Bir dedigi digerini tutmayan adama ne yapicam ben ya

elfnur24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
2
2
19
Kızlar şimdi biri var hayatımda olacak gibi yani ben de bilmiyorum ne olduğumuzu ama hislerimizi açık açık belli ediyoruz ama henüz adını koymadık çünkü iki tarafında belirli problemleri var ve aşamiyoruz durumu. Kendisi bazı olaylarda düşüncesiz davranıyor. her kız trip attıktan sonra ilgi bekler değil mi? belki de ilgisizlikten trip atıyordur ben de tam olarak bunu yaptım ama çocuk hala aynı düz yoldan ben ne yapsam aynısını yapıyor anlaşamıyoruz o yüzden ben bunu açıkça belli ediyorum ve benim kendi içimdeki bi problem diyor ve konuşmayı kesmek istiyor ben de tamam diyorum daha 2 saat geçmeden beni arıyor bisey konuşmuyor sadece aramak istiyor ben de dedikleriyle yaptiklari bir olmayan bir çocuk için ne yapabilirim nolur yardım edin...
Not: çocuğa karşı en ufak bi yanlış denmeyecek yanlışım olsa kafaya takıyor ve bi süre konuşmuyor kendi içsel problemi olduğunu söylüyor ama ben hep bunun bilincinde olarak çocuğu alttan alıyorum çünkü çok asigim..

Her duruma trip atmak yerine rahatsız olduğunuz şeyleri güzel bir üslupla dile getirseniz olmaz mı? Hem tatlı dille konuşmak daha çok ilgi çeker. Sürekli trip atıldığı zaman karşıdaki kişinin sizden kaçmasına sebep olursunuz. Biraz durumu farklılaştırmayı deneyin. Olmuyorsa da boşverin gitsin👍🏻😀

Kızlar şimdi biri var hayatımda olacak gibi yani ben de bilmiyorum ne olduğumuzu ama hislerimizi açık açık belli ediyoruz ama henüz adını koymadık çünkü iki tarafında belirli problemleri var ve aşamiyoruz durumu. Kendisi bazı olaylarda düşüncesiz davranıyor. her kız trip attıktan sonra ilgi bekler değil mi? belki de ilgisizlikten trip atıyordur ben de tam olarak bunu yaptım ama çocuk hala aynı düz yoldan ben ne yapsam aynısını yapıyor anlaşamıyoruz o yüzden ben bunu açıkça belli ediyorum ve benim kendi içimdeki bi problem diyor ve konuşmayı kesmek istiyor ben de tamam diyorum daha 2 saat geçmeden beni arıyor bisey konuşmuyor sadece aramak istiyor ben de dedikleriyle yaptiklari bir olmayan bir çocuk için ne yapabilirim nolur yardım edin...
Not: çocuğa karşı en ufak bi yanlış denmeyecek yanlışım olsa kafaya takıyor ve bi süre konuşmuyor kendi içsel problemi olduğunu söylüyor ama ben hep bunun bilincinde olarak çocuğu alttan alıyorum çünkü çok asigim..
Tektas al kina gecesinde de bindalliyi bu adama giydir oje süreceğin zaman kendine degil ona sür bu adamda eril enerji yokkk yokkk olmaz bu adamdan bacım aman ha kaç

kendi içsel problemi olduğunu

Hepsinin de maşallah büyük büyük içsel problemleri oluyor sanırsın ki dünyanın geleceği onların elinde
Bir sürü flörtü var büyük ihtimal kafası karışık hangisine yeşil ışık yaksam diye.

Sana bir tüyo: Erkekler aşık olunca bırak içsel sorunları dünya yansa umurunda olmaz konuşmaya yer arar.

Trip atmak out konuşmak in.Bazı şeyler bitti bilginiz olsun artık hiç kimse trip atan insanla haklı bile olsa gençlerin jargonu ile gazını almak istemiyor.Bende sülalemin genclerinden takip ediyorum bu aşk meşk olaylarını 😂Trip atıyor ya konuşmayı beceremiyor onunlami uğraşacağım diye biten ilişkilerini anlatıyorlar.Hayat hızlı teknoloji ilerledi düz dümdüz konuşun karşılıklı olmuyorsa da olmuyordur.Huzur bir ilişkide güvenli bağlanmayı sağlar bize derdimize dert katacak değil hayatı kolaylastiracak insanlar gerekiyor yeni nesil böyle bakıyor hayata.Aslinda dogrusuda bu

İçsel problemlerim var,ailevi problemlerim var. Klasik erkek yalanlarıdır. Sanırsın ıssız adam oldular. Kendilerini Teoman falan sanıyorlar 😂 Dikkat edin de sarma yerken bu ıssız adam sizi terk etmesin😂😂

issiz adamlardan uzak durun

Arkadaşlar herkesin yorumları için teşekkür ederim bugn baya bi tartıştık ve ben ilerisini göze alamıyorum diyerek sıyırıp atti. Demek ki bazı şeyler konuşarak da çözülmüyor. Elimden geleni yaptım hala bana sen de daha fazla kafa yormazsin benim hareketlerime ve dediklerime diyerek bugn konuşmayı kesmek istedigini söyledi. Ben seviyodum herseye rağmen olacağına inancim sonsuzdu her ilişkide olur kavgalar diye düşündüm ama bizimki aşılamayanlardanmis hepinize teşekkür ederim

X