana kadın doğum hapları atıyorlar bence biotin daha net bir uzama sağlar bunu kimse neden denememiş?
sacimin-ilk-hali.1256202

Eklentiler

• şş.jpg
    şş.jpg
    132,8 KB · Görüntüleme: 337
  • şşşş.jpg
    şşşş.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 443
Son düzenleme:
Yazıyı okuyamadım uzun geldi kusura bakmayın. Başlık için yazıyorum. Eğer öyle bir yöntem varsa acilen bende öğrenmek istiyorum.

Yazıyı okuyamadım uzun geldi kusura bakmayın. Başlık için yazıyorum. Eğer öyle bir yöntem varsa acilen bende öğrenmek istiyorum.

Yeni
VALLAHİ KARDEŞİM BENDE AYNI DERDİ ÇEKİYORUM RENKLİ YAZDIM BELKİ OKURSUN YAPACAĞIM ŞEYLERİN LİSTESİ :KK43::KK43: BAKALM ILK 5 AY NE OLACAK SAÇLAR BAKIMI ELDEN BIRAKMAMAK LAZIM SEN NE KULLANIYORSUN ,SAÇLARIN YANDI MI NORMALDE Mİ UZAMIYOR?

Canım neden yağlı saçlarla uyuyorsun ki ben saçlarımı yağlayıp masaj yapıyorum poşet geçirip iki saat bekletip yıkıyorum.

Eğer zamanım varsa daha uzun saatler tutuyorum ama yoksa da iki saat tutar yıkarım. O kokulu yağlarla uyuyamam :bicak:ya

Canım neden yağlı saçlarla uyuyorsun ki ben saçlarımı yağlayıp masaj yapıyorum poşet geçirip iki saat bekletip yıkıyorum.

Eğer zamanım varsa daha uzun saatler tutuyorum ama yoksa da iki saat tutar yıkarım. O kokulu yağlarla uyuyamam :bicak:ya
bana bir zararı olmuyor sonuçta kış ayındayız:uykucu:dışarı çıkacaksam saçıma 1-2 ml damlatıyorum sadece saç dibime canm :KK49: :) bir enjektor yardımıyla banyodan çıkınca saçım kuruduktan sonra hı dışarı çıkacakmayacaksam da yine vıcık vıcık yağ olmayacak şekilde hani el kremini ele fazla kaçırınca sürecek yer ararsın ya :) öyle değil işte:KK12:.. abartmadan saçın geceleri daha çok beslendiğine inandığım için bunlarla yatım kalkıyorum. deneyelim sonuçlarını resimli olarak görelim canım ya:KK43: uzasında şu meretler:KK4:

Sağlıklı saç uzatmak için her bulduğunuzu sürmeyin saçınıza.
Önce içten destek sağlamak için sağlıklı beslenin. Demir ve vitaminlerinizi olcturup varsa bir eksiklik takviye alın.

Sağlıklı saç uzatmak için her bulduğunuzu sürmeyin saçınıza.
Önce içten destek sağlamak için sağlıklı beslenin. Demir ve vitaminlerinizi olcturup varsa bir eksiklik takviye alın.
Ben takviyemi biotinle aliyorum bademimi esirgemeden yiyorum:) bir hemsire olarak gerekli herseyi yaptirdim. her buldugum degil bunlar denedigim ve etkisinde harika sonuclar aldigim yontemler:halay:

Ayyy gerçekten mi çok mutlu olurum :KK200: Düzenli olarak ne kullanıyosunuz saçınıza harika tekrardan maşallah:nazar:

Boncuuk :KK19:yaa tesekkur ederm aslinda daha uzundu yanmis halini atarim bulursam :KK43:, iste aniden kestirince psikolojim bitti.. Bi de saclar kivircik olunca:KK43:.. Duzenli olarak biotin kullaniyorum bir bos bir dolu seklinde. :KK54:Onun disinda banyodan sonra bi gun bekletiyorum ikinci gun hc hair care, ya da yaptigim karisimlar.. Uclar kuru oldugu icin bir adet yıkanabilir(elidor onarici turuncu) kremi 1-2findik buyuklugunde, gliserin(eczanelerde satiliyor) 2-3 damla ve schwarzkopf bc repair rescue 1 findik buyuklugunde( bc rep. cok tuzlu fiyata geliyor.. gerek yok ama bitsin diye ugrasiyorum) bunlari karistirip uclara suruyorum. En onemliside sac dibi masaj taragi aldim onunla ne zaman bos isem gunde 2 kere ya da sac dibini yagladigimda hafif hafif masaj yapiyorum. Biotin almadigim bos yaptigim gunler ise 5 6 adet badem yiyorum. :21:Bunlarinda resimlerini paylasirim:eek:) asil onemli olan.. Dibim cok hizli geldi ya cok sasirdim biotin cok ise yariyor. Eger yumurta seviyorsan yumurta yemelisin hergun bi adet ben yumurta sevmedigim icin biotine dustum.. :super:Pırasa,yumurta,badem,et ve et urunleri.. Bunlar cok ama cok ise yariyor. Ve sampuanima kattiklarim

bana bir zararı olmuyor sonuçta kış ayındayız:uykucu:dışarı çıkacaksam saçıma 1-2 ml damlatıyorum sadece saç dibime canm :KK49: :) bir enjektor yardımıyla banyodan çıkınca saçım kuruduktan sonra hı dışarı çıkacakmayacaksam da yine vıcık vıcık yağ olmayacak şekilde hani el kremini ele fazla kaçırınca sürecek yer ararsın ya :) öyle değil işte:KK12:.. abartmadan saçın geceleri daha çok beslendiğine inandığım için bunlarla yatım kalkıyorum. deneyelim sonuçlarını resimli olarak görelim canım ya:KK43: uzasında şu meretler:KK4:
Anladım canım ben saçımın her yerini vıcık vıcık yağlıyorum :KK70: biraz şuraya biraz buraya derken kafam yağdan ağırlaşıyor :KK70:

Benim de konum var fotoğraflarla paylaşıyorum. Uzasa da bi bıraksam uğraşmayı şampuanlayıp çıkmayı özledim başlayalı çok olmadı ama :süslü:

Boncuuk :KK19:yaa tesekkur ederm aslinda daha uzundu yanmis halini atarim bulursam :KK43:, iste aniden kestirince psikolojim bitti.. Bi de saclar kivircik olunca:KK43:.. Duzenli olarak biotin kullaniyorum bir bos bir dolu seklinde. :KK54:Onun disinda banyodan sonra bi gun bekletiyorum ikinci gun hc hair care, ya da yaptigim karisimlar.. Uclar kuru oldugu icin bir adet yıkanabilir(elidor onarici turuncu) kremi 1-2findik buyuklugunde, gliserin(eczanelerde satiliyor) 2-3 damla ve schwarzkopf bc repair rescue 1 findik buyuklugunde( bc rep. cok tuzlu fiyata geliyor.. gerek yok ama bitsin diye ugrasiyorum) bunlari karistirip uclara suruyorum. En onemliside sac dibi masaj taragi aldim onunla ne zaman bos isem gunde 2 kere ya da sac dibini yagladigimda hafif hafif masaj yapiyorum. Biotin almadigim bos yaptigim gunler ise 5 6 adet badem yiyorum. :21:Bunlarinda resimlerini paylasirim:eek:) asil onemli olan.. Dibim cok hizli geldi ya cok sasirdim biotin cok ise yariyor. Eger yumurta seviyorsan yumurta yemelisin hergun bi adet ben yumurta sevmedigim icin biotine dustum.. :super:Pırasa,yumurta,badem,et ve et urunleri.. Bunlar cok ama cok ise yariyor. Ve sampuanima kattiklarim
Benimde saçlarım yandı biliyomusun hep şu platin sevdası yüzünden :KK42: bıraktım boyayı falan 4 ay oldu boyamıyorum umrumdada değil istediği kadar gelsin dibim kendi saç rengime dönücem inşallah:KK36: yaptırdığım testlerde demir eksikliğim var vs kan ilaçlarımı almam lazım buna bağlı çok dökülmem var çünkü :cry: aklıma geldikçe dax ve hindistan cevizi yağı sürüyorum :21: yumurta et ve et ürünleri hiç aram yok biotini sorayım bi doktoruma . İletişim halinde olalım umarım çok çok güzel saçlarımız olurr :anne:

Anladım canım ben saçımın her yerini vıcık vıcık yağlıyorum :KK70: biraz şuraya biraz buraya derken kafam yağdan ağırlaşıyor :KK70:

Benim de konum var fotoğraflarla paylaşıyorum. Uzasa da bi bıraksam uğraşmayı şampuanlayıp çıkmayı özledim başlayalı çok olmadı ama :süslü:

Hemen bakiyorum canim saclarin eger yipranmamissa sadece koklerine bir enjektor yardimiyla 5 6 damla damlat ve masaj yap cok yaglamak bir sey kazandirmiyor emin ol :KK43: bende o hatalari yaptim

X