Bir Aşk Meselesi

çok sevindim yaa lütfen bundan sonra daha az verici ve daha kontrollü olun malesefki insanoğlu böyleyiz
bu arada tekrra acı çekmek heycanlanmak bu duyguları yaşamak ne güzel bi arkadaş daha yazmış yaşı kaç acab hiç evlenmemiş olması düşündürücü eşcinsel bile olabilir çok var cevremde böyle evlenmeyip 40 lı yaşlarda hayat arkadaşlığı için evlenen

çok sevindim yaa lütfen bundan sonra daha az verici ve daha kontrollü olun malesefki insanoğlu böyleyiz
bu arada tekrra acı çekmek heycanlanmak bu duyguları yaşamak ne güzel bi arkadaş daha yazmış yaşı kaç acab hiç evlenmemiş olması düşündürücü eşcinsel bile olabilir çok var cevremde böyle evlenmeyip 40 lı yaşlarda hayat arkadaşlığı için evlenen

34 YAŞ BEN 33

merhaba kızlar 4 ay olacak güzel giden bir ilişkim var.. ben hafta sonu yaşananları anlatayım siz bana objektif bir gözle hatamı söyleyin olur mu? çünkü ben bu aşk işlerinin çok acemisiyim.

herşey hoş güzel gidiyordu cuma öğleden sonraya kadar tatlı tatlı haberleştik yazıştık. akşam belki görüşürüz bi bakalım hele bi akşam olsun dedik çünkü kardeşi gelecekti ve onu karşılamaya gidecekti akşam. hak verdim müsait olmaması çok normal güzelce iyi geceler mesajları ile geceyi de kapattık buraya kadar hiç bir sorun yok.

cumartesi sabah günaydınlaştık fakat öğlen olacak ses soluk yok ben de mesaj attım 'bi nasılsın diyeydin iyidi' diye, nasılsın yazmış ama cevabımı merak etmemişki 3 saat sonra baktı ben de sitem ettim kötüyüm yazsam ne değişecekti ki 3 saat sonra gördün zaten diye cevap gelmedi neyse akşamüstü oldu ses yok şebeklik yaptım snaptan bi video cektim komik aa yoksa tüm gün mü aramamış diye..

baktım cevap yok aradım bikaç kere açmadı.. çevrimiçi oldu ama bakmadı yazdıklarıma..

gece ise değersiz hissettirdin benim bu hisse tahammülüm yok yazdım yine cevap yok.

pazar sabah aradım açmadı ben de ben senin oyuncağın değilim yolun açık olsun yazdım yolladım (tabiki pişmanım sinirle yazdım)

aradan yarım saat geçti yazdı.. sen ciddi misin umarım pişman olmazsın diye..

bir de benim açımdan baksan çok merak ettim kötü hissettim falan yazdım ama nafile..

bir açıklama yapma gereği bile hissetmedi dayanamadım pazar gece neden diye sordum sen zaten konuşmadan biletimi kestin sıralamada bir hata yok mu diye yazmış ..

böyle saçma bir sebepten bitsin istemiyorum ben bunaltıyor muyum anlamadım bu arada sevgilim yakın zamanda ufak bi ameliyat geçirecek ve işinden ayrıldı 1,5 aydır evde yaşlar da ben 33 o 34 durum bu kızlar..

bitti mi yani biz ayrıldık mı? noldu ben anlamadım. ben şimdi ne yapayım gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır diye ölü taklidi mi yapsam

GÜNCELLEME

bu arkadaş hiçbir şey yokmuş gibi kandilimi kutlayan bir mesaj atmış ertesi gün de yine alakasız bir konudan yazmaya başladı vicdan yapıp ilgilenceğim bir konu aslında ama bu seferde ben yazmıyorum
Ya cok hatali davranmissiniz. Surekli laf sokmussunuz ve o mesaj atmadigi halde mesaj atmissiniz. Bi birakin ne hali varsa gorsun. O ugrassin istiyorsa.

ayrılmışsın. ötesi var mı?
tribin bana fazla geldi. ben olsam yerinde bana dönmesini beklerdim. her mecradan ulaşmaya çalışmazdım.
Peki bu biraz adaletsiz olmadı mı sizce? Yani hem haksızsın hemde üste çıkıp onun adım atmasını bekliyorsun. Kabahatli olan tarafın çabalaması lazım değil mi...

Peki bu biraz adaletsiz olmadı mı sizce? Yani hem haksızsın hemde üste çıkıp onun adım atmasını bekliyorsun. Kabahatli olan tarafın çabalaması lazım değil mi...
adım atmasını beklemek değil. adama mesaj attın, dönmedi. dönene kadar bekle. neden trip atmaya başlıyorsun ki hemen. bunu kastettim.

adım atmasını beklemek değil. adama mesaj attın, dönmedi. dönene kadar bekle. neden trip atmaya başlıyorsun ki hemen. bunu kastettim.

aynen olması gereken beklemekti ama kafamda kurdum da kurdum sonra da ısrarla yazmıştım..

şimdi daha mantıklı hareket etmeye çalışıyorum herşey yolunda çok şükür:)

Yaziyormu sana.O konuyu açtığından beri yazmadin mi sen.

Ben de dün ayrıldım aramasını bekliyorum. Hakkımda dusunecekti bekleyemedim stres oldum bitirdim.Ben de ilgisizliğine bazen daralmıştım.

Yaziyormu sana.O konuyu açtığından beri yazmadin mi sen.

Ben de dün ayrıldım aramasını bekliyorum. Hakkımda dusunecekti bekleyemedim stres oldum bitirdim.Ben de ilgisizliğine bazen daralmıştım.

onun hayatında üst üste gelen şeyler oldu önce işsiz kaldı sonra ameliyatlık oldu 2 ay evde yatması gerekti bu arada süregelen ev kredisi borcu onu zora soktu maddi durumlar da işin içine girince.. ailevi sıkıntı yaşadığı bir günmüş açıklamasını yaptı pişmanlığını gösterdi özrünü diledi ee daha ne olsun ilgisi alakası çok güzel sevmeyen insan bunu yapmaz yapamaz...

ayrılık sonrası sessiz kalmak en iyisiymiş ama tecrübe ettim. asillik

onun hayatında üst üste gelen şeyler oldu önce işsiz kaldı sonra ameliyatlık oldu 2 ay evde yatması gerekti bu arada süregelen ev kredisi borcu onu zora soktu maddi durumlar da işin içine girince.. ailevi sıkıntı yaşadığı bir günmüş açıklamasını yaptı pişmanlığını gösterdi özrünü diledi ee daha ne olsun ilgisi alakası çok güzel sevmeyen insan bunu yapmaz yapamaz...

kavga tatlıya bağlanmış

çok sevindim 11 sayfa olmuş okuyamadım ama yeni gördüm

umarım iyi bir ilişki olur senin gibi bir kadın her şeyin en güzelini hak ediyor

bir daha aşk meşk konularında beni de çağır :))))

kavga tatlıya bağlanmış

çok sevindim 11 sayfa olmuş okuyamadım ama yeni gördüm

umarım iyi bir ilişki olur senin gibi bir kadın her şeyin en güzelini hak ediyor

bir daha aşk meşk konularında beni de çağır :))))

burdan evlilik olayına nasıl geçiçez acaba oralara gelince çağırayım sensiz olmaz

ben dün yazmıştım bu konuna ne oldu diye
haber bekliyordum konu üste çıkınca öyle gördüm :)

çok sevindim canım inşallah bu kişiyle çok mutlu olursun sonu mutlu son olsun hayırlısıysa tabi

X