Binnaz Abla

parayı sanırım internette alısveris yapar gibide kredi kartıyla ödüyoruz yani bence internetten baktırmak yerine git yüz yüze baktır eğer cevrende varsa :)

cepten de ödeme yapılabiliyomus binnazda.yüzyüze baktırabilceğim cok yer var gidecek vaktim pek olmuyo :/ oof kafam karıstı napsam ki :KK43::KK43:

Ben baktırmıstım guvenilir bir site evet, ama herkese baktırmayın bazıları cok sallıyor. tavsiyem tarotta julide ve efsun. kahve falında Diyar'a baktırdım ama memnun kalmadım arkadasım merale baktırmıstı o memnun kalmıstı =)

Son düzenleme:
ben o sitedeki hemen hemen herkese fal baktırmış biri olarak yorum yapayım;

Tarotta Selma Sultan ve Yaseminden uzak durun yorumlar çokta tutarlı değil ortalama şeyler söylüyorlar.. Elif ve Jülidenin yorumları güzeldi bugünü ve geçmişi bildiler gelecekle ilgili tutarlı şeyler söylediler verdikleri tarihlere daha var bekleyip göreceğim..

Kahveye gelince Evgin Sevgi ve Elmas vasattı pek bişey bildiklerini söyleyemeyecem sorduğunuz soruya göre destekli bişeyler sölemeye çalışıyolar.. Meral iyi 2 defa baktırdım ikisinde de tutarlı ve doğru yorumlar yaptı, Zeynep oldukça iyiydi verdiği bugün ve geçmişi tam analiz etti gelecekle ilgili de söyledikleri tutarlı şeylerdi..

elif jülide zeynep ve meral bu dört insan hemen hemen aynı şeyleri söylediler arkadaşlar verdikleri tarihlerde birbirlerine çok yakın..

bide efsun ve emire çok iyi diyorlar da henüz açık yakalayamadım ikisini de..

Tarotta Selma Sultan ve Yaseminden uzak durun yorumlar çokta tutarlı değil ortalama şeyler söylüyorlar.. Elif ve Jülidenin yorumları güzeldi bugünü ve geçmişi bildiler gelecekle ilgili tutarlı şeyler söylediler verdikleri tarihlere daha var bekleyip göreceğim..

Kahveye gelince Evgin Sevgi ve Elmas vasattı pek bişey bildiklerini söyleyemeyecem sorduğunuz soruya göre destekli bişeyler sölemeye çalışıyolar.. Meral iyi 2 defa baktırdım ikisinde de tutarlı ve doğru yorumlar yaptı, Zeynep oldukça iyiydi verdiği bugün ve geçmişi tam analiz etti gelecekle ilgili de söyledikleri tutarlı şeylerdi..

elif jülide zeynep ve meral bu dört insan hemen hemen aynı şeyleri söylediler arkadaşlar verdikleri tarihlerde birbirlerine çok yakın..

masallah hepsini denemişsiniz. bende baktırıcaktım da isimde karar kılamamıştım teşekkürler:KK54:

bende bu siteye çok baktırdım
en kötüsü dediklerim diyar,elmas,evgin bilemediler salladılar resmen
astrolojide selma iyiydi
tarotta efsun yasemini beğendim elifde iyi ama
ama en iyisi dersen kesinlikle ama kesinlikle emir adalı o siteye girdiğin an site kitleniyor çok başarılı
meral saydam da cidden söyledikleri tutuyor
ve taksimde de bir çok fal baktırdım ama hepsi sallamasyondu
dediğim gibi meral saydama ve emir baktırmanı tavsiye ederim
ayrıcı kredi kartına %10 indirim 9 tl geliyor
mikro yani kontör ödemede var

Son düzenleme:
bende cok baktım o sıteye ama hıc ıcıme sınmedı gercekten yuzyuze yada tanıdın bırısıne telde baktırmak cok daha ıyı gıbıme gelıyor

bende dersim yüzyüze fal daha iyi ama şunu söyleyebilirim kesinlikle taksim bakırköyde ki falcılardan çok daha iyiler
hem oturduğun yerden bence süper bir şey ben rahatlamak adına hep orda fal baktırıyorum.

Daha 3 kez baktırdım
genel olarak memnun kaldım diyebiliriz...

İlk önce Sevgi'ye baktırdım kişiliğimi tamamen bildi. Bahsettiğim birisi vardı onu harfiyen tarif etti,baş harfine kadar da bildi.
Çok yakın arkadaşlarım konusunda söyledikleri tamamen doğruydu. Başarılı buldum...

İlkay Hanım'a da baktırdım
üniversitede istediğim bölümleri gördü bunlardan da biri olacak dedi şehirler yine istediklerim arasındaydı. arkadaşlarım hakkında söyledikleri, hoşlandığım kişi hakkında söyledikleri tamamen doğru çıktı. bikaç olay söyledi onları da yaşayıp görcez :)

dün de Simge'ye baktırdım
aslında Meral'e baktırmayı düşünüyordum yorumcu notunda anneannesinden el almışı görünce onu seçmiştim kafamda ama online değildi baya bir saatte bekledim online olmayınca Simge'ye baktırdım üniversite konusunda İlkay Hanım'ın söyledikleriyle tamamen zıttı ve diğer dedikleri de doğru değil şöyle şöyle olmuş böyle demişler dedi ama yok öyle bişey konu doğru sadece :KK1: ama en son dediği umarım çıkar tek son paragrafını beğendim falda :KK1: bir daha da baktırmayı düşünmüyorum Simge'ye...

Efsun'a 6 ayda 2 kere sesli fal baktırdım. Pek online olmuyor. Kartlardan bağımsız gibi, nefessiz konuşuyor. Gerçekten geçmiş ve mevcudu çok isabetli söylüyor. Yakın gelecekle ilgili de bildikleri çıktı ama esas sorum için beklemedeyim. Aslında zaten genelde mevcut ve geçmiş biliniyor da, geleceği bilene pek rastlamadım. Sitedeki yorumlarda çıktığını söyleyenler var.
Bir de Jülide'nin tarot yorumu ne kadar isabetliyse, astroloji o kadar istikrarsız. Verdiği tarihlerin hiçbiri çıkmadı.

İlkay'ın ve Efsun'un dediklerini yaşadım.
Efsun'un dediklerinin bir kısmını yaşadım ama gerçekten önemli şeylerdi.
İlkay'ın dediklerinin ise hepsini yaşadım. İnanılmaz bir kadın.
Her şeyi bilmişti zaten mevcut durum bakımından, hiçbir bilgi vermediğim halde.
Gelecek için zaman verdi, detay verdi hepsi oldu.
Meral için beklemedeyim. O da mevcut durumu bildi ama dedikleri çıkar mı bilemem.

İlkay'ın ve Efsun'un dediklerini yaşadım.
Efsun'un dediklerinin bir kısmını yaşadım ama gerçekten önemli şeylerdi.
İlkay'ın dediklerinin ise hepsini yaşadım. İnanılmaz bir kadın.
Her şeyi bilmişti zaten mevcut durum bakımından, hiçbir bilgi vermediğim halde.
Gelecek için zaman verdi, detay verdi hepsi oldu.
Meral için beklemedeyim. O da mevcut durumu bildi ama dedikleri çıkar mı bilemem.

ilkay hanıma bende baktırdım durumu bildi.gelecekle ilgili verdiği tarihler tuttu mu?

Daha 3 kez baktırdım
genel olarak memnun kaldım diyebiliriz...

İlk önce Sevgi'ye baktırdım kişiliğimi tamamen bildi. Bahsettiğim birisi vardı onu harfiyen tarif etti,baş harfine kadar da bildi.
Çok yakın arkadaşlarım konusunda söyledikleri tamamen doğruydu. Başarılı buldum...

İlkay Hanım'a da baktırdım
üniversitede istediğim bölümleri gördü bunlardan da biri olacak dedi şehirler yine istediklerim arasındaydı. arkadaşlarım hakkında söyledikleri, hoşlandığım kişi hakkında söyledikleri tamamen doğru çıktı. bikaç olay söyledi onları da yaşayıp görcez :)

dün de Simge'ye baktırdım
aslında Meral'e baktırmayı düşünüyordum yorumcu notunda anneannesinden el almışı görünce onu seçmiştim kafamda ama online değildi baya bir saatte bekledim online olmayınca Simge'ye baktırdım üniversite konusunda İlkay Hanım'ın söyledikleriyle tamamen zıttı ve diğer dedikleri de doğru değil şöyle şöyle olmuş böyle demişler dedi ama yok öyle bişey konu doğru sadece :KK1: ama en son dediği umarım çıkar tek son paragrafını beğendim falda :KK1: bir daha da baktırmayı düşünmüyorum Simge'ye...

Evet bende Ilkay hanima baktirmistim, gercekten sasirtici sekilde cogu seyi bildi diyebilirim, soyledikleri teker teker cikti gercekten cok sasirdim.
Gecenlerde tekrar baktirtmak istedim fakat kendisi baska siteye gecmis. Zorda olsa bulabildim artik FalSepeti sitesinde bakiyor.
Bu arada o sitede Melek Oz diye biriside var sesli fal baktiginda inanilmaz tatli ve etkileyici denemenizi tavsiye ederim.

arkadaşlar ilkay hanıma yakın zamanda baktıran var mı?iyi mi gerçekten?çok kararsız kaldım baktırsam mı baktırmasam mı netten,bilemedim akıl verin kızlar :KK14:

Falsepeti sitesi nasıl bir sitedir. 25liralık paket mi alman lazım illa baktırmak için?
10 lira kahve falı. Ben sadece 10lira ödemek istiyorum.
Nasıl oluyor bu iş?
Göremedim paket dışında ödeme şeysi... :S

Son düzenleme:
X