Bir erkeğin geçmişi, geleceğinin aynası mıdır?

Kızlar erkek arkadaşım bana eski evliliğinden bahsederken , "eve kaç defa polisler geldi" dedi . Anlattığına göre şiddet aldatma vs olmamış . Ama ben de önceki evliliğimde kavga gürültü yaşadım hiç polis vs gelmedi . Bir eve polis niye gelir ki ? Güya komşular kavga ediyorlar diye şikayet etmiş bu bana saçma geldi. Bir insanın evine polis geldiyse çok önemli bir şey olmuş olması gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca onun e devletinden hakkinda açılmış davalara bakmak istedim göstermedi . O gün çok ısrar ettim sonra hiç bu konuyu bir daha açmadım . Aradan 3 hafta geçti. Tekrar konusunu açıp sormalı miyim yoksa polis merkezini arayıp isim soyisim TC den öğrenme şansım var mı? Birkac defa da sinirli hallerine rastladim
Komsular sikayet edecek gibi olduysa kavga artik nasil sen tahmin et kavga. Uzak dur görüşme. Evet komsular şikayet ederse gelir polis.

Ciddi bir şey düşünüyorsan uyaptan dava dosyalarını göstermesini iste, hem boşanma davasına da bakarsın. Saklayacak bir şeyi yoksa göstermesi lazım göstermiyorsa devam etme bence

Ciddi bir şey düşünüyorsan uyaptan dava dosyalarını göstermesini iste, hem boşanma davasına da bakarsın. Saklayacak bir şeyi yoksa göstermesi lazım göstermiyorsa devam etme bence
E devletten hakkında açılmış davaları bile göstermek istemedi takıntı yapıyormusum diye !
Bir avukata gidip uyaptan bakmasını istesem yapar mı ki

E devletten hakkında açılmış davaları bile göstermek istemedi takıntı yapıyormusum diye !
Bir avukata gidip uyaptan bakmasını istesem yapar mı ki
Onun şifresi gerekiyor diye biliyorum avukat da göremez bence yasal değildir. Zaten böyle bir şey kendi rızasıyla göstermeyen biriyle ciddi düşünmezdim ben olsam. Sizin içinizi rahat ettirmek için bir şey yapmıyor çünkü. Ufak tefek bir davası olsa ne oalcak adam mı öldürdü hırsızlık mı yaptı da korkuyor bu kadar ?

Onun şifresi gerekiyor diye biliyorum avukat da göremez bence yasal değildir. Zaten böyle bir şey kendi rızasıyla göstermeyen biriyle ciddi düşünmezdim ben olsam. Sizin içinizi rahat ettirmek için bir şey yapmıyor çünkü. Ufak tefek bir davası olsa ne oalcak adam mı öldürdü hırsızlık mı yaptı da korkuyor bu kadar ?
Bu adam devlette öğretmen . Birini falan öldürmüş olsa meslekten atılır. Ama basit suçları vardır onu bilemem . Avukatlar TC numarası ile kolayca ulaşıyor diye biliyorum davalara

Beni yanlis anlama ama bir bucuk aydir tanidigin adam evlilik dusunse bile yani dese nasil inanir ciddiye alirain yaa. Kusura bakma lutfen bak ben kolay yanilmam bu adam seninle eğleniyor. Cinsellik amaci ama embesil iste evlilik vaadiyle kandırıyor. Benim hislerim kuvvetlidir.

Bu adam devlette öğretmen . Birini falan öldürmüş olsa meslekten atılır. Ama basit suçları vardır onu bilemem . Avukatlar TC numarası ile kolayca ulaşıyor diye biliyorum davalara
Hakkında tonla icra dosyası da olabilir, zaten şaibeli bir eski evliliği var.

Valla görünen o ki şimdi bitirmezsen konu açacaksın bosaniyorum diye

Ya kızlar rahat olun . Evlilik düşünse ne olur dusunmese ne olur. Benim onunla düşünüp dusunmedigim önemli şu aşamada. Zaten bitircem

Sosyal medya derya deniz . Sadece ismini biliyorum soyadını bile bilmiyorum
Cnm sen napcaksin eski eşini falan 1.5 ayda sizden cinsellik talep edip kusuyorsa bu onun ciddi olduğunu göstermez ki ben olsam yeni tanıştığım ne olduğunu bilmediğim tanımadığım tanışma aşamasında olduğum biri bu şekilde bir talep de bulunsa o dk bitiririm uzatmaya araştırıp sormaya gerek yok adam bütün eksileri ile gelmiş zaten

Beni yanlis anlama ama bir bucuk aydir tanidigin adam evlilik dusunse bile yani dese nasil inanir ciddiye alirain yaa. Kusura bakma lutfen bak ben kolay yanilmam bu adam seninle eğleniyor. Cinsellik amaci ama embesil iste evlilik vaadiyle kandırıyor. Benim hislerim kuvvetlidir.
Ben çocuk muyum ki kandırıyor diyorsunuz. Kandirdigini zanneder ancak bir insan ama kendi yanılır.

benim daha evine polis gelen tanıdığım yok. O polisler o evlere canı sıkıldığı için gelmiyor. Hiç başını yakma derim, sonra bi de kurtulmak istesende kurtulamazsın.

X