Lekeler, Çiller Bioderma Pigmentbio kullananlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sen 1 ay gece serumunu mu kullandın sadece?

Çok iyi serum ben 1 yıldır kullanıyorum o seriyi cildim geçen yıla göre bebekk gibi zaten serumu sürünce bile cildine dokunmadan edemiyosun böyle yumuşacık yapıyo ben lekelerde faydasını görmenin dışında çok iyi de nemlendirdiğini düşünüyorum

seri olarak mı kullanmak gerekiyo peki etkisini görmek için sizce? çünkü tek seferde seri olarak alamayabilirim bi serumu denemek istiyorum önce

Yanında mutlaka güneş kreminide kullanın o halde etkisini daha çok görürsünüz pigmentbio daily care ismi yine aynı serinin ürünü

dolap vs uygulamalarda sahteleri de çok fazla.güvenip almadım eczaneden aldım

Nasıl kullanıyorsunuz?

Gece yatmadan once salisilik asitli yüz temizleyicimden sonra sürüyorum biraz nemli yapısı var, yüzümün iyice emmesini bekledikten sonra da yatıyorum.
Sabaha yüzüm baya aydınlanıyor.
tam adı ne ben de alayım.güneş kremini aldım lekeli ciltler için olanı biodermanın.çok beyaz tenli hassas ciltliyim dikkat etmeyeyim hemen leke oluyor yüzümde.

tam adı ne ben de alayım.güneş kremini aldım lekeli ciltler için olanı biodermanın.çok beyaz tenli hassas ciltliyim dikkat etmeyeyim hemen leke oluyor yüzümde.

Bioderma night renewer kremin ismi, 3 ay falan gidiyor içeriği epey fazla.
Gündüz günes kremini sürmeden kullanılmamalı deniyor, ben hiç sürmedim bi de onu sürerek ikinci 3 aylık serüvenime başlayacağım bakalım.

dermetolog bana yaz kış güneş kremi süreceksin 50 faktör en az dedi.o lekeler florasan ışığından bile geri gelirmiş kaldı ki güneş ışığı.mutlaka sabah güneş kremi kullanın dışarı çıkacaksanız da gün içinde üstünden bir daha geçin.

Ceyceyim sende ram kreminin ismini yazar misin zahmet olmazsa

Ceyceyim sende ram kreminin ismini yazar misin zahmet olmazsa
bioderma photoderm spot-age 50+ üstünde leke eğilimli yazıyor .ben eczaneden aldım nete güvenmediğimden.leke kremi kullan ne kullanırsan kullan ama mutlaka güneş kremi sür daha sonra yaz kış gece gündüz dedi dermatolog

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…