Binnaz abla

naktaya baktırın 2 yıldır ne dese yaşıyorum. reklam falan da değil, isteyen öyle düşünebilir.

naktaya baktırın 2 yıldır ne dese yaşıyorum. reklam falan da değil, isteyen öyle düşünebilir.
nakta bir zamanların çok meşhuruydu ama 7 yıl önce falan ona baktıranlar evlendi çocuklandı bana kaba davranmıştı heralde baktırmadan çekmiştim ama yanıltıcı reklam yapmayın kimsenin her dediği çıkmaz en fazla diğerleri hiçbirşey bilemezken bir iki şey tutturur

nakta bir zamanların çok meşhuruydu ama 7 yıl önce falan ona baktıranlar evlendi çocuklandı bana kaba davranmıştı heralde baktırmadan çekmiştim ama yanıltıcı reklam yapmayın kimsenin her dediği çıkmaz en fazla diğerleri hiçbirşey bilemezken bir iki şey tutturur
Neyin reklamını yapacağım? Çıktı dediysem çıkmıştır nasıl eminsiniz çıkmadığından bu kadar? Benim adıma konuşmayın lütfen.

sibel tarkana fal attim atmaz olaydim bütün moralim alt ust oldu cocuk eğlence kafasinda sen iliski isteyince bitirmis onun gorustugu bir suru kisi var aklina gelmiyorsun dedi yikildim gece gece sabahlar olmasin

X