Bir başlangıç ve bir bitiş hikayesi...

haklısın canım çok karaktersizmiş
ah salak kafam ahh

bilmiyorum son zamanlarda sevgim çok kalmamıştı her yalanı yanlışı sevgimi azaltmıştı
o çabalamadıkça hırs yaptım gittim barıştım,
evet barışmak için çabalamamasını hazmedemiyorum sanırım
içimde sevgi kaldı mı hala var biraz ama zamanla o da bitecek biliyorum
kurulan hayaller yıkıldı giden zamanı saymıyorum bile
canım bu yüzden çok yanıyor

Ben akrep o oğlak evet 1 yaş küçük
Oğlak erkekleri genelde iskolik sabirli duygularını göstermeyen bir yapıya sahiptir arkadaş çevresi pek yoktur ve planlı programlı insandır aileye önem verir burçlar kuşağında kuşağında sadık 2 burç 1. yengeç oğlak ile akrep arasında bir çekim gücü vardır mesela basak-balık ikizler -yay koc-terazi oglak-akrep siz akrepsiniz o oğlak gizli kutu siz şüpheci birisiniz ama o ketum ve oğlak erkeği fikridir sevgiyi göstermez oysaki siz romantik bir burcsunuz derin yaşarsınız tutku sizin herseyiniz hislerinin sizin kuvvetlidir nasıl böyle olacağını sezemedkniz çok şaşırdım

Ay okumaya başladım sonra aşağı doğru bakınca vazgeçtim özet geçerse birisi yorum yapıyım

Tek söyleyeceğim seninle paylaştığı her seyi ablasına anlatan bir insandan koca olmazdı zaten. Sen asıl evlendikten sonra daha neler neler görecektin. Bence böyle hayırlısı olmus. Bir kere sözlerinde durmayan ailesinin etkisi altında bir insandan hayır gelmez. yaşadıkların kolay değil ama gececek. Evlenip daha beter bir hayatı yasamandan sa ayrılmaniz iyi olmus. Buradaki evli olan insanların açtıkları konulara bakarsan cok daha iyi anlarsın beni. Allah korumuş seni çünkü ben sende abartılı bir hata gormedim. Ama karşı taraf resmen duygu sömürüsü yapmış baştan sonra ipleri ele alınca da yapmadığı kalmamış

Gerçekten kurtulmușsun şöyle bi okudum da. Nefret ediyorum böyle erkeklerden. Aşkından ölüyorum geberiyorum diye peşinden koşar ikna edene kadar. Ondan sonra yaptıklarına bak. Herkesin hayatında hataları olur. Canınızı hiç sıkmayın. Ama aynı iş yerinde huzursuz olursunuz canınız sıkılır yani. Başka iş bulabiliyorsanız çıkın bence.

Prenses seni hep uyarmışlar ama sen hala çıkmaya devam etmişsin adam kötü birisi evet ama zararın neresinden dönsen kardır onu unut ve psikolojik destek al bundan sonrada önüne bak piremses:))

evet çok doğru annem yok diye hep duygu sömürüsü yaptı aile bağları yokken orda burda gezerken ailesine bağlı oldu evden çıkmamaya başlamıştı bunlar iyi şeyler ama bunlar benden sonra oldu aradan çıkan gene ben oldum :)
iyiki de çıktım hayatlarından rabbime şükürler olsun
facia gibiler zaten ailesini hiç sevmemiştim ama onun için saygı duyuyordum, o kadar hakaret etti babası sustum neden sevdiğim adam için
aaa pardon adam dedim :)
şimdi kendileri ağlasın

Prenses seni hep uyarmışlar ama sen hala çıkmaya devam etmişsin adam kötü birisi evet ama zararın neresinden dönsen kardır onu unut ve psikolojik destek al bundan sonrada önüne bak piremses:))
öyle yapıyorum canım psikolojik desteğe de başladım daha iyi hissediyorum teşekkürler

tecrübe deyip yola devam ediyoruz bakalım :)
şimdilik servisler ayrıldı görmüyorum canım çok etkilerse bakarım

Ay ne güzel astrolog gibi anlatmissiniz
Yengeç kadını başak erkeği için yorumunuz ne olur acaba çok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…