Bir Aşk Meselesi

Ben ortada bi aşk göremedim üzgünüm. Siz sürekli arıyosunuz mesaj atıyosunuz adam cevap vermiyor ayrılık mesajına da itiraz etmiyor. Bu kadar düşmeyin şu adamların üstüne. Kendilerini hint kumaşı sanıyorlar. Ölü taklidi yapın bence.

Triplerinin sacmaligindan yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. Bidefa karşındaki insanı bu kadar bunaltma. Sabah günaydın mesajını illa erkek atar diye bı kanun mu var. O yazmadiysa bı kere sen de günaydın diye. Ayrıca adam yazmadiysa belki ciddi bı konu vardır. Kardeşi gelecekti demişsin belki onu almaya gitti ve kardeşiyle vakit geçirmek istemiş olabilir 7/24 ve insan sevgilisiyle ilgilenemez ki insanın kendine göre gün içinde başka işleri de olur bu çok büyük bencillik olur. Adam günaydın mesajı atmamış ona bozulmussun sonra insan bı nasılsın der diye trip geliyor o da yetmiyor bide hızını alamayıp videoyla trip atmışsın. O da yetmemiş bı de arıyorsun. İnan ki bu davranışların bana bile itici geldi ki erkekler bu kadar tribe boğulmaya gelemez anlamadan dinlemeden bu kadar üstüne gitmemeliydin. Belki gerçekten önemli bı durum vardı ve düşüncesizlik yapmış olabilirsin ilk başta düşüncesizce dsvrandigin içinde sonradan bozulup inada bindirip cevap vermedi muhtemelen. Umursamamak olduğunu düşünmüyorum ben.

Son düzenleme:
Bı insanın sevgisini de iki telefon mesajıyla olcemezdiniz. Resme daha geniş çerçeveden bakmalısıniz.hayatinizin merkezine de sevgilinizi koyup bütün hayatınızın gidişatını buna baglamayin..bı çok kız bunu yapıyor neden mesaj atmadi neden geç cevap verdi diye saatlerce bunu düşünüyor bütün işlerini bırakıp. Merkeze onu koyarsan en ufak bir tartışmada hayat senin için durur hiç bı işine devam edemezsiniz ta ki barışana kadar. Aynı işyerinde calsitigim bı beyfendi bana karşı ilgisi olduğunu söylemişti davranışlarıyla da çok belli ediyor zaten. Sabahtan akşama kadar hep benim yakinlarimda olmaya çalışır benle ilgilenmeye konuşmaya çalışıyor ne zaman mutsuz olsam basım sikissa ilk o koşar korur kollar . Velileri tatlı göndermiş hemen beni de düşünüp bana getirmiş birlikte yiyelim diye ama iş dışında hiç mesajlasmayiz hiç telefonla konusmayiz . Şimdi bu adam bana mesaj atmıyor diye beni umursamiyor diye nasıl diyim ben. Gün içinde benim için yaptıklarını bana bakışlarını görürken hele. Yani sende sevgilini zaten yüz yüze görüyorsun yanında nasıl davrandığını önemli . Biraz olgun davran iki mesaj yüzünden iliskini bitirme kimsenin de gazına gelme. Bı de benden sana bı tavsiye kızlar bunu çok yapıyor ama ilişkiyi mahveden bı şey bu gerçekten ayrılmak istemediğini sürece sırf blöf yapmak için ayrılalım deme asla. Hem karşındakinin gözünde her fırsatta ayrılmaya çalışan biri konumuna düşüyorsun hemde karşındakinin ilişkinin geleceğine olan güvenini kırıyorsun. Çünkü en ufak bir şeyde ayrılalım diyen bı kiza ben nasıl geleceğimi emanet ediyim diye düşünür insan haklı olarak. Bu blöf hiç bı zaman tutmaz. Sevginizi guveninizi zedeler. Asla yapmayın artık şu taktiği ise yaramıyor.

Son düzenleme:
E siz ayrılmışsınız ben neyi sorduğunuzu anlayamadım. Lisedeki ergenler değilsiniz ki artık böyle triplenerek ilişki yürütecek yaşı geçmişsiniz. İletişim kurmadan ilişki falan yürütemezsiniz, böyle olmaz. Ayrılmak istemiyorsanız yüz yüze görüşün, o gün hassas olduğunuzu, ilgi beklediğinizi falan söyleyip özür dileyin. Yok günaydını ilk sen de, nasılsını sen de, ben senin oyuncağın değilim falan 30lu yaşlarında koca koca insanlara yakışmayan şeyler bunlar, ayıp. O demiyorsa siz deyin, yani kim kime neyi ispat etmeye çalışıyor? İlişki tek taraflı yürütülmez.

E siz ayrılmışsınız ben neyi sorduğunuzu anlayamadım. Lisedeki ergenler değilsiniz ki artık böyle triplenerek ilişki yürütecek yaşı geçmişsiniz. İletişim kurmadan ilişki falan yürütemezsiniz, böyle olmaz. Ayrılmak istemiyorsanız yüz yüze görüşün, o gün hassas olduğunuzu, ilgi beklediğinizi falan söyleyip özür dileyin. Yok günaydını ilk sen de, nasılsını sen de, ben senin oyuncağın değilim falan 30lu yaşlarında koca koca insanlara yakışmayan şeyler bunlar, ayıp. O demiyorsa siz deyin, yani kim kime neyi ispat etmeye çalışıyor? İlişki tek taraflı yürütülmez.

Bu arada şunu da söyleyeyim. Benim de bir ilişkim var. Erkek arkadaşım ilişkiye ilk başladığımız dönemlerde beni sadece günde 1 ya da 2 kez arar ve kısa konuşurdu. Yoğun çalışıyor çünkü, yani bu beni sevmediği anlamına mı geliyordu hayır. Tersine ben o yoğunluğunda beni aradığı için mutlu oluyordum. Şu an eskisi kadar yoğun tempolu değil ama biz hala Whatsapp'tan çok sık yazışmayız; genelde beni arar (ben genelde çaldırıp kapatıyorum vakit bulduğunda o bana dönüyor, ben darlamak istemiyorum) ya da buluşuruz. Belki adam da operasyon geçireceği için, işten ayrıldığı için canımlı cicimli konuşmaya morali yok. Bilmiyorum bence ilişkilerde tek taraflı düşünüldüğünden, "Erkek peşimde koşsun" denildiğinden kaybediliyor. Erkek diye karşı tarafın da duyguları olduğunu, sevgi görmeye ihtiyacı olduğunu hiçe sayıyoruz diye düşünüyorum. O aramıyorsa siz arayın, halini hatrını sorun kapatın "Beni niye aramıyorsun" diye darlayana kadar. Yani yaşlarınızı görmesem 16-17 anca sanardım.

Her şey iyi giderken birdenbire iki gün sus pus olması garip geldi bana.
Birde ayrılığı hemen kabullenmesi umarım pişman olmazsın falan demesi.
Seven insan tahammül edemez ki sorar neden der, bu erkekleri anlamak çok zor ya.

Ben ortada bi aşk göremedim üzgünüm. Siz sürekli arıyosunuz mesaj atıyosunuz adam cevap vermiyor ayrılık mesajına da itiraz etmiyor. Bu kadar düşmeyin şu adamların üstüne. Kendilerini hint kumaşı sanıyorlar. Ölü taklidi yapın bence.

İşte anlam veremediğim de bu normalde diyaloğumuz böyle değildi gün içinde ara sorar haberleşiriz alıştım yani bu ilgiye.. ama tabiki netice ölü taklidi yapmak

Bu arada şunu da söyleyeyim. Benim de bir ilişkim var. Erkek arkadaşım ilişkiye ilk başladığımız dönemlerde beni sadece günde 1 ya da 2 kez arar ve kısa konuşurdu. Yoğun çalışıyor çünkü, yani bu beni sevmediği anlamına mı geliyordu hayır. Tersine ben o yoğunluğunda beni aradığı için mutlu oluyordum. Şu an eskisi kadar yoğun tempolu değil ama biz hala Whatsapp'tan çok sık yazışmayız; genelde beni arar (ben genelde çaldırıp kapatıyorum vakit bulduğunda o bana dönüyor, ben darlamak istemiyorum) ya da buluşuruz. Belki adam da operasyon geçireceği için, işten ayrıldığı için canımlı cicimli konuşmaya morali yok. Bilmiyorum bence ilişkilerde tek taraflı düşünüldüğünden, "Erkek peşimde koşsun" denildiğinden kaybediliyor. Erkek diye karşı tarafın da duyguları olduğunu, sevgi görmeye ihtiyacı olduğunu hiçe sayıyoruz diye düşünüyorum. O aramıyorsa siz arayın, halini hatrını sorun kapatın "Beni niye aramıyorsun" diye darlayana kadar. Yani yaşlarınızı görmesem 16-17 anca sanardım.

aradım hem de defalarca dönüş yapmadı.. keşke aramasaydım sonuç bir açıklama bile olmadı

aradım hem de defalarca dönüş yapmadı.. keşke aramasaydım sonuç bir açıklama bile olmadı

Ama baştan öyle bir sorun olmuş, o yüzden. Ayrılmak istemiyorsanız hiç aramamak da çözüm getirmez ki. Yani tabi artık bu saatten sonra sessiz kalın.

kardeşiyle ilgili bir durum bile olsa özlemiş birlikte vakit geçiriyorlar diyelim bu durumda size küçük bir mesaj yazıp canım bu haftasonu kardeşimle vakit geçirmek istiyorum seninle pek ilgilenemeyebilirim beni idare et diyebilirdi. defalarca aramaya ve mesaja gerek var mıydı bilmiyorum ama küçük bir mesaj yazmak 10 saniyesini alırdı gerçekten. belki başka ciddi bir sorun vardır bilemiyorum ama ne olursa olsun ölmediği sürece bir mesaj yazmak ne kadar zamanını alır ki. bana göre kabalık etmiş. siz de biraz fevri davranmışsınız o ayrı.

birkaç gün sonrasında sakince görüşmek konuşmak isteyebilirsiniz ne olduğunu anlamak için. derdinizi sakinlikle anlatın ayrılmak istemiyorsanız sonrası zaten gidişata göre şekillenir.

Kusura bakma ama umursamamis. Sen haklisin. Eger o kadar zaman sesi cikmiyorsa kesin bir haltlar yiyordur. Cokmu zor msj atip,musait degilim demek yada bulundugu durumdan haber etmek. Daha yazma arama usteleme. Birak gelicekse o gelsin. Ama emin ol o 2 gunluk sessizlikta kesin baska seyler karıştırıyordu

instagramda takipten çıkardı biraz önce içimden aktı gitti sanki... aptal yerine kondum çok üzgünüm

Canım gelen kardeşi değildi. Seni hiç önemsenemiş.boşver sen de.
Dönerse senindir derler ya. Belki de,tepki gösteren için vi ses ver diye takipten çıkardı.
Ölü taklidine devam.

instagramda takipten çıkardı biraz önce içimden aktı gitti sanki... aptal yerine kondum çok üzgünüm
O bulmus birini. Yani basima geldigi için biliyorum. O yuzdrn o 2 gunluk sessizlikta bir haltlar yemistir diyorum. Arkadaşlarıyla bir aksam düğüne gitti 2 gun ne aradi ne msjlarima bakti meger yeni biriyle tanismis onunla flortlesiyormus. Yani sakin uzulme emin ol umdugunu bulamayinca sana gelecek ama sakinkabul etme

Böyle biri için üzülmeyin.
Haklıyken haksız duruma düşürmüşsünüz kendinizi en azından biten bir ilişkinin ardından nasıl davranmanız gerektiğinizi öğrenmiş oldunuz.
Adam resmen sizi suçlu hissettirerek tertemiz çıkmış işin içinden.

X