Binnaz Abla

Ben de bu konuda sana katılıyorum
Ve benim sevmediğim şey sorduğum soruyla alakalı olumsuz yorum yapınca teselli etmek ister gibi ama ileride şununla tanışcan bu senin için hayırlı olcak gibi yorumlardan hoşlanmıyorum
Yani olumsuz yorum yaptım dememek için bu tarz şeyler söylüyolar
bunu 5yaşındaki çocuk da der, evet o kişiyle olumsuzsa ileride elbet başkasıyla tanışıcam
Onu hemen hemen hepsi yapıyor, yeni biri ve tabii ki öncekinden daha hayırlı.
Kimseyle de tanışmadım zaten tanışacak ortamım da olmuyor çoğu zaman, 2 senedir hayatımızda pandemi gerçeği de vardı üstelik. Dediğin gibi tanışsak da sürpriz olmaz bunu bilmek için falcı olmaya gerek yok.

Onu hemen hemen hepsi yapıyor, yeni biri ve tabii ki öncekinden daha hayırlı.
Kimseyle de tanışmadım zaten tanışacak ortamım da olmuyor çoğu zaman, 2 senedir hayatımızda pandemi gerçeği de vardı üstelik. Dediğin gibi tanışsak da sürpriz olmaz bunu bilmek için falcı olmaya gerek yok.
Bana hepsi yeni biri dedi ama o yeni biriyle tanışmadım. Zaten zor benim falcılara da soyledim secici bir yapım var tanışıcam, hoslanıcam da İlişkiye başlıycam hemen yani olyle her onune gelen uygun kişiden elektrik alabilen veya bu uygunmus deneyeyim diyen yapım olsa tamam o zaman inanabilirim belki ama vade de cok yakın verdiler hep. Ne hikmetse tam faldan 2-3 ay sonra tanısıyorum hem de çok iyi biriyle 😂 Tabii ki olmadı bu gune kadar soyledikleri gibi biri, tanışmadım ama en son Falcı Mars sana yeni birini gormuyorum dedi şaşırdım. anda da cok iyiydi o yuzden diger soyledkleri de çıkacak mı merak ediyorum şimdi.

Bana hepsi yeni biri dedi ama o yeni biriyle tanışmadım. Zaten zor benim falcılara da soyledim secici bir yapım var tanışıcam, hoslanıcam da İlişkiye başlıycam hemen yani olyle her onune gelen uygun kişiden elektrik alabilen veya bu uygunmus deneyeyim diyen yapım olsa tamam o zaman inanabilirim belki ama vade de cok yakın verdiler hep. Ne hikmetse tam faldan 2-3 ay sonra tanısıyorum hem de çok iyi biriyle 😂 Tabii ki olmadı bu gune kadar soyledikleri gibi biri, tanışmadım ama en son Falcı Mars sana yeni birini gormuyorum dedi şaşırdım. anda da cok iyiydi o yuzden diger soyledkleri de çıkacak mı merak ediyorum şimdi.
Ben de aynen böyleyim kolay tanışamam kolay hoşlanamam zorumdur o konuda o yüzden de takıldığıma takılıyorum sonrası fal bağımlılığı 🤣 yeni biriyle tanışmayacaksın diyeni de cidden tebrik etmek lazım zor yani bunu söylemek ama en azından dürüst olmuş teselli edeyim diye uğraşmamış.

Ben de aynen böyleyim kolay tanışamam kolay hoşlanamam zorumdur o konuda o yüzden de takıldığıma takılıyorum sonrası fal bağımlılığı 🤣 yeni biriyle tanışmayacaksın diyeni de cidden tebrik etmek lazım zor yani bunu söylemek ama en azından dürüst olmuş teselli edeyim diye uğraşmamış.
Kesinlikle, bu yuzden guven verdi, ne goruyorsa onu soyluyor demek ki.

anlam veremedim ben de iade için başvurdum ama binnazda hiç iade almamıştım
Bu konuda nasıl tutum izliyorlar biliyo musunuz
Binnaz iade vermiyor artık, eskiden şikayet mail yazınca hemen iade ediyorlardı artık oyle bir sey yapmıyorlar, Binnaz’da artık fal baktırmamama sebeplerimden birincisi soru kısmını kaldırmaları, ikincisi fal ucretlerinin cok yuksek olması ve begenmedigindr iade almamaları. Kendileri bilir, zaten dogru duzgun bakan falcıları yok.

Binnaz iade vermiyor artık, eskiden şikayet mail yazınca hemen iade ediyorlardı artık oyle bir sey yapmıyorlar, Binnaz’da artık fal baktırmamama sebeplerimden birincisi soru kısmını kaldırmaları, ikincisi fal ucretlerinin cok yuksek olması ve begenmedigindr iade almamaları. Kendileri bilir, zaten dogru duzgun bakan falcıları yok.
ben de falcımı buldum ama sanırım rezzan abla baya tutturdu dün baktığım kahve falında
binnazda bi 2160 kredim kaldı onu da artık ilerleyen zamanlarda 3bine tamamlayıp elfine baktırırım

Zeyder in dedikleri çıktı mı
Zeyder e tam 3 kere baktırdım, sonuncuda saçmaladı epey alakasız şeyler söyledi.
İlk falında geçtiğimiz yaz dönemi ve eylül ayı için söyledikleri çıktı ama vadesiz olarak söylediği birkaç konu daha var onlarda bir gelişme yok henüz. Esas konunun vadesi de gelecek yaz sonu gibi.

Sende bilen bende bilemiyo bende bilen sende bilemiyor
Bence biz buradan yürürüz :KK70:
Aynı şeyi düşündüm. Bana bilemeyenler çoğunluk gerçi ama hiç bilemeyenler Maya Demir ( resmen uydurmus, nasıl bu kadar seviliyor bilmiyorum) Serkan Batu Kılıç, Nakta, Bilge Ozdogru, Rezzan, Mert Gokturk ilk aklıma gelenler.

Aynı şeyi düşündüm. Bana bilemeyenler çoğunluk gerçi ama hiç bilemeyenler Maya Demir ( resmen uydurmus, nasıl bu kadar seviliyor bilmiyorum) Serkan Batu Kılıç, Nakta, Bilge Ozdogru, Rezzan, Mert Gokturk ilk aklıma gelenler.
bende fulya nas, duygu aura, alev seçkin, didar evren, duygu deniz, ayten ce, firuze şanlı, hira yılmaz, falcı mars hiçbir şey bilemeyenler

savaş biraz anlıkta tutturmuştu, burcu karen ve derin hisler biraz tutturdu,
elfin bildi mi bilmedi mi tam anlayamıyorum çünkü olumsuz dediği şey cidden olumsuz oldu ama gelecek vadesi geçti birileriyle tanıştım evet ama dediği noktada bir şey oldu mu anlayamadım

serkan tek anlık bi iki detay bildi sadece gelecek patladı

benim de aklıma bunlar geldi

İş için önerebileceğiniz birisi varmı kızlar binnazda. Tarot için özellikle. İndirimden kredi aldım. Çıkan veya iyi yorumlayan bir yorumcu.

X