Bir Aşk Meselesi

Siz çok ulaşmaya çalışmışsınız fazla olmuş. Ama o da ayıp etmiş çevrim içi olup yazmamakla, uzun uzun dönmemekle artık telefonlar dibimizden ayrılmıyor. Kaldı ki hadi telefona bakmadı diyelim. Hiç mi düşünmez benim bir sevgilim vardı diye. Hareketleri ayrılmaya zaten dünden razıymış gibi. Üzülmeyin bence. Şu an duygularınız vardır ama yazmamanız doğru olan. Birde bu tipler aylar geçse de geri dönüyor. Ay bende yaşamıştım ve şu an kendi yaşadığıma döndüm. Beklenmedik olunca bu durum çok sarsıyor bir anda. Siz yine iyisiniz terketmişsiniz ben terkedilmiştim.

Son düzenleme:
eğer birisi çevirimiçi olup size yazmıyor, yazdıklarınıza bakmıyor hatta yazdığınızı görüp cevap vermiyor ise, çok nadir yanılma payı koyarak sizinle ilgilenmiyordur demek lazım. bence geçin. tribiniz ağır olmamış trip değil bu, empati yaparak gerçek cevabı bulabilirsiniz bence.

Aramayan sormayan adam sevmiyordur. Ayrılman iyi olmuş. Sonra yazdığı şey de anlatıyor her şeyi. Bence başka birini bulmuş bile.

Çok fazla aramışsınız bu bir gerçek ama bir 20 sn ayırıp sana mesaj atamadı mı ? Bu adam sana gerçekten değer veriyor mu ? Sanmıyorum.

Ben seni haksız bulmadım. Ne var bir mesajına cevap veremiyor mu? Bi nasılsın yazmak saniyesini almaz. Meşgulse beş dakika arar halini hatrını sorar. Kardeşimle vakit geçiricem önümüzdeki saatlerde yazamayabilirim der kapatır telefonu. Adam sizi umursamamış, bitirmeniz iyi olmuş. Sakın bi şey yazmayın.

Ben de sizi hatalı buldum , haklıyken haksız durumuna düşmüşsünüz , peki instagramda laf sokmalı bişeyler mi paylaştınız da çıkardı acaba sizi

Canım gelen kardeşi değildi. Seni hiç önemsenemiş.boşver sen de.
Dönerse senindir derler ya. Belki de,tepki gösteren için vi ses ver diye takipten çıkardı.
Ölü taklidine devam.
Bunu bizzat yasamisligim var. Sevgili olma aşamasında olduğum bı çocuk vardı konuşup görüşüyorduk. Bı kez buluştuk memnun kaldığını söyledi ikinci buluşmayı ayarladik tam hazirlandm yolda buluşma yerine giderken aradı arkadaşım gelecek trenden onu almam lazım bska zaman görüşelim dedi son dk da. inanmadım ama tamam dedim. Megersem bı aydir sevgili olduğu kızı almaya gitmiş. Bı buçuk ay sonra kızdan ayrılınca yuzsuz yüzsüz naber diye mesaj attı bide. Allah'tan kızı almaya beni koluna takıp da gitmedi :)

Siz bir kez yazmışsınız cevap vermemiş , bir daha yazılabilir belki ama ikiden çok mesaj atıp aramak bence fazla , burda siz üstüne düşerek biraz yanlış yapmışsınız.Öte yandan onun tavrı daha da yanlış , elbette sürekli sizinle vakit geçirmek zorunda değil kardeşide gelmiş ama o an sadece tek bir mesaj atabilirdi canım bugün müsait değilim uzun bir süre seninle görüşemeyiz der biterdi, o umursamamış belli ki

merhaba kızlar 4 ay olacak güzel giden bir ilişkim var.. ben hafta sonu yaşananları anlatayım siz bana objektif bir gözle hatamı söyleyin olur mu? çünkü ben bu aşk işlerinin çok acemisiyim.

herşey hoş güzel gidiyordu cuma öğleden sonraya kadar tatlı tatlı haberleştik yazıştık. akşam belki görüşürüz bi bakalım hele bi akşam olsun dedik çünkü kardeşi gelecekti ve onu karşılamaya gidecekti akşam. hak verdim müsait olmaması çok normal güzelce iyi geceler mesajları ile geceyi de kapattık buraya kadar hiç bir sorun yok.

cumartesi sabah günaydınlaştık fakat öğlen olacak ses soluk yok ben de mesaj attım 'bi nasılsın diyeydin iyidi' diye, nasılsın yazmış ama cevabımı merak etmemişki 3 saat sonra baktı ben de sitem ettim kötüyüm yazsam ne değişecekti ki 3 saat sonra gördün zaten diye cevap gelmedi neyse akşamüstü oldu ses yok şebeklik yaptım snaptan bi video cektim komik aa yoksa tüm gün mü aramamış diye..

baktım cevap yok aradım bikaç kere açmadı.. çevrimiçi oldu ama bakmadı yazdıklarıma..

gece ise değersiz hissettirdin benim bu hisse tahammülüm yok yazdım yine cevap yok.

pazar sabah aradım açmadı ben de ben senin oyuncağın değilim yolun açık olsun yazdım yolladım (tabiki pişmanım sinirle yazdım)

aradan yarım saat geçti yazdı.. sen ciddi misin umarım pişman olmazsın diye..

bir de benim açımdan baksan çok merak ettim kötü hissettim falan yazdım ama nafile..

bir açıklama yapma gereği bile hissetmedi dayanamadım pazar gece neden diye sordum sen zaten konuşmadan biletimi kestin sıralamada bir hata yok mu diye yazmış ..

böyle saçma bir sebepten bitsin istemiyorum ben bunaltıyor muyum anlamadım bu arada sevgilim yakın zamanda ufak bi ameliyat geçirecek ve işinden ayrıldı 1,5 aydır evde yaşlar da ben 33 o 34 durum bu kızlar..

bitti mi yani biz ayrıldık mı? noldu ben anlamadım. ben şimdi ne yapayım gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır diye ölü taklidi mi yapsam
Siz defalarca yazmışsınız adamdönüp cevsp bile vermemiş.Bak canım cevap vermek isteyen insan her şekilde sizi arar sorar.Çok net değer vermio .Ve siz hala sessiz kalmak çok zor diosunuz.

Ben de okurken 18-19 yaşlarında biri yazmış sandım. Çok fazla sıkboğaz etmişsiniz. Bir kere, nasılsın diye sormadın sitemi hiçbir erkekte işe yaramaz, ters teper. O kadar derin değiller :) dümdüz nasılsın demiş sonra. İkincisi, insanlar her gün birbirinin nasıl olduğunu merak ederek yaşamaz bence. İlk gençlik ilişkilerinde normal de, son ilişkimde mesela her gün görüşmezdik, görüştüğümüzde sürekli dipdibeydik mutluyduk da; ama yeri gelir mesajlaşır araşırdık, yeri gelir bütün gün konuşmaz birbirimizi naptın falan diye arardık. Eskiden ben de sizin gibiydim ama son ilişkimde o iki gün aramasa da aramazdım mesela, sonra özler o arardı. Ben üzerine gidersem niye aramadın sormadın diye tribe girer uzaklaşırdı, ben de saldım o yüzden. Siz çok fazla darlayıp kendi kendinize tribe girmişsiniz, üstüne bir de patlamış blöf yapmışsınız. Normal adamın tepkisi. Bu durum nasıl kurtarılır bilmiyorum açıkçası.

Ama bir daha böyle yapmayın. Kendi haline bırakın, o size döndüğünde ya da yüzyüze laf arasında sorarsınız niye yazmadın etmedin diye. Tek işiniz oymuş gibi hissettiriyorsunuz karşındaki insana, o da normalde sizi sever heyecanlanırken puf bu da çok peşime düştü egosuna giriyor belki. Yani bilinçli olmasa da bilinçaltında.

Erkekler serbest bıraktıkça gelir, öğrenmek 28 senemi aldı :) hala tam uygulayamıyorum ama deniyorum.

Bir de, 33 yaşındaymışsınız. Bence artık sevgi göstergesi olarak aldığınız şey nasılsın diye sorup sormamasından daha ciddi şeyler olmalı. Size verdiği değeri bunlarla ölçmeyin, genel tavrına, sevgisine, saygısına bakın. Daha sağlıklı olur sizin için.

3 saat mesajlaşmayınca ne oluyor ki? Belki bir sıkıntısı var. Belki sinirli, belki başI ağrıyor. Çok üstüne gitmişsin. Bir daha da bir şey yazma bari. Bu defa da dengesiz görünürsün. Ararsa bir daha aynı hatayı yapmazsın. Aramazsa da bitirmiştir. Ameliyat günü öğren. Bir geçmiş olsun dersin sonra da. Bakalım ne olacak?

Ben de sizi hatalı buldum , haklıyken haksız durumuna düşmüşsünüz , peki instagramda laf sokmalı bişeyler mi paylaştınız da çıkardı acaba sizi

Yo instagramda hikaye kısmında çocuğumun yaptığı kartondan bi kalemlik komik bir icat olmuştu onu paylaşmıştım..

Evet ben boşandım o ise hiç evlenmemiş..

bu arada yazmaya başladı ama bu seferde ben yazmıyorum sürünsün
günaydın canım
hayırdır günler sonra mı aklına gelmiş yazmak
dikkat et derim hiç evlenmemiş falan diyorsun ya
dikkatli ol canım.. seni severim:KK200:

X