Bipolar sevgili

Yaa teşekkür ederim günümü guzellestirdiniz siz de cok mutlu olun içim ısındı yazinizi okuyunca,
Yaa canım benim 😘 ❤️
zira son zamanlarda kalbim kapkara :KK70: bahaneleri yapiolar hastalığı vala dediğiniz gibi ben boyleyim işine gelirse tavrindan baska bisey degil.
Evet ayy gerçekten gına geldi banada bu durumdan. Geçiyorlar bir köşeye ben hastayım elleşme bana sonrada benide normal insan yerine koyun hööö nağraları atmaya başlıyorlar birde gelde sabır göster buna 🤦‍♀️
Saglam olanlarin suçu ne o zaman dimi ama... Öpücükler yolluyor ve sariliyorum size :KK19:
İşte evet arada sizde gümbürtüye gidiyorsunuz çünkü genelliyorlar. Yok ama ben sizi ayrı tutarım siz harika bir detaysınız ve bence evlenilecek bir eş de sizin gibi olmalı dan dan dan söyleyen ve dimdik durabilen.

Yaa kalbiniz kapkara olmasın mutlu olun çünkü hakediyorsunuz mutlu olmayı. Bende size kocaman sarılıyorum 🤗. Ne zaman kafanıza bir şey takılır, canınız sıkılır istediğiniz zaman bana yazabilirsiniz bende öptüm sizi 😘

İyide taniyi sen koymuşsun, moda oldu zaten herkes doktor mubarek

belkide öyle Bir hastalık bile yok. Sen öyle deyince he dedi geçti.

İyide taniyi sen koymuşsun, moda oldu zaten herkes doktor mubarek

belkide öyle Bir hastalık bile yok. Sen öyle deyince he dedi geçti.
Benim ilgim vardır psikolojiye, ben şakasına demiştim. Gene günlerce yazmayıp, canımlı cicimli dönüp yaptığı gün dedim ki "sende bipolar bozukluk yok di mi?" sonra "Var. Ama bu konu hakkında konuşmak istemiyorum." ben de "ya sen ben kaç haftadır neler çekiyorum biliyor musun, bunu bilmek zorundayım, ben bu kadar anlayışsız mıyım" dedim.Şakasına "raporunu at dedim, o da rapor mapor yok dedi, nerden biliyorsun dedim, doktor öyle söyledi dedi. Askerdeki son günüydü, çok da üstelemedim,birkaç gün oluyor zaten bu olay olalı. Hayır devamında adamakıllı konuşamadık ki, sadece var dedi bu

Bipolar ama işine aşık olduğu için tedavi olmuyor ve ilaç kullanmıyor mu ben anlamadım?
Ne yazık ki genetk geçişli olduğu için ailemde birkaç kişide bu hastalık var. Tedavi oluyor olmak rapor çıkarmak kariyeri etkilemiyor. Kesin bilgi.

Karakterine çok güveniyorum, bir gün beni bırakacak olursan hemen bırakma yavaş yavaş bırak demişti bir keresinde. Cidden sevgisinin samimiyetine güvenmesem çabalamam ama insan bir düşünür ya di mi, günlerce cevap vermiyor, ben de paranoyak oldum sürekli kontrol ediyorum WhatsAppta. Baktım olmuyor, mesajları yedekleyip sildim numarasını, engelledim sanmış foto gidince panikle aradı o gün, sevmese arar mıydı, özür diler miydi
Demek ki isteyince arayabiliyo, bipolar bahane, kizlar şahane bence, daha once etrafinda hep kizlar olmus yazdin, bence hala var, seni cok seviyorum yazdigim adam gülücük koyup su an hic musait degilim yazsa bana, o gulucugu oyle bi monte ederim ki suratina hayati boyunca gulerken 2 kere dusunur bundan sonra

Bipolar ama işine aşık olduğu için tedavi olmuyor ve ilaç kullanmıyor mu ben anlamadım?
Ne yazık ki genetk geçişli olduğu için ailemde birkaç kişide bu hastalık var. Tedavi oluyor olmak rapor çıkarmak kariyeri etkilemiyor. Kesin bilgi.
Siz daha iyi anlarsınız belki o zaman, cidden bu tarz davranışlar gösteren biri bipolar olabilir mi, hepsini geçtim seviyor mudur, bu başa çıkılabilecek bir durum mu?

Merhabalar Kadınlar Kulübü'nün değerli hanımları.. Uzun zamandır siteyi farklı amaçlar, konular için takip edip, oldukça da verim alıyordum. Fakat şu sıralar benim de bir derdim var. Bu konuda tecrübesi olanlar veya fikir vermek isteyenler olursa çok sevineceğim.
Sevgilimle yaklaşık 5 yıldır tanışıyoruz, son 4 aydır sevgiliyiz. Şöyle ki öncesinde arkadaştık yani, sohbetimiz iyi, kafaları saran, beraber eğlenebilen iki arkadaş. Neyse uzun zamandır hiç konuşmamışken haziran ayı gibi bana ulaştı, askerdeymiş, artık vaktinin geldiğini uzun zamandır söylemeyi planladığını, sevgili olarak deneyebilir miyiz dedi.. Son 1 yıl içinde birkaç kez sinyal vermişti zaten. Ben de aşırı şaşırdım, çünkü yakışıklı, zeki biri ve etrafında hep kızlar vardı, hep sevgilisi vardı yani... Aylarca hiç konuşmayıp birden böyle bir teklifle gelmesine şaşırdım. Ama kabul ettim, çünkü ne bileyim deneyelim dedim, ne kaybedeceğiz zaten iyi anlaşıyoruz. Bu arada benden 3 yaş küçük. İyiki de başlamışız, çok güzel çok ilgili ve beraber eğlenebildiğim, kanımın deli gibi aktığı biri oluverdi 3 ayda. Taa ki geçtiğimiz aya kadar. Son 1 aydır aşırı ilgisizleşti, o hassas duyarlı adam gidip günlerce telefonda tek bir mesaja haber vermeyen, saatlerce günlerce beni gözü yaşlı merakta bırakan, ilgisiz, seni seviyorumlu mesaja uykum var diyen, sonra konuşalım deyip 10 gün boyunca ben yazmasam yazmayacak bir adam oldu. Hep ben geri döndüm, halini hatırını sordum, onu çok özlediğimi söyledim, dedim askerde olduğu için böyle normaldir, sonra Başak burcu çok sorumluluk sahibi ondan ilgilenemiyor, çok sıkmayım çok üstüne gitmeyin, geçer.. Fakat öyle bir durum ki bu, günlerce bir şey yazmıyor mesela geldiğinde hiçbir şey olmamış gibi aşırı neşeli, hiç beni kırdığını aklına getirmiyor, özür dilemiyor, canım cicim.. Sanki ben mecburmuşum, bunlar normalmiş gibi hep bir gelgitler.. Ben fark ettim bir anormallik olduğunu, bipolar mısın diye sordum. Evet ama bu konuyu kapatalım dedi. Çok üstelemedim, askerliği dün bitti şu an evinde, memleketinde. Dün gece seni o kadar çok özledim ki, iyi geceler diye yazdım. Verdiği cevap gülerek şu an hiç müsait değilim.. Yani cidden o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi bazen, kendi kendime gelin güvey oluyormuş gibi hissediyorum. Çok seviyorum ama sanki onun için çok değersiz, öyle sıradan biriymiş gibi hissediyorum. Birkaç gündür bipolarla ilgili yazılar okuyorum. Benim ne yapmam nasıl davranmam lazım, kendisi ilaç kullanmıyor, raporu da yok muhtemelen işinde sıkıntı çıkmasın diye istemiyor. Ama onu çok seviyorum, farklı şehirlerdeyiz üstelik, bu ilişki yürür mü, o çok sevgi dolu, güvenilir, aşık olduğum adam bana kendini ne zaman tam olarak açar, ne yapmalıyım.. Uzak mı durmalıyım yoksa sürekli ilgimi, sevgimi hissettirmeli Miyim? Kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki.. Ama yaşadığımız güzel şeyler aklıma gelince, hepsini bastırıyor bi yandan. Napmalıyım sizce?
Zaten çoğu erkeğin normali bile eziyetken bipolarini napacaksiniz acaba ?

Siz daha iyi anlarsınız belki o zaman, cidden bu tarz davranışlar gösteren biri bipolar olabilir mi, hepsini geçtim seviyor mudur, bu başa çıkılabilecek bir durum mu?

Bu şekilde anlaşılması pek mümkün gelmedi. Özellikle bir manik atağını yaşamadan emin olmayın derim. İnşallah da yaşamazsınız.

Bir de nedense hepsini geçtim diyor.
Ne demek hepsini geçmek
Noldun hemen aşkından dağları delecek kadar

Daha yeni bir ilişki. Adam bipolar olduğunu öncesinde biliyormuş -eğer hastaysa- ilişkiye başlarken böyle bir hastalığı olduğunu zaten söylemesi gerekirdi. Hayır dediğin gibi geçilecek bir şey değil. İlişki başlamadan üzerinde uzun uzadıya konuşulacak bir durum.
Şimdi bipolar hastası biri okuyup da morali bozulsun istemem ama herkesin bildiği gibi hastalığın evreleri var. Hasta hastalığını bilip kabullenip tedavisini de oluyorsa zaten sorun yok.

Daha yeni bir ilişki. Adam bipolar olduğunu öncesinde biliyormuş -eğer hastaysa- ilişkiye başlarken böyle bir hastalığı olduğunu zaten söylemesi gerekirdi. Hayır dediğin gibi geçilecek bir şey değil. İlişki başlamadan üzerinde uzun uzadıya konuşulacak bir durum.
Şimdi bipolar hastası biri okuyup da morali bozulsun istemem ama herkesin bildiği gibi hastalığın evreleri var. Hasta hastalığını bilip kabullenip tedavisini de oluyorsa zaten sorun yok.
Çok hassassin tebrik ederim

Her dengesize bipolar diyeceksek işimiz var... Kişilik bozuklukları çok ciddi mevzular, öyle ilaç aldım geçti türü rahatsızlıklar da değiller. Ben herhangi bir kişilik bozukluğu olan kişinin evet bende bu var dediğini henüz duymadım. Dikkat çekmeye çalışan ergenler diyor "ben borderlinem/bipolarım yaa", sanki matah bir şeymiş gibi...
Bipolarsa da değilse de yol ver gitsin. Hayat böylelerini çekmek için çok kısa.

Bir de nedense hepsini geçtim diyor.
Ne demek hepsini geçmek
Noldun hemen aşkından dağları delecek kadar
Normalde romantik biri değilimdir ama hani hem çok iyi arkadaş olup, hem sevmekten sevilmekten zevk alırsın ya, işte öyle olmuştu. Geçer muhtemelen ama aynı hissi başkasında bulamazsam korkusu galiba. Çok mu büyüttüm onu gözümde nedir, gerçi kendi kendi küçültüyor

X