Bir erkek eski kız arkadaşının ailesine bunları diyebilir mi

Haftada bir iki saat görüşmek biraz az..fakat siz yeni bir ilişki yasayacaksaniz eski sevgili üzerinden irdeleme yapmayın gerek yok o ilişki bitmiş..siz karşınızdakini size olan davranışlarıyla değerlendirmeye calisin
Tanıdıklar vasıtasıyla tanıştırılmak istendik. Ama benim içime sinmeyen iki ay önce ayrılmış olmasıydı belki unutamadı ve teseelli için biriyle görüşüyor. Ayrıca ex kayınvalide adayına dengesiz demesi çok kaba. Üstelik yeni tanıyacağı insanın karşısında bu sözü nasıl kullanır

Haftada 1 2 saat bana göre normal değil sıkılırım öyle ilişkiden. Eski sevgilisinin annesi hakkında konuşma şekli iğrenç. Güvenilir biri değil bu kişi.

Inanin bir adam eski kiz arkadasini sizin yaninizda kötülüyorsa sorunlu cikiyor. Hic sasmaz. Saygi cercevesinde yorum yapsa zaten kimse birsey diyemezdi
Sağlıklı bir psikolojide görünmüyor anladığım kadarıyla. Bana çok inceliyorsun denir hep. Bende buraya sormak istedim iyi ki de sormuşum. Neredeyse herkes benimle aynı görüşte.

geçen gün konu açmıştım. İlişkisi biteli iki ay olmuş biriyle mantıklı mı diye. Görüşme tarihi ayarlamak için mesaj bile atmadı neyse ben atayım dedim. Ben sen atarsın diye bekledim diyor sonra birde. Biz telefonda biraz sohbet ettik veeee ben kendimi tabiki tutamadım nasıl kısa sürede kendini toparlayabildiğini sordum ve o ilişkisiyle de bir kaç soru tabi. Kız haftada 1 gün 2 saat falan görüşebiliyormuş ve bu ona göre çok yetersizmiş. Ev kızı bu arada. Bende belki ailesi izin vermemiştir dedim. Yok kardeşiyle falan geziyordu ama gibi sitemli konuştu. Kızın annesi için de dengesiz manyak biri dedi. Kızla daha fazla görüşebilmek için aile arası sözde yapılmış ama değişen bir şey olmamış. Çok kısa sürede hızlı kararlar aldığını söyledim çünkü ani süratla sözlenmiş 3 ay gibi. Haftada bir 2 saat görüşmek normal değil mi ve konuşmalarına bakılınca mantıklı biri mi. Bana aşırı yargılayıcı olduğumu yazmış ben irdeledim ama kafamda birşeyler oturmazsa görüşmeyeyim dedim
İnsanın sözlüsüyle haftada 2 saat görüşmesi bence normal değil. Bazı aileler aşırı muhafazakar belki evlenene kadar görüşmelerine izin vermemişlerdir.

İnsanın sözlüsüyle haftada 2 saat görüşmesi bence normal değil. Bazı aileler aşırı muhafazakar belki evlenene kadar görüşmelerine izin vermemişlerdir.
Başta sözlüsü değil daha fazla görüşebilmek için sözlenmiş tuhaf olan da bu. Sözlülük için elbette az bir süre. Evliliğe yakın düşündüğü için sözlenir ünsan fazla görüşelim diye değil

Sende farkindasin olyain bu guzel bir sey yorulup uzulecegine bi bay cak gec hatta ona bile gerek yok
Küçük şeylere takıldığım söylenir hep ama küçük şeyler değil mi insanın karakterini ele veren de zaten. Bir çok kadınla aynı düşünce de olduğumu bilmek aslında hiç de gereksiz şeylere takılmadığımı farkettirdi bana teşekkür ediyorum😊

X