Bir çıkmazın içindeyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
19
Bir adamı çok sevdim hala da deli gibi seviyorum o benim ilkimdi ben de onun her şeyinin ilkiyim o kadar sadık o kadar seviyordu ki beni ailesi ilişkimize her ne kadar karşı olsa da bir süre sonra onlar da kabul etmişlerdi beni . Biz ilişkimiz başladığında ben açıktım o beni öyle tanıdı öyle sevdi telefonunda da o zamanlardan kalma fotoğraflarım kalmış bir gün ailesi bunları görmüş ve bizim ilişkimiz alt üst oldu beni tesettürlü olarak bildikleri için yanlış tanıdılar istemediler engel olmaya çalıştılar ona çok baskı kurdular ailesine karşı gelmemesini ve ayrılabiliceğimizi söyledim kabul etmedi bırakmak istemedi beni bir süre çok az görüştük sesini duyucağım onunla iletişim kurabiliceğim zamanları iple çekiyordum o da aynı şekilde böyle 6 ay devam etti bir süre sonra ikimizde çok yorulduk ve yıprandık yanında olmak istiyordum yanımda olmasını istiyordum yoktu olamıyordu saat başı yazıyordu yazdığında da ben onu çok özlediğim için ve genelde kötü olduğum için yakınıyordum bir süre de böyle devam etti ve bir gün bana daha fazla üzmek ve üzülmek istemiyorum diyerek beni terk etti ilişkimiz bitti fakat ne beraber olabiliyoruz ne de ayrı kalabiliyoruz bazen konuşuyoruz hala çünkü ikimizde birbirimize karşı bir şeyleri bitiremiyoruz hala kıskanıyor mesela konuştuğumuz zamanlarda çok iyi hatta benim ona davrandığımdan daha yakın davranıyor sonra birden bire 2 yabancıya dönüşüyoruz yeniden bu şekilde olması beni çok yordu bir gün hayatının merkeziyken bir gün asla umrunda değilim çok yoruldum gerçekten tamamen biteremicek kadar çok seviyorum ne yapabilirim nasıl eskisi gibi beni sevmesini sağlayabilirim bunları ego olarak düşünmeyin ama genel olarak hayatta başarılı bir insanım ve çevrem tarafından da güzel olduğum söylenir . Bir çok sorunun yanında benim ki çok küçüktür belki ama gönül yarası işte herkese kendi derdi ağır . Ne yapabilirim kızlar beni eskisi gibi sevmesi değer vermesi için sanırım şuan biraz cepte gözüküyorum bunu nasıl engelleyebilirim onu tamamen kaybetmeden ve konum olarak birbirimize biraz uzağız sosyal medyadan da takip etmiyor beni yani hayatımla ilgili ben bir şey paylaşmadıkça pek bilgi sahibi olamaz cepte olmadığımı ona böyle uzaktayken nasıl gösterebilirim ve yine ona böyle uzakken onu nasıl eskisi gibi etkileyebilirim

Eskisi gibi sevmesi için ne yapabilirsiniz bilmiyorum. Kırılan bir şey pek eskisi gibi olmaz , her ne kadar tamir edilse de . Arkadaşlarınızla zaman geçirin . Kafanızı dağıtacak etkinlikler yapın . Evcil hayvan sahiplenin . Ama uzak durun benden söylemesi.
Evlenseniz dahi sürekli bu konu bir şekilde açılır .

Ailesi simdiden evlendirmek icin arayisa girmistir. Bence aklini basina al..seni ailesine farkli tanitan birine fazla umut bagliyorsun. Seni böyle kabul etmeyen insanlara fazla ypz veriyorsun

ilişkimiz başladığında ben açıktım o beni öyle tanıdı öyle sevdi telefonunda da o zamanlardan kalma fotoğraflarım kalmış bir gün ailesi bunları görmüş ve bizim ilişkimiz alt üst oldu beni tesettürlü olarak bildikleri için yanlış tanıdılar istemediler engel olmaya çalıştılar
Güzel kardesim..
İslamda bile zorlama yokken bu cehaletle insanlarimiz nasil gonul isleriyle oynarlar cok güzel sahit olduk yine bak?

İster acık ister tesettürlü ol ne fark eder gönüller bir olduktan sonra kime ne demek düşer Allah yazmissa ben gercekten bunlari duydugumda deliriyorum..

Ailesinde degil sevdiginde görüyorum hatayi sevdigine sevgisini sahip cikamamis maalesef.
Saygılıdır ailesine anne babasina karsi gelmez tamam iyi adamdir ama bu herşeyi anne bana dogru bilir demek degil ki?

Sevdigin adam yeterince istemedi hepsi bu.
Onunla cok acı olacak biliyorum ama irtibatini komple kesmelisin.Senden haber alamamali.
Duygularını bilmemeli.
Cepte görülmemeyi ancak bunu yaparsan engellemis olursun.
Finalde eger gercekten seni istiyorsa emin ol bir yolunu bulup ulasacak.

Eşimle uzun yıllardır beraberiz. Yaşamadığımız şey kalmadı haliyle hep canım cicim olmuyor. Hadi ayrılıyoz diye bunalımlara girdiğimiz de oldu, birbirimize beni bırkama ühü diye yalvardığımız da oldu. Ama bi şekilde bitmedi. Ama burda oğlan belli ki senden uzak kalmak istiyor. Yoksa anasıymış falanmış filanmış asla önemli olmazdı.

Bir adamı çok sevdim hala da deli gibi seviyorum o benim ilkimdi ben de onun her şeyinin ilkiyim o kadar sadık o kadar seviyordu ki beni ailesi ilişkimize her ne kadar karşı olsa da bir süre sonra onlar da kabul etmişlerdi beni . Biz ilişkimiz başladığında ben açıktım o beni öyle tanıdı öyle sevdi telefonunda da o zamanlardan kalma fotoğraflarım kalmış bir gün ailesi bunları görmüş ve bizim ilişkimiz alt üst oldu beni tesettürlü olarak bildikleri için yanlış tanıdılar istemediler engel olmaya çalıştılar ona çok baskı kurdular ailesine karşı gelmemesini ve ayrılabiliceğimizi söyledim kabul etmedi bırakmak istemedi beni bir süre çok az görüştük sesini duyucağım onunla iletişim kurabiliceğim zamanları iple çekiyordum o da aynı şekilde böyle 6 ay devam etti bir süre sonra ikimizde çok yorulduk ve yıprandık yanında olmak istiyordum yanımda olmasını istiyordum yoktu olamıyordu saat başı yazıyordu yazdığında da ben onu çok özlediğim için ve genelde kötü olduğum için yakınıyordum bir süre de böyle devam etti ve bir gün bana daha fazla üzmek ve üzülmek istemiyorum diyerek beni terk etti ilişkimiz bitti fakat ne beraber olabiliyoruz ne de ayrı kalabiliyoruz bazen konuşuyoruz hala çünkü ikimizde birbirimize karşı bir şeyleri bitiremiyoruz hala kıskanıyor mesela konuştuğumuz zamanlarda çok iyi hatta benim ona davrandığımdan daha yakın davranıyor sonra birden bire 2 yabancıya dönüşüyoruz yeniden bu şekilde olması beni çok yordu bir gün hayatının merkeziyken bir gün asla umrunda değilim çok yoruldum gerçekten tamamen biteremicek kadar çok seviyorum ne yapabilirim nasıl eskisi gibi beni sevmesini sağlayabilirim bunları ego olarak düşünmeyin ama genel olarak hayatta başarılı bir insanım ve çevrem tarafından da güzel olduğum söylenir . Bir çok sorunun yanında benim ki çok küçüktür belki ama gönül yarası işte herkese kendi derdi ağır . Ne yapabilirim kızlar beni eskisi gibi sevmesi değer vermesi için sanırım şuan biraz cepte gözüküyorum bunu nasıl engelleyebilirim onu tamamen kaybetmeden ve konum olarak birbirimize biraz uzağız sosyal medyadan da takip etmiyor beni yani hayatımla ilgili ben bir şey paylaşmadıkça pek bilgi sahibi olamaz cepte olmadığımı ona böyle uzaktayken nasıl gösterebilirim ve yine ona böyle uzakken onu nasıl eskisi gibi etkileyebilirim
Ailesi istemiyorsa böyle bir şey yaşanmışsa, bir şekilde olsa bile sonradan kabullenseler bile tat vermez o iş istenmeyen gelin olarak evlenenler hep mutsuz. Adam da zaten ölüp bitmiyormuş ki

Yani diyor ki ''canım sıkılınca benle konuş,yoksa da konuşma''.Bunun adı aşk,sevgi değil.Seven erkek ne anneyi dinler ne babayı.Ben seviyorum der susturur.Ayrıca ailesi siz açıkken nasıl kapalı diye düşündü anlamadım,o mu öyle söyledi ? Sizden utanmış mı beyefendi ? Bu bile bir işaret olmalıydı sizin için.
Sizinki iyi tamam demiştir onların dediğine bir süre sonra.Yukarıda da biri yazmış yakında nişanlanırsa şaşırmayın diye.Çok var çünkü böyle.Siz aşkımız bitmedi hala beni sevebilir diye günlerinizi geçiriyorsunuz,ama o çoktan arayışa geçmiştir.

Bi işler böyledir araya ailemle girer ve herşey alt üst olur

Ailesi bulmuştur kapalı bir kız sevgilin de el Mecbur gitmiştir

Bide şu var Gerçekten sevgi olsaydı sevgiliniz size kapan bile demezdi sonuna kadar savaşırdı

Sizede ders olsun birileri istiyor diye değişmeyen kendiniz istediğiniz için yapın
Ne oldu şimdi kapandınız da
Kimsenin hayatınıza karışmasına izin vermeyin

Bi işler böyledir araya ailemle girer ve herşey alt üst olur

Ailesi bulmuştur kapalı bir kız sevgilin de el Mecbur gitmiştir

Bide şu var Gerçekten sevgi olsaydı sevgiliniz size kapan bile demezdi sonuna kadar savaşırdı

Sizede ders olsun birileri istiyor diye değişmeyen kendiniz istediğiniz için yapın
Ne oldu şimdi kapandınız da
Kimsenin hayatınıza karışmasına izin vermeyin
Yanlış anladınız ben o istedi diye kapanmadım tanıştığımızda açıktım ve ailesi ilişkimizi ilerleyen zamanlarda öğrendiler ve beni kapalı halimle tanıdılar öncesini bilmiyorlardı

Öncesi ailesini ne ilgilendirir yahu.
Isin gerçeği sizi gerçekten isteseydi ailesini ikna ederdi. Siz burda kahrolurken o orda sizi düşünmüyor. Erkekler böyle. Olan zamaniniza canınıza olur.

Ailesinden once kendi istese zaten bir yolunu bulur gelirdi daha fazla yipratma kendini birak engelle ilerde iyiki birakmisim hastalikli iliskiymis bu diyecegine emin konusabilirim

O sizi tamamen birakicak. Siz ne yaparsanız yapın geri donmiycek. o sizi isteseydi sizi mutlaka alırdı. Tecrübe konusuyor

Gerçekten sevse bırakmazdı, biz eşimle 100 kere ayrılmaya karar verdik ama olmadi her defasında pesimden daha büyük bir sevgiyle özlemle koşarak geldi ve bende onun bu hallerine kayıtsız kalamadim ( ayrılma sebebi uzaklık farklı memleket vs) 🤭 ve şimdi evliyiz, yani demem o ki herşey bahane sevgisi tam değil eğer çok sevseydi tüm dünya size karşı olsa yine de bir yolunu bulurdu.. O yüzden çabalamayı bırak gelirse gelir zaten

Yanlış anladınız ben o istedi diye kapanmadım tanıştığımızda açıktım ve ailesi ilişkimizi ilerleyen zamanlarda öğrendiler ve beni kapalı halimle tanıdılar öncesini bilmiyorlardı
Ne öncesi giyiminiz ne şu an ne giydiginiz onun ailesini ilgilendirir. Sanki sizi pavyondan kurtarmış gibi aman ailen ile kötü olma diye anlayış göstermeniz hata.
Böyle dangalak bir ailesi olan süt oğlan ile ipleri koparmaniz sizin hayriniza olur. Bundan iyisini bulmak emin olun ki çok kolay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X