Bir değil iki.....

AYLINNN7677

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
478
0
41
SELAM ARKDAŞLAR...

Konuyu kısa geçicem..bu arada ben kuzenimin nickinden giriyorum.teyze kızıyım aylinin..

sorunum şu...ben seneler sonra faceden ortaokul arkadaşımı buldum..buluştuk..huyu suyu iyi biri..saygısıda var..ve aynı zamanda çok düşünceli...

hayat hikayesini dinledim bu 10 sene evve evlenmiş..bir kızı olmuşş..ve eşi aldattığından ayrılmış..

gün geldi kızıylan tanıştım ..8 yaşında dünyalar tatlısı...inan çocuğa sevgim babasından daha çok..gerçi babasına aşık falanda değilim sadece tanıyorum hyunu suyunu biliyorum..AİLESİNİDE tanıyorum..iyi bir aile..ve bu insan evlenmek istedi benlen..ben hiç evlenmedim..annem tepki verdi dul çocuklu adamamı gitcen die..eee bekarlarda girddi hayatıma..1-2 kişi..ama benim güvenimi inancımı çok kırdılar...neyse ben bu kızı çok seviyorum..şu anda benle..oda hatta babamla evlenme beni al..evlenmeyelim beraber yaşlayalım falanda diyorr..

ama dün korkunç bişey öğrendim....

BU adam bir EVLİLİK daha yapmış.2 sene evli kalmış..çocuk işte ağızndan kaçırdı..ve benden sakladı olayı..ve bende herşey bittii..demek bu adam sorunlu biri...açıklama istedim neymiş kızını dövüyormuş..ondan ayrılmışlar..
Bİrde bana ben çok cektim acılar yuzum gülmedi falan...

bende dedim ki..ulan hayatın düğünlerle derneklerle geçmiş 10 senede 2 hatunu yaşamışşın...

yani kızlar aklıma gelenleri yazdım eksiklerim olabilir..bu yuzden beni yanlış anlamayın...

ŞİMDİ SORUYORUMM..BU KIZI ÇOK SEVDİM BEN VE BU ADAMI İSTEMİYORUM...YARIN VERECEĞİM..BEN BU İNSANLA NASIL EVLENİİRM....

YARDIM LÜTFEN......NE YAPMALIYIM..KENDİNİZİ BENİM YERİNE KOYUN...

Çocuğunu sevdin diye bir insanla hayat birleştirilir mi?
Hem güvensizlik yaşamışsın,dahası duygusal olarak birşey hissetmiyorsun gibi geldi..
O kişinin kızını alıp sen mi bakıyorsun birkaç günlüğüne ?anlamadım..öyleyse de,o da biraz tuhaf..

çocuğunu sevdin diye bir insanla hayat birleştirilir mi?
Hem güvensizlik yaşamışsın,dahası duygusal olarak birşey hissetmiyorsun gibi geldi..
O kişinin kızını alıp sen mi bakıyorsun birkaç günlüğüne ?anlamadım..öyleyse de,o da biraz tuhaf..

yok mantık evliliği yapcaktım..kız sömestre tatili için bende 3 günlüğüne kalıyordu..ama 2 evlilik...olmazzz

Konunun disina cikacagim belki ama ben ne sana nede o adama birtek o yavrucaga takilip kaldim...

Yazik ya....bir lokma sevgi görmek icin babasi ile evlenmeni istiyor!:çok üzgünüm:

Kimbilir neler yasadi bu kisacik ömründe....neler gördü!
Offf....cocuk olmakta zormus be....:çok üzgünüm:

Anasinin babasinin hatalarini hep bu mahsumlar cekiyor.

Sana gelince arkadasim: Hatir icin evlenilmez....belliki bu adamin daha cok kirli camasirlar var....cocugu cok sevdiysen, arada bir al gezdir, sev, hem onuda sevindir....ama evlilik olayini unut bence.:kahve:

konunun disina cikacagim belki ama ben ne sana nede o adama birtek o yavrucaga takilip kaldim...

Yazik ya....bir lokma sevgi görmek icin babasi ile evlenmeni istiyor!:çok üzgünüm:

Kimbilir neler yasadi bu kisacik ömründe....neler gördü!
Offf....cocuk olmakta zormus be....:çok üzgünüm:

Anasinin babasinin hatalarini hep bu mahsumlar cekiyor.

Sana gelince arkadasim: Hatir icin evlenilmez....belliki bu adamin daha cok kirli camasirlar var....cocugu cok sevdiysen, arada bir al gezdir, sev, hem onuda sevindir....ama evlilik olayini unut bence.:kahve:

tam bir psikolog gibisiniz..çok tşkler...

Kuzenlerim var yeğenlerim var...ama bu kadar sevmemiştim kimseyi..birde çocuk çok eksik yaşamış..bana anlattı..kadın dövüyormuş elektrik süpürgesiylen...bana sen bana kızsanda bağırmıyorsn bile diyor...

Ama adam hadi 1de yapmış hata..ikincidemi kötüydü...

olmazz,üzülürsün...mantık evliliğini, çocuğu olmayan ve mümkünse 2 kere evlenmemiş ,üstelik sana yalan söylemeyen biriyle yap bence..( tabi gönlüm severek aşk ile evlenmenden yana)..ohaoldumsmile

bana da cok sacma geliyor sonucta cocukla degil adamla evleniyorsun , ha ayni evde olcaksiniz evet ama her gece ayni yataga o adamla ( ismini bilmedigimden) girceksin , bence cocuga olan sevgin yüzünden böyle riske girmemelisin

olmazz,üzülürsün...mantık evliliğini, çocuğu olmayan ve mümkünse 2 kere evlenmemiş ,üstelik sana yalan söylemeyen biriyle yap bence..( tabi gönlüm severek aşk ile evlenmenden yana)..ohaoldumsmile

aşk kaldımı ki....herşey yalan dolannn..yakalayan dünyanın en şanslı insanı demek...

bana da cok sacma geliyor sonucta cocukla degil adamla evleniyorsun , ha ayni evde olcaksiniz evet ama her gece ayni yataga o adamla ( ismini bilmedigimden) girceksin , bence cocuga olan sevgin yüzünden böyle riske girmemelisin

bana öle içten sarılıyorki..belki bende ona muhtacım gibi..bana çok güzelsinnn canımmmmmmmm diyor....sana anne diyim mi diyor..aklıma babası geliyor siması geliyor adamın...hayırrr diyor

aşk kaldımı ki....herşey yalan dolannn..yakalayan dünyanın en şanslı insanı demek...

aşk insanın içinde,senin kii taa en diplerde kalmışş.dilerim onu canladırcak birisi karşına çıkar:1rolleyes: karamsar olmasan belkide bu insanla bile biran için evlenmeyi düşünmezdin..( bu insan derken küçümsemek adına söylemiyorum)

bence olabilir neden olmasın..adam da aynen böyle düşünürsün diye söylememiştir 2. evliliğini sana.
ayrıca çocuğu sevmen onun da seni sevmesi büyük bir artı bence..
iki kere ayrılmış olması kötü biri olduğunu göstermez ki..iki kere şansı gülmemiş olabilir.ne yani böyle düşünülecek diye evli mi kalsaydı.ikinci kadın çocuğunu dövüyormuş ve bu doğruysa adama helal olsun ki ayrlmış.
Eğer bu adamla değil de başkasıyla da mantık evliliği yapmayı düşünüyorsan neden bu adam olmasın ki.aşktan umudunu kesmişsin zaten.belki de haklısındır..

aşk insanın içinde,senin kii taa en diplerde kalmışş.dilerim onu canladırcak birisi karşına çıkar:1rolleyes: Karamsar olmasan belkide bu insanla bile biran için evlenmeyi düşünmezdin..( bu insan derken küçümsemek adına söylemiyorum)

sanırım 30 yaş sentrozomu bu..yada birşeylerden kaçıp bir yere sığınma..kimbilir...

Ama inanın adam iyi gibi amaa amaa yuzune bile bakamıyorum

sanırım 30 yaş sentrozomu bu..yada birşeylerden kaçıp bir yere sığınma..kimbilir...

Ama inanın adam iyi gibi amaa amaa yuzune bile bakamıyorum

anlıyorum..ama geç kalmış falan değilsin..hele ki bu düşünceyle evlilik düşünüyorsan bir daha düşün...adam tabii ki iyi olabilir,şansız evlilikler de atlatmış olabilir..bişiy diyemeyiz kimsenin de demeye hakkı yok..sadece yaşadıklarımdan yola çıkarak üzülürsün dedim ben..birini tanımak,ona hayatını açmak çok büyük bir sorumluluk; fakat iki kişiye hayatını açıp,onların sorumluluğunu almak daha büyük bir sorumluluk ki sen daha önce evlilik yaşamamışsın..herşeyi göze alabilirsen tabii ki olumlu düşün...hislerini dinle,sana yardımcı olacaktır..:1hug:

anlıyorum..ama geç kalmış falan değilsin..hele ki bu düşünceyle evlilik düşünüyorsan bir daha düşün...adam tabii ki iyi olabilir,şansız evlilikler de atlatmış olabilir..bişiy diyemeyiz kimsenin de demeye hakkı yok..sadece yaşadıklarımdan yola çıkarak üzülürsün dedim ben..birini tanımak,ona hayatını açmak çok büyük bir sorumluluk; fakat iki kişiye hayatını açıp,onların sorumluluğunu almak daha büyük bir sorumluluk ki sen daha önce evlilik yaşamamışsın..herşeyi göze alabilirsen tabii ki olumlu düşün...hislerini dinle,sana yardımcı olacaktır..:1hug:

aslında hikaye uzun ..birini sev et güven..sonra adam dünyanın en yalancısı en ihanet edeni çıkıp gelsin karşına..bu yuzden duyguların isyanı bu..git sevmediğin birine..ama buda böle çıktı..nie atayım kendimi ateşe..bence tamamen bitirmeli...olmaz 1 değil 2..ne şanslı dimi adam..ve ben hiç evlenmedim..ki durumum çok iyi..fakat çokkkkk

sırtından vurulmak kötü bişiydir..hele ki yaşadıklarını bastırmak,hayatına devam etmek...ama inan zaman ne çıkarır karşına bilemezsin...karamsarlığını at biran önce ve sadece arkadaş kalın derim...

sırtından vurulmak kötü bişiydir..hele ki yaşadıklarını bastırmak,hayatına devam etmek...ama inan zaman ne çıkarır karşına bilemezsin...karamsarlığını at biran önce ve sadece arkadaş kalın derim...

evet aynen öle yapcam...hadi duygusal kısmını gecelim..şu 10 senesine..2 kadın sığdırmış..mutlaka biryerlerde sorun vardır..ki görüntü çok iyi..belkide aman kızıma baksın etsin falan filan....

Adam hakkında bu kadar olumsuz düşünürken sırf çocuğu için evlenmeyi düşünüyorsun çok ilginç, mantık evliliği bile olsa içinde birazcık elektrik olmalı diye düşünüyorum.

o her ne düşünürse düşünsün..önemli olan senin ne düşünüp hissettiğin....o işin tabiki o kısmınıda düşünecektir " kızıma iyi bir anne".senin eş olmaya daha hazır değilken anne olmaya ne kadar hazırsın o da ayrı bir mevzuu canımm

o her ne düşünürse düşünsün..önemli olan senin ne düşünüp hissettiğin....o işin tabiki o kısmınıda düşünecektir " kızıma iyi bir anne".senin eş olmaya daha hazır değilken anne olmaya ne kadar hazırsın o da ayrı bir mevzuu canımm

aynen öle canım..zamana bırakcam zaten hayatımı

X