Lekeler, Çiller Bioderma Pigmentbio kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

oznryangn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
161
162
herkese selam biodermanın bu pigmentbio serumunun lekeler için iyi bi ürün olduğunu söylüyorlar hem instagramda takip ettiğim bir influencer önerdi hem de burda da bi başlıkta gördüm kullanıp lekelerinin çok azaldığını söyleyen biri vardı bende almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden emin olarak almak istiyorum açıkcası alıp kullananlar yazabilir mi acaba?

Ben kullanıyorum pigmentbioyu gerçekten başarılı bi serum düzenli kullanıyorum benim güneş lekelerim vardı onlara çok iyi geldi ve kullandıktan sonrada başka leke de oluşmadı bende. Güneş kreminide düzenli kullanıyorum tabi onun çok etkisi oluyormuş kullandıkça anladım bunu

Ben kullanıyorum pigmentbioyu gerçekten başarılı bi serum düzenli kullanıyorum benim güneş lekelerim vardı onlara çok iyi geldi ve kullandıktan sonrada başka leke de oluşmadı bende. Güneş kreminide düzenli kullanıyorum tabi onun çok etkisi oluyormuş kullandıkça anladım bunu
güneş lekeleri peki çok uzun süredir mi vardı yoksa siz farkedip hemenmi ürün aldınız?

güneş lekeleri peki çok uzun süredir mi vardı yoksa siz farkedip hemenmi ürün aldınız?
Benim 4-5 yıldır canımı sıkan lekelerdi dönem dönem bişeyler deniyodum ama hiç sonuç alamamıştım ciddi ciddi kafaya takmaya başlayınca biodermanın bu ürününe denk geldim denedim faydasını da gördüm

Benim 4-5 yıldır canımı sıkan lekelerdi dönem dönem bişeyler deniyodum ama hiç sonuç alamamıştım ciddi ciddi kafaya takmaya başlayınca biodermanın bu ürününe denk geldim denedim faydasını da gördüm
anladımm uzun zamandır olan lekelermiş şuan peki tamamen gitti mi yoksa azalttı mı sizde?

anladımm uzun zamandır olan lekelermiş şuan peki tamamen gitti mi yoksa azalttı mı sizde?
Tamamen gittiler yani cildimde o lekelerden dolayı bi renk eşitsizliği yok zaten o lekelerden kurtulduktan sonra çok dikkatli bi şekilde güneş kremimi hep kullandım düzenli olarak pigmenbioya da devam ediyorum

Tamamen gittiler yani cildimde o lekelerden dolayı bi renk eşitsizliği yok zaten o lekelerden kurtulduktan sonra çok dikkatli bi şekilde güneş kremimi hep kullandım düzenli olarak pigmenbioya da devam ediyorum
Sizdeki lekeler böyle küçük küçük kahverengi mi ben de aynı sorunu yaşıyorum da aynıysa ben de bakıyım ürüne

herkese selam biodermanın bu pigmentbio serumunun lekeler için iyi bi ürün olduğunu söylüyorlar hem instagramda takip ettiğim bir influencer önerdi hem de burda da bi başlıkta gördüm kullanıp lekelerinin çok azaldığını söyleyen biri vardı bende almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden emin olarak almak istiyorum açıkcası alıp kullananlar yazabilir mi acaba?

Ben biodermanın night renewer leke kremini kullanıyorum 3 aydır, pigmentbio serumu ile birlikte kullanım önerdi bana eczacı, pigmentbioyu alamamıştım önce kremi deniyim memnun kalırsam ikisini kombine ederim demiştim.
Aşırı memnun kaldım. Sivilce lekelerime çok iyi geldi, cilt tonumu açıp eşitledi ve aydınlandı cildim, her zaman kullandığım fondöteni 3 ay sonrasında sürdüğümde fark ettim rengi koyu kaldı fondötenin cildime.
Pigmentbio serumu ile kullanmaya başlıcam bu sefer.
Uzun süreli kullanımda ciddi açılma ve aydınlanma vaad ediyor bu iki ürün.
Marka da kaliteli ve içeriğini beğendiğim bir marka.
Kur farkından dolayı bu kadar pahalanmasa çok iyi olcak.
Her ay doldurup doldurup alasım geliyor.

Ben biodermanın night renewer leke kremini kullanıyorum 3 aydır, pigmentbio serumu ile birlikte kullanım önerdi bana eczacı, pigmentbioyu alamamıştım önce kremi deniyim memnun kalırsam ikisini kombine ederim demiştim.
Aşırı memnun kaldım. Sivilce lekelerime çok iyi geldi, cilt tonumu açıp eşitledi ve aydınlandı cildim, her zaman kullandığım fondöteni 3 ay sonrasında sürdüğümde fark ettim rengi koyu kaldı fondötenin cildime.
Pigmentbio serumu ile kullanmaya başlıcam bu sefer.
Uzun süreli kullanımda ciddi açılma ve aydınlanma vaad ediyor bu iki ürün.
Marka da kaliteli ve içeriğini beğendiğim bir marka.
Kur farkından dolayı bu kadar pahalanmasa çok iyi olcak.
Her ay doldurup doldurup alasım geliyor.
Ama bu gece kremi değil mi leke kremi değil ki 😔 ya da 'gece sürülen leke kremi' mi ?

yaz geliyor zamanlamanız yanlış.bekleyin sonbahar sonunda başlayın 3 4 ay kullanılmalı en az çünkü her gün.kışın bile olsa üstüne de güneş kremi kullanmalısınız.

ben nivanın ürününü bitirdim 1 şişe.3 şişe de herbaderm leke açıcı bitirdim.bir şişe de ordinary ürünü kullandım tam 4 tüp de expigment aldım kullandım.hafifliyor ama asla tamamen geçmiyor .bunu bilerek başlasın herkes.ama çok az belirgin hale geliyorlar.

ben nivanın ürününü bitirdim 1 şişe.3 şişe de herbaderm leke açıcı bitirdim.bir şişe de ordinary ürünü kullandım tam 4 tüp de expigment aldım kullandım.hafifliyor am asla tamamen geçmiyor .bunu bilerek başlasın herkes.ama çok az belirgin hale geliyorlar.
C ceycey0406 sen nasıl bir insansın. Bayılıyorum yorumlarına 😀😀♥️

Bende aldım ever düzenli kullanımda çok etkili sonuç alırsınız dediğiniz gibi pahalı ürünler ama hak ediyorlar o parayı sonuç açısından birde alırsanız eğer aklınızda bulunsun kutusunun arkasındaki karekodlari puan toplayarak ürün alblirsiniz 😊

X