Bir devir kapandı..

rouges

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2011
2.316
2.096
Sorun aslında sende.
Bu kadar ısrarcı olup bu kadar alttan Alman, adamı evliliğe doğru çekiştiren sen olmuşsun.
O zaten istemediğini ev başta söylemiş.
Senin ısrarların ve tavırların onu arada bırakmış. Kendisini seven birini terketmekte zorlanmış.
en doğrusu ayrılmanız olmuş
Hayırlısı olsun. Seni seven birini bulup mutlu olursun umarım çünkü bu adamla mutlu olamazdın.

Jasminla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
945
3.103
bazı kadınlarda (ben de içlerindeyim) bozuk olanı düzeltme, karaktersiz olanı adam etme dürtüsü oluyor ondan :olamaz:
konu sahibesi hakkında hayırlısı olsun, ama gerçekten senin için sevindim anlattığın kadarıyla.
kurtulmuşsun gibi. evlenseydiniz daha büyük sorunlar yaşardınız çünkü adam zaten sorunlu bir tip belli ki, seni de yavaş yavaş aşağı çekmeye başlamış neredeyse, kendisi suçluyken seni ona yalvarma noktasına getirmiş. aklında oynamış bilinçli veya değil bilemem..
Evet maalesef. Kadınlar fedakarlık yapma, kendinden vermeye eğilimli. Erkekler de tersine bencil. Ne zaman erkekler gibi olacağız, kader gülecek yüzümüzü )) tabi her kes böyle değil demiyorum )

muhursuzpusula

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
2.001
6.148
bazı kadınlarda (ben de içlerindeyim) bozuk olanı düzeltme, karaktersiz olanı adam etme dürtüsü oluyor ondan :olamaz:
konu sahibesi hakkında hayırlısı olsun, ama gerçekten senin için sevindim anlattığın kadarıyla.
kurtulmuşsun gibi. evlenseydiniz daha büyük sorunlar yaşardınız çünkü adam zaten sorunlu bir tip belli ki, seni de yavaş yavaş aşağı çekmeye başlamış neredeyse, kendisi suçluyken seni ona yalvarma noktasına getirmiş. aklında oynamış bilinçli veya değil bilemem..
Maalesef aynen öyle, galiba bizim içimizde bir eksiklik var tamamlanamayan birşey var ki bizde karşımızdaki arızalı tipleri düzeltebileceğimizi sanıp kendi eksikliğimizi tamamlayacağımızı sanıyoruz. O dürtü sonrası zaten olan bize oluyor ama vardır bunda da bir hayır öğrenmem gereken şeyler varmış demekki söylenince değil yaşayınca öğrenebilecekmişim. Evlenseydik kesinlikle yine bir sebep bulup "ahh eski eşimde böyle yapardı sonra beni aldattı korkularım depreşti ben yapamicam boşanalım" diye gelirdi.

Çok yaşlandım herhalde , internetten nasıl ilişki başlatılıp , nasıl bu hallere gelinip , nasıl bu kadar kendini kaptırıp acı çekiliyor anlayamıyorum.
Bir de her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmışsınız .
Yaşarken zaman israfı olan bir olayı , anlatırken bir daha zamanı israf etmişsiniz .
Zaman ve sağlık haricinde her şey yerine gelir, nice insanlar girer çıkar hayatlarımıza .
Birliğine sevindim . Kendinize zaman ayırın . Sizi gerçekten hak edecek kişi ile umarım en doğru zamanda tanışırsınız
Dışarıda herhangi bir yerde tanıştığımız birisi ile internette tanışmanın bana göre çok çok fazla farkı kalmadı. Çünkü nerde tanışırsak tanışalım dürüst olan insan her yerde olur, kandıracak olan kişi her yerde kandırır. Aslında bu kadar detaylı yazma sebebim yazarken kendimde detayları hatırlayayım ve salak gibi özlerken "bak bunları yaşadın unutma sakın" demek için kendi kendime.

Evet maalesef. Kadınlar fedakarlık yapma, kendinden vermeye eğilimli. Erkekler de tersine bencil. Ne zaman erkekler gibi olacağız, kader gülecek yüzümüzü )) tabi her kes böyle değil demiyorum )

Neden böyleyiz ? Neden bencil olamıyoruz, aslında bu bencillikte değil ama niye kendimizi de düşünemiyoruz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 40 Kg. ile 54 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 147 cm. Başlangıç Kilom :88 Kg. Şimdiki Kilom :82.95 Kg.

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Ekim 2014
6.714
7.804
Maalesef aynen öyle, galiba bizim içimizde bir eksiklik var tamamlanamayan birşey var ki bizde karşımızdaki arızalı tipleri düzeltebileceğimizi sanıp kendi eksikliğimizi tamamlayacağımızı sanıyoruz. O dürtü sonrası zaten olan bize oluyor ama vardır bunda da bir hayır öğrenmem gereken şeyler varmış demekki söylenince değil yaşayınca öğrenebilecekmişim. Evlenseydik kesinlikle yine bir sebep bulup "ahh eski eşimde böyle yapardı sonra beni aldattı korkularım depreşti ben yapamicam boşanalım" diye gelirdi.
aynennn öyle. o yüzden diyorum sana en başındayken kurtulman daha iyi. böyle de üzülmüşsündür eminim ki ama, ilerdeki yıkımı daha büyük olurdu. sen ona bağımlı hale gelmişken yani. çünkü olacak olan buymuş devam etseydi bu ilişki

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.245
25.967
Dogdugun ev kaderindir dizisindeki Zeynep gibisin. Sana ihtiyaci olanlari seviyorsun. Problemli tipleri seciyorsun. Neden hic dusundun mu?
Adamin gecmisindeki tum kadinlarda nedense hep maddiyat var. Hep bunu kullanmislar guya. Adam buyalanlara siginiyor. Sana da bastan belli etmis zaten. Aldatildim diyor oysa aldatan kendisi. Intihar etmeler, ruhsal bunalimlar, depresif haller, dengesiz davranislar... ergenlik doneminden cikamamis, olgunlasamamis, iliski yasayan ama is evlenmeye gelince de hep bir bahane bulup yan cizen, iliski yasayan dedimse de adina iliski denirse, iliskiyi bile dengesiz yasayan, surekli terk eden, bosta her kaldiginda hicbirsey olmamis gibi geri donen... Nereden tutsan elinde kaliyor adam. Curuk yumurta gibi.
Bu kadar dengesiz birisi senin de ruh dengeni bozmadi mi?

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.245
25.967
Kadinlar kulubunde sunu gordum, daha dogrusu fark ettim. Karsisindaki kadina akil oyunu oynayan adamlara kadinlarimiz bagimlilik gelistiriyor. Sanirim adamlar dengesiz olunca karsidaki kisinin de saglikli dusunmesini engelliyorlar, onun da ruh dengesini bozuyorlar. Tamam bunu anladim da nedense dengesiz, manipulator ya da terk eden adamlarla iliski bitse de kadinlarimiz hala seviyorum, unutamiyorum diyor. Bela aramayi cok mu seviyoruz?

papatyabuketi

wingardium leviosaa
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.575
2.630
Kadinlar kulubunde sunu gordum, daha dogrusu fark ettim. Karsisindaki kadina akil oyunu oynayan adamlara kadinlarimiz bagimlilik gelistiriyor. Sanirim adamlar dengesiz olunca karsidaki kisinin de saglikli dusunmesini engelliyorlar, onun da ruh dengesini bozuyorlar. Tamam bunu anladim da nedense dengesiz, manipulator ya da terk eden adamlarla iliski bitse de kadinlarimiz hala seviyorum, unutamiyorum diyor.
Çünkü karşımıza gelen insanlar bilinçaltımızın yansımasıdır. Biz Bilinçdışında istediğimiz için onlar çevremizdedir. Amiyane bir tabirle şerbet açıktayken üzerine konan sinekleri mümkün görüyorsak bu da öyle. :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1874 gün geçti.

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
14.245
25.967
Çünkü karşımıza gelen insanlar bilinçaltımızın yansımasıdır. Biz Bilinçdışında istediğimiz için onlar çevremizdedir. Amiyane bir tabirle şerbet açıktayken üzerine konan sinekleri mümkün görüyorsak bu da öyle. :)
Kusura bakmayin sunu anlamadim. Kadinlarimizin bu terk eden, dengesiz, manipulator erkekleri unutamamasinin sebebi bilincaltinin yansimadi demisdiniz. Yani bu kadinlar aslinda boyle tiplerle mi hep iliski yasamak istiyor? Saglikli iliskileri o yuzden mi olmuyor?

biranliknefes

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
331
842
Bu flört uygulamalariyla ilgili benim kendi tecrübelerim sonucu söyle bir sonuca vardim: orda baslayan orda bitiyor. Bir cok erkek maalesef tanistiktan hatta sevgili olduktan sonra bile gizli gizli o sitelerde takilmaya devam ediyor ve aslinda icten ice hep bir arayis icinde oluyor. Hatta gözlemlerime göre bu da bir tür bagimlilik o siteye girip bi dolanmadan duramiyor adam, merakini gidericek illa, "birsey mi kaciriyorum acaba" hissiyatiyla yasiyor bu adamlar.
Artik ne yazik ki ben de bu tanisma sitelerine hic sicak bakmiyorum bu sebeplerden ötürü, %95 orda tanisilan adamdan bir cacik olmuyor.

ozgefe34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
928
2.922
32
Adamda baska cıddı bır psıkolojık sorun var. Bıpolar olabılır. Buyuk ıhtımal evlenınce cocukla ortada kalacaktın bosanma ıle tehdıt edıp hayat enerjısını sömurup sonra da bosanacaktı. Tanrı senı sevıyor olmalı
Bipolar olanların hepsi eşlerini çocuklarını terk etmiyor, ağlaya ağlaya da işe gidip çocukları okutup iş güç sahibi edenler var
Bipolar olmak böyle bir hastalık değil

Evcilpiton

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
2.015
5.386
36
Kusura bakmayin sunu anlamadim. Kadinlarimizin bu terk eden, dengesiz, manipulator erkekleri unutamamasinin sebebi bilincaltinin yansimadi demisdiniz. Yani bu kadinlar aslinda boyle tiplerle mi hep iliski yasamak istiyor? Saglikli iliskileri o yuzden mi olmuyor?
Bazı şeylerin farkına varana kadar "evet". Çocuklukta atılıyor bu tohumlar.Anne baba iliskisini çocuk kodluyor bilinçaltına.Babayla sorunluysa babayı kodluyor ve genelde babası gibi erkekleri tercih ediyor farkında olmadan.Hani hep derler ya erkekler annelerine, kızlar babalarına benzeyenlerle evlenir.Tabi bu konuda uzman değilim okuduklarimdan yola çıkarak kısaca böyle anlatabildim.