Binnaz Abla

Kızlar savaş atılgan nerede bakıyor şu an biliyor musunuz hesabı pasif görünüyor :KK43: Bana yazın baktığı fal birebir çıktı ve o zaman tekrar geleceksin demiş şimdi adamı arıyorum ne zamandır piyasada yok

Valla falsepetine ben sık takılırım, Savaş atılgan da listemdeydi ama baktırmamışım. Uçana kaçana baktırdım o sitede tek ona baktırmamışım şu anda çok pişmanım

Evet geç bakıyor ama bir günü geçmiyor. Baktırınca yorumunuzu yazabilir misiniz?
Anlık olarak bildi/bilmedi diyemicem çünkü geçmiş ve anlığa dönük çok bir yorum yapmadı. Sorduğum kişiyle alakalı söylediği şeyler de tipik ikizler burcu özelliği ve ben o kişinin ikizler olduğunu yazmıştım.
Gelecek vadeleri de en yakın şubatta o yüzden o zaman yorum yapsam daha doğru olur canım
Ben anlık olarak da birkaç yorum yapmasını isterdim açıkcası en azından anlık olarak bilenlerde gelecek vadelerinin gerçekleşmesi için bir dayanak oluyordu
Bir de ben gelecek gelene kadar falı unutuyorum zaten o yüzden maks 1 1.5 ay içinin yorumlanması daha hoşuma giddiyor benim
Yani bu yüzden sana öneremicem ama kesinlikle baktırma da diyemem

Valla falsepetine ben sık takılırım, Savaş atılgan da listemdeydi ama baktırmamışım. Uçana kaçana baktırdım o sitede tek ona baktırmamışım şu anda çok pişmanım
Bir dönem buraları karıştıran bi isimdi o yüzden ertelemiştim baktırmayı şimdi ben de pişmanım 😂

Anlık olarak bildi/bilmedi diyemicem çünkü geçmiş ve anlığa dönük çok bir yorum yapmadı. Sorduğum kişiyle alakalı söylediği şeyler de tipik ikizler burcu özelliği ve ben o kişinin ikizler olduğunu yazmıştım.
Gelecek vadeleri de en yakın şubatta o yüzden o zaman yorum yapsam daha doğru olur canım
Ben anlık olarak da birkaç yorum yapmasını isterdim açıkcası en azından anlık olarak bilenlerde gelecek vadelerinin gerçekleşmesi için bir dayanak oluyordu
Bir de ben gelecek gelene kadar falı unutuyorum zaten o yüzden maks 1 1.5 ay içinin yorumlanması daha hoşuma giddiyor benim
Yani bu yüzden sana öneremicem ama kesinlikle baktırma da diyemem
Aslında Zeyder anlık olarak da epey yorumda bulunur ama niye öyle yapmış anlamadım. Bana da ben uzun vadelerimle ünlüyüm gibi birşey demişti. Çok kısa vadeler vermiyor sanırım.
Bir de ben artık anlık bilenlerin de geleceğe referans olacağına çok inanamıyorum. Az önce fal sepetinde anlık efsane bilmişler dediğim 1-2 ismin falını dinledim hepsinin vadesi geçmiş. Artık direkt gelecek odaklıyım biliyorsa biliyor deyip geçeceğim 😂

Binnaz iade vermiyor artık, eskiden şikayet mail yazınca hemen iade ediyorlardı artık oyle bir sey yapmıyorlar, Binnaz’da artık fal baktırmamama sebeplerimden birincisi soru kısmını kaldırmaları, ikincisi fal ucretlerinin cok yuksek olması ve begenmedigindr iade almamaları. Kendileri bilir, zaten dogru duzgun bakan falcıları yok.
Falsepetine baktırdım ben yorumu hiç beğenmedim. Açıklamaları ve yaklaşımları çok güzeldi telafi ettiler bundan sonra ordayım :KK70:

Benim bi tane ex vardı zaten onun yüzünden düştüm fal batağına😄 o yurt dışına gitti yazın gittiği ülkeyi falan bilmişti ismindeki harfleri.Sonra ben de şehir değişikliği yapcaktım tam o zamanlar bana harf verdi bu isimden biriyle tanışacaksın diye dediği kişiyle tanıştım iki aydır hayatımdaydı.Bana bu yenisi için bi detay vermişti tekrar geleceksin diye dediği oldu şimdi savaş atılgam piyasada yok:KK70: Ama yenisinin boyunu saçını ismini her şeyini bilmiş yazın.Ben hatta baktığında sallamamışım hep eskisiyle alakalı soru sormuşum soru kısmında o da kaderde var yaşa gör falan demiş keşke bulsam yine savaşı yaa :KK70:

eflatun may indirim yapıyorum yazmış 400krediye düşmüş kahvesi
önceki fiyatı ne kadarddı bilmiyorum hiç baktırmaddığım için ama öneriyosanız ben de deneyebilirim
yazı olarak bakıyordu daha önce iki kez baktırdım telefonda da baktırdım. Burda bir şey yazmaya çekiniyorum reklamcı damgasını yiyoruz hemen. Ben geçmişte Zümra, Elfin, Doğadan için bu kadar fiyatları uçmamışken başka arkadaşlar da faydalansın diye yazıyordum şimdi de aynı sebeple yazıyorum. Memnun kalmasam niye yazayım. Başka sitelerde olan falcılardan da yazdım ama gerçekten memnun kaldıklarımı. Tabi bunların hiçbiri yüzde yüz olmaz öngörüleri yüksek oranda tutanlara tekrar gidip baktiriyorum. Binnaz da denemediğim falcı kalmadı diyebilirim. O yüksek olanları da denedim. Astro türk, Astrocenter, online falcılar.com gibi siteleri de denedim. Zamanında benim ciddi anlamda dengemi bozan bir ilişki yaşamıştım. Çok git gelli bir ilişkiydi, o dönem en çok fal baktırdığım dönemdi. Şimdi öyle delirmiş gibi 😂baktırmıyorum artık. Takıldığım bir konu olursa memnun kaldıklarıma baktırıyorun sadece🌼

Arkadaşlar yeni yorumculardan Binnaz da iyi katina bakan var mı tavsiye edebileceğiniz? Uzun süredir baktırmıyorum katına kredim var

yazı olarak bakıyordu daha önce iki kez baktırdım telefonda da baktırdım. Burda bir şey yazmaya çekiniyorum reklamcı damgasını yiyoruz hemen. Ben geçmişte Zümra, Elfin, Doğadan için bu kadar fiyatları uçmamışken başka arkadaşlar da faydalansın diye yazıyordum şimdi de aynı sebeple yazıyorum. Memnun kalmasam niye yazayım. Başka sitelerde olan falcılardan da yazdım ama gerçekten memnun kaldıklarımı. Tabi bunların hiçbiri yüzde yüz olmaz öngörüleri yüksek oranda tutanlara tekrar gidip baktiriyorum. Binnaz da denemediğim falcı kalmadı diyebilirim. O yüksek olanları da denedim. Astro türk, Astrocenter, online falcılar.com gibi siteleri de denedim. Zamanında benim ciddi anlamda dengemi bozan bir ilişki yaşamıştım. Çok git gelli bir ilişkiydi, o dönem en çok fal baktırdığım dönemdi. Şimdi öyle delirmiş gibi 😂baktırmıyorum artık. Takıldığım bir konu olursa memnun kaldıklarıma baktırıyorun sadece🌼
Ben daha önce gördüğümde de sesli olarak bakıyordu ama baktırmamıştım. Mesela şuanda da çevrimiçi ama sadece telefonla seçeneği görünüyor. Telefonla baktırmayı tercih etmiyorum ben pek genelde müsait olmadığım için
Ara ara kontrol ediyorum sesli seçeneğini açarsa baktırırım ben de

X