Bir anda

]

Bu yazacagımda psikolojik bi durum ama ben yalnız kalmamak istiyorum gerçekten. Psikologum onunla yaptıklarını cık kendin yap diyor ama istediğim o değil. Ben gece uyurken üstümün örtülmesini, hastaylen ilgilenilmeyi istiyorum. Günümün nasıl geçtiğinin sorulmasını..
Rabbim isteğime göre birini verdi ama onun içine sevgi koymamıs. Anında silebiliyor beni
Ben de çok yalnızlık çektim benim de ailem yoktu ve inanın sizin neler yaşadığınızı bu yalnızlık ve hayatta tek başınıza olma hissinizi, o yaşadığınız kocaman boşluk hissini çok iyi anlıyorum. Ancak içine sevgi konulmamış bir insan sizin bu yalnızlığınızı gideremez, bu boşluğunuzu dolduramaz. Umarım günün birinde sizi gerçekten sevecek birisi çıkar karşınıza ama önce siz kendinizi sevin, psikoloğunuza devam edin. Aslında hayatta böyle yapayalnız olmak insanı güçlü kılıyor, pek çok sorununuzu kendi başınıza çözmeyi öğreniyorsunuz, pek çok kişinin tek başına yapamayacağı şeylerin siz üstesinden geliyorsunuz ve siz farkına varmasanız bile güçlü bir insansınız. Kendinize güvenin. Ayrıca size hayırı olmayan bir kardeş, bir eş, bir sevgili olacağına hiç olmaması daha iyi bir yerde. Siz çevrenizi genişletin iyi arkadaşlarınız olsun. Olgun, sevginin ne olduğunu bilen düzgün insanlar alın hayatınıza.

Canım duygularini gayet iyi hissettim
Ama şunu söyleyebilirim hayatta ister sevgilin olsun ister çocuğun ister anan baban. Yine yalnızız. Sanma ki evli olan sevgilisi olan çok mutlu. Sana eğer değer vermiyorsa aramaya devam ettikçe devam edecek belki ama kendine kızgınlığın artacak belki de. Bittiğinde ise daha çok acı cekeceksin. Birinci ayda biterdi dedin ya bitseydi daha az üzülecektin. Şimdi daha çok üzülüyorsun, 3 ay sonra daha da çok. Zararın neresinden dönersen kârdır. Üzme tatlı canını.. Rabbbim yolunu açık etsin.

]

Bu yazacagımda psikolojik bi durum ama ben yalnız kalmamak istiyorum gerçekten. Psikologum onunla yaptıklarını cık kendin yap diyor ama istediğim o değil. Ben gece uyurken üstümün örtülmesini, hastaylen ilgilenilmeyi istiyorum. Günümün nasıl geçtiğinin sorulmasını..
Rabbim isteğime göre birini verdi ama onun içine sevgi koymamıs. Anında silebiliyor beni

Eee başka erkek yok mu? Bu adam zaten duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamıyor çıkmış gitmiş zaten. Bu karşılamıyorsa boşverin siz bunu dünyada milyonlarca insan var daha düzgün erkeklere yönelin.

Normal dümdüz biri olmayı çok isterdim. İşten cıkayım ailemle oturayım annem abim ananem vs oturalım çay içelim tv izleyelim basit şeyler, çok isterdim elin adamına muhtac olmamayı.
Bir gün elin adamı hayat arkadaşın oluyor. Sana dünya yüzeyinde hiç kimsenin olmadığı kadar yakın oluyor. Ama senin bahsettiğin adamda bu potansiyel yok.
sen her küstüğünde ilk adımı atarak elini zayıflatmışsın.
artık geri adım atma. Bunların çözümü sadece ve sadece sende. Gerekiyorsa 3-4 sene daha terapi al ama travmalarından tamamen kurtul. Kaç tane örnek aile var? Benim babamda annemi kemerle döverdi. Evimizde kavga eksik olmazdı. Ama ben kendi psikolojimi hep güçlü tutmaya çalıştım. Geçmişe takılıp sevgi görmedim diye acizleşme. Aksi takdirde hayatındaki herkes seni suistimal eder. Aklını başına topla ve hayatının kontrolünü eline al. Bugün olmasa bile muhakkak bir gün.

Cinsel anlamda yasadiginiz sikintinin travmatik bir temeli var mi yoksa seks mi korkutuyor sizi? Bu konuda cokca denediniz de hic yol alamadiginiz icin mi adam cekti gitti bilmiyorum ama hisli gelmedi bu adam bana.

Gunlerce aramadigi ama siz aradiginizda hicbir sey olmamis gibi davranmasi hayra alamet degil. Insan sevdigi kadini gunlerce aramamazlik eder mi? Et-mez.

Durumunuzu anliyorum ancak yalniz ve guclu olmayi ogreneceksiniz, baska sansiniz yok.

Hayatiniza girmesine musaade etmeniz gereken insan da zaaflarinizi suistimal edip sizi somurmeye calisan biri degil de gucunuze guc, hayatiniza renk katan biri olmali. Aksi halde, yalnizlik cok daha degerli.

X