Lekeler, Çiller Bioderma Pigmentbio kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
en faydalı yorum... arbutin dünyanın en harika şeyi... dermoskinde de arbutin kompleksi güzel uygun fiyatlı olarak içeriği iyi niasinamide belim elim ayağım hergün kullanıyorum ya the purest solusion ya svr marka uygun fiyatlılarda en iyisiHarikasınız
Harikasınız bende önceden kendimce araştırıp kaliteli dermokozmetik ürünleri kullanırdım.sonra cisem ve bikac güvenilir işimim videolarini hesaplarını takip ederek işi öğrendim rutin oluşturdum.tek bi ürün tek başına ise yaramıyor destekleyici tanımlayıcı içerikler şart. Cvit -e vitamini, peptidler-retinoller ya da kimyasal soyucular aha/bha gibi ve mutlaka hyalaronik asit...

Dermoskin arbutin aklımda daha kullanmadim cosmed enzim peeling ve azeleik asit düşünüyorum yazın.niasinamide manyo factory ile başladım svr bitirdim şuan revoulation kulanıyorum ayni zamanda onun peptid serumu tabiki olmazsa olmaz güneş kremi ve cerave nemlendirici.. the purest solutions ve luvit markası ise aklımda sıradaki ürünler onlardan olabilr.cvit bitti alphascience phytic serum aşırı memnundum belki farklı marka denerim 😊

herkese selam biodermanın bu pigmentbio serumunun lekeler için iyi bi ürün olduğunu söylüyorlar hem instagramda takip ettiğim bir influencer önerdi hem de burda da bi başlıkta gördüm kullanıp lekelerinin çok azaldığını söyleyen biri vardı bende almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı o yüzden emin olarak almak istiyorum açıkcası alıp kullananlar yazabilir mi acaba?
Biodermanin butun urunleri kesin sonuc veriyor zaten ozellikle sordugunuz urunu yuzunuzu temileyip surun ve yarim saat sora gunese isiga cikin daha iyi etkisini gorursunuz

Sizdeki lekeler böyle küçük küçük kahverengi mi ben de aynı sorunu yaşıyorum da aynıysa ben de bakıyım ürüne
Evet evet aynen öyle yanağımın üst taraflarına doğru vardı cildim böyle tek renk değildi o da makyajsızken cildimi çok yorgun biraz da yaşlı gösteriyodu bilseydim before after fotoğrafı çekerdim ama iyi geldi gerçekten etkisini gördüm ben kendimde marka zaten bilindik güvenilir iyi bi marka şans verdiğime de mutluyum

Bu kremleri set olarak mı kullandınız yoksa sadece 15 ml serumu var. Bunu mu kullandınız ve bu 15 ml serum ne süre kullanımda bitiyor?
Ben başlangıçta serumunu kullandım bir aya yakın gitti ama dışarı çıkarken güneş kreminide sürdüm bu tarz leke açıcı serumlardan sonra dışarı çıkacaksanız mutlaka güneş kremi kullanmanız gerekiyor

Ben biodermanın night renewer leke kremini kullanıyorum 3 aydır, pigmentbio serumu ile birlikte kullanım önerdi bana eczacı, pigmentbioyu alamamıştım önce kremi deniyim memnun kalırsam ikisini kombine ederim demiştim.
Aşırı memnun kaldım. Sivilce lekelerime çok iyi geldi, cilt tonumu açıp eşitledi ve aydınlandı cildim, her zaman kullandığım fondöteni 3 ay sonrasında sürdüğümde fark ettim rengi koyu kaldı fondötenin cildime.
Pigmentbio serumu ile kullanmaya başlıcam bu sefer.
Uzun süreli kullanımda ciddi açılma ve aydınlanma vaad ediyor bu iki ürün.
Marka da kaliteli ve içeriğini beğendiğim bir marka.
Kur farkından dolayı bu kadar pahalanmasa çok iyi olcak.
Her ay doldurup doldurup alasım geliyor.
Ben sadece serumunu ve gece kremini kullandım ama sizin kullandıklarınızıda biliyorum görmüştüm

ben nivanın ürününü bitirdim 1 şişe.3 şişe de herbaderm leke açıcı bitirdim.bir şişe de ordinary ürünü kullandım tam 4 tüp de expigment aldım kullandım.hafifliyor ama asla tamamen geçmiyor .bunu bilerek başlasın herkes.ama çok az belirgin hale geliyorlar.
Bu tarz ürünleri bi tedavi gibi görüp o şekilde kullanmanız gerekiyo defalarca hem bu tarz kremler serumlar kullanıp hem de cilt bakımı yaptırmış biri olarak düzenli yapılmadığı için onlardan hiç faydasını görmemiştm benim cildimle mi alakalı bilmiyorum ama şuan lekeden eser yok

Ben kullandım bir kutu, lekelerimi yok etmedi ama cildimi cok güzelleştirdi, aydınlık verdi onu kullandığım sürece cildimi herkes cok beğeniyoedu, bırakınca eski halime döndü, belki devam etmeliydim bilemiyorum, bende aynı serinin güneş koruyuculu nemlendiricisi de var, onun da yapısı cok güzel sma bir süre sonra elimi yüzüme götürünce pul pul dökülüyor krem
Düzenli kullandınız mı uzun süreli kullanımlarda etkili oluyor zaten ben 5 yıllık lekelerime kullandım etkisini gördüm

Bende dermapen yaptırdım. Şu an hamilton güneş kremi ve geceleri de madecasol+bepanten kullanıyorum. Epey geçti çok az kaldı lekelerim. Yüzümün rengi de beyazın bir tık üstü oldu. Yani kendi rengime döndüm. Ayrıca kırışıklıklar da kalmadı. Ekimde renk açıcı krem kullanacağım. Sonra bir kez daha dermapen hakkım kaldı onu uygulayacağız. Ancak, Güneşten korunmadığımız sürece bu lekeler tekrar gelir.
Evet katılıyorum güneşten korunma çok önemli ben pandemi süresince evden çok çıkmadığım için mi bilemiyorum ama evde olsam bile güneş kremi hep kullandım. özellikle gece sürülen böyle leke serumlarını sabah iyi temizlemek gerekiyor dışarı çıkılacaksa yaz kış ayı farketmiyor

Evet evet aynen öyle yanağımın üst taraflarına doğru vardı cildim böyle tek renk değildi o da makyajsızken cildimi çok yorgun biraz da yaşlı gösteriyodu bilseydim before after fotoğrafı çekerdim ama iyi geldi gerçekten etkisini gördüm ben kendimde marka zaten bilindik güvenilir iyi bi marka şans verdiğime de mutluyum
ya çok iyi benim de aynı her gün makyaj yapma gibi bi şansımda yok o yüzden kendi cildimi iyileştirmek istiyorum bende bakıyım ozaman siz tek serummu kullanıyosunuz ?

ya çok iyi benim de aynı her gün makyaj yapma gibi bi şansımda yok o yüzden kendi cildimi iyileştirmek istiyorum bende bakıyım ozaman siz tek serummu kullanıyosunuz ?
Güneş kremiyle birlikte kullanıyorum cildi güneşten iyi korumadıktan sonra o lekelerdne kaçmak çok zor cildi o serumla toparlarken aynı zamanda korumak da gerekiyo o yüzden alırsan eğer güneş kremi de al mutlaka

Güneş kremiyle birlikte kullanıyorum cildi güneşten iyi korumadıktan sonra o lekelerdne kaçmak çok zor cildi o serumla toparlarken aynı zamanda korumak da gerekiyo o yüzden alırsan eğer güneş kremi de al mutlaka
tamamdır çok teşekkür ederim

Bu tarz ürünleri bi tedavi gibi görüp o şekilde kullanmanız gerekiyo defalarca hem bu tarz kremler serumlar kullanıp hem de cilt bakımı yaptırmış biri olarak düzenli yapılmadığı için onlardan hiç faydasını görmemiştm benim cildimle mi alakalı bilmiyorum ama şuan lekeden eser yok
ben 2 yıldır devamlı kullanıyorum.yeni lekeler geçti ama eskilerinin sadece rengi soldular.ara vermedim ki hiç kullanmaya.devamlı da güneş kremi kullanıyorum yaz kış kollarıma bile

yaz geliyor zamanlamanız yanlış.bekleyin sonbahar sonunda başlayın 3 4 ay kullanılmalı en az çünkü her gün.kışın bile olsa üstüne de güneş kremi kullanmalısınız.
evet bende bi araştırayım önce dedim kullananların yorumlarını okumak iyi geldi ben şimdiden alayımda fiyatı daha da artar falan😅 sonbahara doğru kullanırım zaten açılmadan baya uzun bi süre gidiyo

evet bende bi araştırayım önce dedim kullananların yorumlarını okumak iyi geldi ben şimdiden alayımda fiyatı daha da artar falan😅 sonbahara doğru kullanırım zaten açılmadan baya uzun bi süre gidiyo
expigment eczanelerde var ucuz da 26 tl birşey.ben ondan hala kullanıyorum şu an.dermatoloğa giderek de sorabilirsiniz.pahalı ürünlerden daha fazla etkisini gördüm.

Bende aldım ever düzenli kullanımda çok etkili sonuç alırsınız dediğiniz gibi pahalı ürünler ama hak ediyorlar o parayı sonuç açısından birde alırsanız eğer aklınızda bulunsun kutusunun arkasındaki karekodlari puan toplayarak ürün alblirsiniz 😊
aa çok iyimiş teşekkür ederim siz kullandınız mı parası diğer muadilleriyle kıyaslayınca çok değil aslında ama kullanıcı yorumları okumak iyi oluyor benim için

Baslikta ki urunu kullanmadim bilmiyorum ama homm un c vitamini serumu benim gunes lekelerimi yok etti. Ben hy. Asit ve c vit serum donusumlu kullandim.
çok teşekkürler baktımda homm kırışıklıklar için ve aşırı lekeleri bastırmak için diyo ne kadr süre kullandınız siz?

X