Bir erkek eski kız arkadaşının ailesine bunları diyebilir mi

tabularasaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2018
976
721
32
geçen gün konu açmıştım. İlişkisi biteli iki ay olmuş biriyle mantıklı mı diye. Görüşme tarihi ayarlamak için mesaj bile atmadı neyse ben atayım dedim. Ben sen atarsın diye bekledim diyor sonra birde. Biz telefonda biraz sohbet ettik veeee ben kendimi tabiki tutamadım nasıl kısa sürede kendini toparlayabildiğini sordum ve o ilişkisiyle de bir kaç soru tabi. Kız haftada 1 gün 2 saat falan görüşebiliyormuş ve bu ona göre çok yetersizmiş. Ev kızı bu arada. Bende belki ailesi izin vermemiştir dedim. Yok kardeşiyle falan geziyordu ama gibi sitemli konuştu. Kızın annesi için de dengesiz manyak biri dedi. Kızla daha fazla görüşebilmek için aile arası sözde yapılmış ama değişen bir şey olmamış. Çok kısa sürede hızlı kararlar aldığını söyledim çünkü ani süratla sözlenmiş 3 ay gibi. Haftada bir 2 saat görüşmek normal değil mi ve konuşmalarına bakılınca mantıklı biri mi. Bana aşırı yargılayıcı olduğumu yazmış ben irdeledim ama kafamda birşeyler oturmazsa görüşmeyeyim dedim

ben kendimi tabiki tutamadım nasıl kısa sürede kendini toparlayabildiğini sordum
Tutamamakla kalmamis iyice eşelemişsiniz.Kizin ailesine begenilerini sunup severken ayrildik dese mutlu mu olacaktiniz anlamadim ki🤷‍♀
Yine de anlatmis beyefendi.Ama sizin is olmaz :KK14:

Ben biten Bi ilişkinin ardından karşı tarafın annesi hakkında böyle densiz laf eden birine güvenemezdim bizde erkek arkadaşımla hafta bir Bi iki sa görüşüyoruz ama bunun lafını yapıp beni üzmüyo ne kadar zorlandığını görsem de

Tutamamakla kalmamis iyice eşelemişsiniz.Kizin ailesine begenilerini sunup severken ayrildik dese mutlu mu olacaktiniz anlamadim ki🤷‍♀
Yine de anlatmis beyefendi.Ama sizin is olmaz :KK14:
Ben çok kısa sürede söz olaylarına girdiklerini söyledim. Sözlendiğin insanı sevmişsindir sonuçta. Söyledikleri bana pek de iç açıcı gelmedi olayları detaylandıran oydu. Yok annesi dengesiz kız 2 iki saat görüşüyor.

Ben biten Bi ilişkinin ardından karşı tarafın annesi hakkında böyle densiz laf eden birine güvenemezdim bizde erkek arkadaşımla hafta bir Bi iki sa görüşüyoruz ama bunun lafını yapıp beni üzmüyo ne kadar zorlandığını görsem de
Hatta bana da şunu söyledi. Ben seninle haftada 1 iki saat görüşsem benim devam etmezdin emin ol gibi. Bence haftada 1 iki saat görüşmek gayet normal. Dengesiz demesi bana çook itici geldi.

X